Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Młodzi szczypiorniści walczyli w hali OSiR

12 maja 2014 roku (w sobotę) w hali sportowo-widowiskowej OSiR w Biłgoraju odbył się Turniej Mini Piłki Ręcznej Chłopców z rocznika 2003 o Puchar Dyrektora OSiR.


W sportowej rywalizacji udział wzięły cztery drużyny z Biłgoraja i Janowa Lubelskiego.

Zawody rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Każdy zespół rozegrał po trzy mecze. Ostateczna klasyfikacja końcowa drużyn przedstawia się następująco: I miejsce – PSP I Janów Lubelski, II miejsce – PSP II Janów Lubelski, III miejsce – OSiR MKS I Biłgoraj, IV miejsce – OSiR MKS II Biłgoraj.

– Serdecznie dziękujemy za bardzo dobrą współpracę przy organizacji turnieju panu dyrektorowi OSiR w Biłgoraju Michałowi Furlepie oraz pracownikom OSiR.  Mimo że dwie drużyny nie dojechały na turniej, to ci, którzy się stawili, na pewno będą go mile wspominać. Radość zawodników, sportowa rywalizacja oraz wspaniała atmosfera zawodów udzielała się wszystkim, którzy mieli szansę zobaczyć naszych młodych szczypiornistów w akcji. Mnie najbardziej cieszy fakt, że drużyny cały czas się rozwijają i robią postępy w grzepowiedział po turnieju trener MKS Biłgoraj Janusz Ćwikła.

Po ostatnim gwizdku sędziów nastąpiła ceremonia dekoracji i ogłoszenie wyników. Zespoły otrzymały dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe. Dekoracji najlepszych zawodników i drużyn dokonał dyrektor OSiR Michał Furlepa, który podsumował turniej. – Dzięki waszej pasji mamy możliwość i chęci organizować takie turnieje. Gratuluję młodym adeptom piłki ręcznej zapału do gry, ciągłych postępów i życzę sukcesów na miarę zawodowstwa. Brawa dla waszych rodziców za to, że dopingują was do uprawiania sportu. Należy także podziękować trenerom, bo każdy kolejny turniej stoi na wyższym poziomie, a to zasługa regularnych treningów i wspólnej ciężkiej pracy. Cieszy fakt, że w Biłgoraju piłka ręczna ma Janusza Ćwikłę, bo między innymi dzięki niemu ciągle MKS Biłgoraj idzie do przodu. Mam ciche marzenie i wierzę, że ta dyscyplina sportu zadomowi się na obiektach OSiR-u także w wykonaniu seniorskim i to na poziomie II-ligowympowiedział dyrektor.

Wyróżnieni zawodnicy: Mateusz Oleszko – PSP I Janów Lubelski, Michał Kaproń – PSP II Janów Lubelski, Dawid Mularczyk – OSiR MKS I Biłgoraj, Tymoteusz Ziębicki – OSiR MKS II Biłgoraj.

Organizatorem turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju oraz Międzyszkolny Klub Sportowy w Biłgoraju.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners