Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Zagrali najmłodsi piłkarze

W sobotę, 25 października br. w hali sportowo-widowiskowej OSiR odbył się halowy turniej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora OSiR rocznika 2004/2005.

Na parkiecie hali OSiR zaprezentowali się najmłodsi piłkarze Szkółki Sportowej OSiR z  rocznika 2004 i 2005 nie grający jeszcze w lidze, czyli podopieczni Grzegorza Kominka i Marka Kłoska.

Obaj trenerzy wystawili po trzy drużyny. Grano systemem ,,każdy z każdym”.

Podczas rozgrywanych meczów emocji było, co nie miara, bo młodzi piłkarze wkładali w mecze przede wszystkim serce, wielkie zaangażowanie i ambicję. Atmosfera była świetna również dzięki kibicom – w większości rodzicom zawodników, którzy dzielnie wspierali swoje pociechy.

Organizatorzy przekonywali, że najważniejszy jest udział i zabawa a nie zajęte miejsce w turnieju.

Również dyrektor OSiR Michał Furlepa podkreślił jak ważna jest integracja i zabawa podczas rozgrywek OSiR w Biłgoraju stara się aby szkółka sportowa działała skutecznie i z korzyścią dla dzieci i młodzieży. Grupy naborowe piłki nożnej mają za zadanie zachęcić do uprawiania sportu, do wspólnych treningów i stworzyć podwaliny pod przyszłą grupę rozgrywkową. Wiem, że występują różne trudności ale mam nadzieję, że będziemy je skutecznie eliminować. Turniej wewnętrzny rozegrany w sobotę miał na celu zintegrować najmłodszych zarówno wśród rówieśników jak i rodziców. Mam nadzieję, że jak najwięcej chłopców będzie chciało reprezentować barwy szkółki OSiR, naszego miasta a może będą jeszcze lepsi i ,,pójdą w świat”. Mimo własnej nieobecności na rozgrywkach dziękuje za udział i wspólna grę. Przypomnę, że OSiR przygotował specjalną niespodziankę dla grup trenerów Marka Kłoska i Grzegorza Kominka w postaci wyjazdu na mecz T-Mobile Ekstraklasy Górnik Łęczna- Lechia Gdańsk.

Po zakończonych meczach szkoleniowcy szkółki nagrodzili młodych adeptów piłki nożnej za frekwencje na zajęciach, zaangażowanie oraz godne reprezentowanie barw klubowych.

Wyróżnieni zostali: Łukasz Żurek, Paweł Wolanin, Bartosz Kapuśniak, Dawid Nizio, Mateusz Łazur, Bartłomiej Adamek.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners