Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

I Halowy Turniej Tenisa o Puchar Dyrektora OSiR

 W dniach 12 i 13 kwietnia 2014 roku (sobota i niedziela) w hali sportowo-widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbył się I Halowy Turniej Tenisa "O Puchar Dyrektora OSiR".

 

Do pierwszej edycji weekendowego turnieju zgłosiło się jedenastu zawodników, wszyscy to mieszkańcy miasta Biłgoraj. Turniej przeprowadzono systemem do dwóch przegranych spotkań.  W sobotę toczyły się eliminacje, a w niedzielę rozegrano finały.

Ostatecznie pierwsze miejsce  zajął  Marek Pikula. Drugi był Leszek Pintal a trzeci Piotr Ohirko, który był bardzo zadowolony z przebiegu rywalizacji - Poziom turnieju był bardzo zróżnicowany. Jednak same finały rozgrywane w niedzielę były wyrównane i zacięte. W sumie rozegraliśmy 19 spotkań. Na twarzach uczestników było widać wysiłek i zmęczenie. ... co ważniejsze, oprócz zmęczenia było widać na ich twarzach zadowolenie.  Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejny turniej.

 Na zakończenie turnieju Dyrektor OSiR Michał Furlepa powiedział  - Wszyscy zawodnicy zasłużyli na słowa uznania, gdyż tenis jest bardzo trudną dyscypliną sportu. W pierwszej edycji turnieju młodsi mogli uczyć się od tych bardziej doświadczonych. Bardzo dziękuję za propagowanie tenisa w naszym mieście a jednocześnie za wspólną integrację. Szczególnie mecz finałowy był bardzo efektowny. Nie tak dawno zostało wyznaczone boisko do tenisa więc mam nadzieję, że to zainteresowanie korzystaniem z hali OSiR pod tym względem ciągle będzie rosło. Przed nami kolejne wspólne imprezy, na które już teraz zapraszam. W sposób szczególny dziękuję mojemu nauczycielowi a jednocześnie osobie, która zajęła się merytoryczną stroną organizacyjną -Panu Piotrowi Ohirko.

Za pierwsze trzy miejsca zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe. Zawodnicy z miejsc I-VI otrzymali puchary a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Ponadto nagrodę specjalną dla najmłodszego zawodnika otrzymał Maksymilian Wachowicz.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners