Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Ministranci grali w piłkę

W sobotę, 11 października br. w hali sportowo-widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbyły się eliminacje dekanalne do XII Diecezjalnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej.

W turnieju wzięło udział 17 drużyn z 7 parafii. Przybyły zespoły z Lipin, Bidaczowa, Soli, Huty Krzeszowskiej, Bystrego, oraz 2 z Biłgoraja (św. Jerzy Biłgoraj, św.  Magda Magdalena).

Rywalizacja odbyła się w czterech kategoriach: szkoły podstawowe klasy III-IV, szkoły podstawowe klasy V-VI, gimnazja i szkoły średnie.

 Awans wywalczyli ministranci z – parafii św. Jerzego (klasy III-IV), św. Marii Magdaleny (klasy V-VI), Majdanu (gimnazja) i św. Jerzego (szkoły średnie).

Kolejny etap odbędzie się 8 listopada br.,  zaś finał zaplanowany jest na 15 listopada. Obie imprezy zostaną rozegrane w hali OSiR.

 - Turniej, co roku już od 12 lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród ministrantów. Śmiało można powiedzieć, że ministranci po prostu lubią grać w piłkę nożną. Poziom turnieju zaskoczył nas na plus to znaczy nie spodziewaliśmy się, że poziom drużyn jest tak wysoki i przede wszystkim wyrównany. – podsumował sobotnią imprezę ks. Adrian jeden ze współorganizatorów imprezy.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners