Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

„Zaplątane kroki”- tańca uroki

   W minioną sobotę tj. 22 marca 2014 roku w hali sportowo-widowiskowej OSiR w Biłgoraju odbył się Turniej Tańca Disco Dance i Hip hop „Zaplątane Kroki”. Organizatorami tego wydarzenia byli: Stowarzyszenie kulturalno – oświatowe „Trampolina sukcesu” , Studio tańca „Styl” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

 

 W imprezie wzięło udział ponad 200 tancerzy z województwa lubelskiego, którzy rywalizowali w czterech kategoriach: solo, duety, formacje i miniformacje. Dla wszystkich uczestników przygotowano upominki. Jednym z wręczających był Poseł na Sejm Piotr Szeliga, któremu bardzo podobały się taneczne zmagania uczestników – Uśmiech na twarzach uczestników, rodziców, kibiców oraz wychowawców to najlepszy dowód na sukces tej imprezy. Mimo pięknej pogody na dworze, warto było tego dnia posiedzieć na hali OSiR, aby emocjonować się popisami tanecznymi dzieci i młodzieży. Tancerze z Biłgoraja nie zawiedli i wspólnie z przyjezdnymi dali nam wiele niezapomnianych wrażeń. Gratuluję świetnej organizacji stowarzyszeniu kulturalno-oświatowemu ,,Trampolinie sukcesu”- powiedział Piotr Szeliga Poseł na Sejm RP.

 Turniej był niepowtarzalną okazją do pokazania się przed szerszą publicznością. Głównym założeniem organizacji „Zaplatanych Kroków” była popularyzacja tańca, jako forma aktywnego wypoczynku, promowanie różnych stylów tańca oraz pokazanie ich w formie widowiska.

Dyrektor OSiR Michał Furlepa również był pod urokiem tancerzy oraz całego wydarzenia - Gratuluję wszystkim uczestnikom pięknej zabawy, dostarczonych wielkich emocji i wspaniałego widowiska. Niezależnie od wieku każdy uczestnik dał wiele radości opiekunom oraz publiczności. Słowa uznania należą się głównym organizatorom ,,Trampolinie sukcesu” za pomysł, profesjonalne przygotowanie i prowadzenie turnieju oraz stworzony klimat. Podziękowania kieruję na ręce Prezesa stowarzyszenia Marcina Holko dla ,,całej drużyny”. 5 kwietnia 2014 r. kolejna taneczna impreza, na którą już teraz zapraszam na obiekty Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgorajupodsumował turniej Michał Furlepa Dyrektor OSiR w Biłgoraju.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners