Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Razem dla Michałka

  28 września (w niedzielę)  na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbył się Charytatywny Piknik Strażacki "Razem dla Michałka". Głównym celem imprezy byłazbiórka pieniędzy na leczenie Michała Telekało, chorego na nowotwór złośliwy neuroblastoma IV stopnia z przerzutami do szpiku kostnego. 

 

 Dla osób, które zdecydowały się na spędzenie słonecznego niedzielnego popołudnia na terenie OSiR Biłgoraj organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji. Były występy sceniczno-wokalne, pokazy straży pożarnej i policji oraz licytacje i konkurs loteryjny, w którym można było wygrać m.in. laptopa, o którym pisaliśmyTUTAJ

Jak podkreśla Bartłomiej Jaskuła jeden z organizatorów imprezy wspólnie udało się zebrać pokaźną kwotę pieniędzy.  - Dzięki ludziom dobrej woli i ich ogromnym sercom podczas pikniku zebraliśmy 14 118 zł.  Ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ cały czas wpływają pieniądze od sponsorów na konto dziecka. Dochód z całej akcji zostanie  przeznaczony na leczenie Michałka. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, sponsorom, współorganizatorom  za okazaną pomoc oraz wsparcie.

Ponadto odbył się happening ,,Balonik  Marzeń’’ podczas którego uczestnicy imprezy wypuścili  napełnione balony helem w niebo z życzeniami  dla Michałka.

Swój akcent  wnieśli także piłkarze. Przed południem odbył się charytatywny turniej piłki nożnej, w którym udział wzięło sześć drużyn. Piłkarze zebrali 1.460 zł. Najlepsza drużyna, czyli Spartakus Team odebrała okazały puchar z rąk strażaka.

-  Jako współorganizator pikniku „Razem dla Michałka” śmiało mogę stwierdzić, że wśród nas na szczęście nie brakuje ludzi dobrej woli, o otwartych sercach  i rękach chętnych do działania.  Wszystkim tym, którzy swoim zaangażowaniem  i obecnością udowodnili, że leżą im na sercu potrzeby innych z całego serca dziękuję. Jestem przekonana, że w przyszłości jeśli nadejdzie konieczność spotkamy się z równie pozytywnym odzewem. Dzięki tej akcji do tej pory udało nam się zgromadzić ponad 14 tys. zł. i środki nadal wpływają. Po podsumowaniu wszystkich wpływów informacja o ich wysokości będzie podana do wiadomości publicznej - mówi Katarzyna Kowal prowadząca oraz współorganizująca Charytatywny Piknik Strażacki "Razem dla Michałka"

Organizatorami charytatywnego pikniku byli: Urząd Miasta Biłgoraj, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, OSP RWiE Biłgoraj, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "Krzyk", Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, Gimnazjum Nr 2 im. Stefana Batorego oraz Biłgorajskie Centrum Kultury.

 

LISTA SPONSORÓW

1.     Black Red White S. A.

2.     Mostostal –Met

3.     Natalia i Arkadiusz Samulak

4.     Grażyna Kargol Akademia Przedszkolaka 

5.     PWSZ w Zamościu

6.     „Kimex” Nadrzecze

7.     Burmistrz Miasta Biłgoraj

8.     Stefan Nieśpiał „Kryształowa Sala” w Józefowie

9.     AMBRA S.A.

10.  Zajazd Nadrzecze

11.  Hotel DODO

12.  Maciej Kowal Karczma „Młyn” Zwierzyniec

13.  Renata Rybak Restauracja SONATA  Zwierzyniec

14.  Karczma na Woli

15.  Drukarnia BIG Print

16.  Starosta Biłgorajski

17.  Model Opakowania Sp. z o.o

18.  Kwiaciarnia Edward Gąsianowski Zwierzyniec

19.  BPR INVEST Sp. z o.o.

20.  Wojciech Gleń

21.  Paweł Rawski Usługi Przeciwpożarowe

22.  Henryk Kaproń Pensjonat w Obszy

23.  Józef Jednacz Harasiuki

24.  Studio Fryzur Monika Masilionis w Zamościu

25.  Studio Urody Ewa Mazur Masilionis w Zamościu

26.  Deja Vu Salon Fryzjerski M. Ożga w Biłgoraju

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners