Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Dziewczęta zakończyły rozgrywki w piłkę nożną

   Zakończyły się rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora OSiR.

 

Widząc rosnące zainteresowanie piłką nożną w wykonaniu kobiet, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju postanowił wesprzeć tę dyscyplinę i zorganizował  rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Dziewcząt. Na zaproszenie odpowiedziało pięć drużyn. Rozgrywki ligowe odbywały się systemem turniejowym.

Ostatni z pięciu turniejów odbył się w Biłgoraju26 czerwca 2014 (w czwartek) w hali sportowo – widowiskowej OSiR.Tuż po ostatnim meczu odbyło się oficjalne zakończenie i podsumowanie  ligi, którego dokonał dyrektor OSiR Michał Furlepa.

Po stojącej na wysokim poziomie rywalizacji tytuł mistrza zdobyła drużyna Włókniarza Frampol, która w 20 meczach zgromadziła 43 punkty. Drugie miejsce, ze stratą jednego punktu zajął UKS ,,Orzeł” Stary Zamość. Dalsze miejsca zajęły: Victoria Łukowa, OSiR Biłgoraj oraz Spartakus Adamówka.

Królem strzelców całych rozgrywek została Angelika Bąk z Włókniarza Frampol, autorka 15 bramek. 

Najlepszą zawodniczką rozgrywek wybrano Klaudię Bobę z drużyny UKS Orzeł Stary Zamość.

Wyróżnione zawodniczki z poszczególnych drużyn: Sylwia Buniowska (Spartakus Adamówka), Monika Siembida (OSiR Biłgoraj),  Anita Szeniak (Victoria Łukowa), Ilona Leń (Włókniarz Frampol), Diana Duda(UKS ,,Orzeł” Stary Zamość).

 Każda z drużyn otrzymała puchary, zdjęcia w fotoramie i pamiątkowe dyplomy. Po zakończeniu dyrektor OSiR Michał Furlepa zaprosił wszystkie uczestniczki na pizze do mieszczącego się na obiektach OSiR barku Memory Sport.

Gratulacje dla wszystkich zespołów występujących w rozgrywkach.


« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners