Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Rajd rowerowy z okazji ,,Dnia Solidarności i Wolności”

 W niedzielę, 31 sierpnia 2014 roku Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju wspólnie z PTTK o/Biłgoraj zorganizował rajd rowerowy z okazji ,,Dnia Solidarności i Wolności”.

 

Po otwarciu rajdu przez Panią Stanisławę Dzikoń licząca ok. 50 osób grupa rowerzystów wyruszyła spod biłgorajskiego OSiR-u na trasę „Głuszcowym szlakiem”.

Piękna pogoda sprzyjała rowerowym podróżom.

Niektórym uczestnikom podczas niedzielnej eskapady rowerowej udało się też nazbierać trochę grzybów.

 - Wakacje pożegnaliśmy i to w taki sposób, że nieobecni mają, czego żałować.  Wspólnie spędziliśmy na rowerach dzień Solidarności i Wolności. Pogoda i humory dopisywały uczestnikom. Ja uważam ten rajd za bardzo udany. – powiedziała Pani Stanisława Dzikoń, współorganizatorka rajdu.

Po przejechaniu ok. 25 kilometrów wszyscy wzięli udział we wspólnym grillu.

- Bardzo miło i aktywnie spędzony czas podczas rajdu rowerowego z okazji Dnia Solidarności i Wolności. Pani Stasia Dzikoń wraz z mężem to prekursorzy jazdy rowerowej i turystyki w naszym mieście i powiecie stąd dużo ciekawostek usłyszeli uczestnicy niedzielnego rajdu. Cieszę się, że w naszym mieście dzięki takim inicjatywom, Masie Krytycznej, wielu imprezom promującym aktywne spędzanie czasu wolnego jest moda na jazdę rowerową. Uważam, że w większym stopniu powinniśmy, jako samorząd wykorzystać trasy rowerowe i pobudzić ogólnopolską promocją Biłgoraj, jako miasto przyjazne turystyce i przygotowane na pokazanie walorów Roztocza i tej pięknej przyrody jaką mamy. Potrzeba wspólnych działań do zainteresowania ludzi przyjazdem do Biłgoraja na aktywny wypoczynek. Gratuluję wszystkim uczestnikom rajdu formy sportowej i stworzenia super atmosfery." – podsumował niedzielną imprezę Dyrektor OSiR Michał Furlepa.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners