Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Leśnicy grali w siatkówkę

 W dniach 27-28 marca 2014 roku w hali sportowo-widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju rozegrano XIII Mistrzostwa Nadleśnictw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie.

 

Organizatorem imprezy był Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju, Nadleśnictwo Biłgoraj i Uczniowski Klub Sportowy "Leśnik".

Impreza ta cieszy się dużą popularnością wśród leśników z całej Lubelszczyzny. W tym roku w turnieju wzięło udział 12 drużyn reprezentujących następujące nadleśnictwa: Rudnik, Biłgoraj, Józefów, Kraśnik, Krasnystaw, Janów Lubelski, Chełm, Włodawa, Lubartów, Puławy, Nowa Dęba.

Wygrała drużyna reprezentująca Nadleśnictwo Józefów. Drugie miejsce zajęło Nadleśnictwo Rudnik, trzecie Nadleśnictwo Biłgoraj a czwarte Nadleśnictwo Kraśnik.

Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się bezpośrednio po meczu finałowym. Imprezę podsumował Jan Kraczek, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie.  Cieszę się, że ci najwytrwalsi pojawili się na naszym dzisiejszym już trzynastym turnieju i chcą spotykać się i rywalizować w duchu sportowym z kolegami z innych jednostek o podobnych zainteresowaniach. Poziom turnieju był bardzo wysoki zarówno pod względem organizacyjnym jak i sportowym. Gratuluję wszystkim uczestnikom zarówno tym, którzy zwyciężyli jak i tym, którzy w tej rywalizacji okazali się słabsi, ale mam nadzieję, że nie zniechęci ich to i w następnym turnieju również się pojawią – powiedział Jan Kraczek.

Wyróżniono najlepszych zawodników. Najlepszym rozgrywającym został Grzegorz Dybiak (Nadleśnictwo Biłgoraj), najlepszym atakującym Marcin Adamowicz (Nadleśnictwo Józefów), za najlepszego obrońcę uznano Marka Olszewskiego (Nadleśnictwo Józefów) a za najwszechstronniejszego zawodnika Andrzeja Tofilskiego (Nadleśnictwo Rudnik).

Klasyfikacja końcowa: Nadleśnictwo Józefów, Nadleśnictwo Rudnik, Nadleśnictwo Biłgoraj, Nadleśnictwo Kraśnik, Nadleśnictwo Krasnystaw, Nadleśnictwo Janów Lubelski, Nadleśnictwo Chełm, Nadleśnictwo Włodawa, Nadleśnictwo Lubartów, Nadleśnictwo Puławy, Nadleśnictwo Nowa Dęba, Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners