Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Belfer Team wygrał II Turniej w siatkonogę o Puchar Dyrektora OSiR

Zawody odbyły się w niedzielę, 23 marca 2014 roku w hali sportowo – widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.  Niespodzianki nie było – zwyciężyli faworyci, czyli Ireneusz Zarczuk i Andrzej Wachowicz.

Była to już druga edycja Turnieju Siatkonogi o Puchar Dyrektora OSiR. Siatkonoga, o której mowa to połączenie trzech popularnych gier: siatkówki, tenisa i piłki nożnej. W tych niezwykle widowiskowych zawodach trzeba szybko myśleć i podejmować błyskawicznie decyzje. Ważna jest też sprawność gimnastyczna oraz umiejętności techniczne.

W niedzielnym turnieju wzięło udział dziewięć dwuosobowych drużyn. Tytuł obroniła drużyna BELFER TEAM w składzie: Ireneusz Zarczuk, Andrzej Wachowicz. Drugie miejsce padło łupem piłkarzy z zespołu FC KRASNOLUDKI w składzie: Janusz Birut, Filip Mróz. Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa BROTHERS – Cezary Iwanek, Marcin Iwanek.

 - To jest naprawdę fajna impreza, dlatego zawsze jesteśmy chętni do uczestnictwa. Po prostu lubimy się w coś takiego bawić. Mimo, że poziom zawodów był troszkę niższy niż w tamtym roku, żeby wygrać musieliśmy się sporo namęczyć. Szczególnie mecz z drużyną FC Krasnoludków nas mocno wymęczył. Młodzież trochę napsuła nam krwi. Ale o naszym zwycięstwie w tie-breaku zadecydowało doświadczenie.  – powiedział ucieszony zwycięstwem swojej drużyny, Andrzej Wachowicz.

Na zakończenie II Turnieju w siatkonogę Dyrektor OSiR Michał Furlepa wręczył puchary oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn.

 – Dziękuję wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w turnieju siatkonogi. Bez wątpienia zgłosili się dzisiaj odważni piłkarze, gdyż taka forma piłkarska wcale nie jest prosta. Podobnie jak w roku poprzednim najlepszą dwójka okazała się ,,para” Irek Zarczuk i Andrzej Wachowicz, która pokazała młodszym kolegom, że ma jeszcze ,,klej w nogach”. Bardzo im dziękuje a jednocześnie brawa dla wszystkich, którzy propagują piłkę nożną w naszym mieście. Tym turniejem kończymy zmagania piłkarskie na hali wśród dorosłych, więc serdecznie zapraszam od 5 kwietnia do rywalizacji na orlikach w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej a młodym zawodnikom OSiR i Łady 1945, którzy brali udział w turnieju życzę sukcesów w rundzie rewanżowej rozgrywek piłkarskich - podsumował II Turniej Siatkonogi Michał Furlepa Dyrektor OSiR w Biłgoraju.


 

Klasyfikacja końcowa:

1. BELFER TEAM (Ireneusz Zarczuk, Andrzej Wachowicz)

2. FC KRASNOLUDKI (Janusz Birut, Filip Mróz)

3. BROTHERS (Cezary Iwanek, Marcin Iwanek)

4. SZCZEPCIO i TOŃCIO (Artur Piskorski, Marcin Mura)

5. NEON (Piotr  Kosidło, Damian Rudy)

6. LIONS (Mateusz Rak, Michał Blicharz)

7. BICEPSY (Ernest Szponar, Kacper Sobczak)

8. MILCZUK RÓŻNÓWKA (Radosław Kowalski, Jakub Jabłoński)

9. OBROŃCY TYTUŁU (Dawid Blacha, Aleksander Zarosa)

Najlepsza drużyna: Belfer Team

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners