Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Podopieczni trenera Marka Kłoska najlepsi

2 marca br. (w niedzielę) w hali sportowo-widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbył się już ostatni z siedmiu turniejów halowej piłki nożnej o Puchar Dyrektora OSiR. Najlepszą ekipą została drużyna gospodarzy OSiR Biłgoraj.

Hala sportowo-widowiskowa OSiR w Biłgoraju znów stała się wielką sportową areną. Tym razem do rywalizacji przystąpili orlicy młodsi. W silnie obsadzonych niedzielnych zawodach wystąpiło dwanaście drużyn, które podzielono na dwie grupy. Rywalizacja niosła dużo emocji,zarówno na placu gry, jak i na trybunach. Głośno i bardzo żywiołowo reagowali i dopingowali kibice. Szczególnie wyróżniali się rodzice piłkarzy ze szkółki OSiR Biłgoraj. Bez wątpienia wpłynęło to na olbrzymie zaangażowanie drużyny trenera Marka Kłoska. W końcowym rezultacie sprawiła miłą niespodziankę i wygrała całe zawody.

– Bardzo fajnie wypadła nasza drużyna na tle innych silnych przeciwników. Jestem zadowolony z chłopców, którzy sumiennie i regularnie trenują. W następnych turniejach zagrają także ci, którzy tym razem dopingowali z trybun kolegów grających. Wyróżniłbym cały zespół za kolektyw, dużą mobilizację i dużo fajnych ciekawych akcji i bramek podsumował zmagania trener zwycięskiej drużyny Marek Kłosek.

Zdaniem organizatorów, opiekunów drużyn oraz sędziów turniej stał na wysokim poziomie oraz przebiegał w przyjaznej atmosferze. Nie zabrakło oczywiście popisowych akcji oraz naprawdę pięknych bramek.

W wielkim finale turnieju drużyna prowadzona przez trenera Marka Kłoska, czyli szkółka sportowa OSiR pokonała Tomasovię Tomaszów Lubelski 1:0 po bramce strzelonej przez Aleksandra Okonia.

Trzecie miejsce przypadło zespołowi AMSPN Hetman Zamość, który wygrał ze Stalą Stalowa Wola 2:0. Dwie bramki dla AMSPN Hetman strzelił Arkadiusz Bąk.

– Dzisiejszy turniej podobnie jak wcześniejsze przysporzył nam wielu emocji i wrażeń. Piłka nożna szczególnie w wykonaniu dzieci jest bardzo atrakcyjna. Dzisiaj było widać wielką radość ale i łzy, które w sporcie też często się pojawiają. Życzę wszystkim młodym adeptom, aby ich praca, wspólne treningi przyniosły w przyszłości owoc, jakim byłaby gra w profesjonalnym seniorskim klubie. Dziękując wszystkim za udział, w sposób szczególny kłaniam się w stronę rodziców szkółki piłkarskiej OSiR, którzy wspomogli cykl turniejów w różny sposób bardzo mocno solidaryzując się z tymi rozgrywkami, jednocześnie świetnie dopingując swoje dzieci. Trenerzy Marek Kłosek i Piotr Kmieć doprowadzili swoje zespoły do zwycięstw w swoich rocznikach, co daje dużą satysfakcję. Niemniej jednak dziękuję wszystkim rocznikom szkółki OSiR i ich opiekunom za godne reprezentowanie miasta Biłgoraj powiedział Michał Furlepa, dyrektor OSiR w Biłgoraju.

OSiR Biłgoraj zagrał w składzie: Jakub Nizio, Hubert Hyz, Aleksander Okoń, Rafał Kutyła, Jakub Kołodziej, Konrad Leńczuk, Karol Wojtyło, Bartłomiej Kutryn, Miłosz Kaczor, Dawid Dmitroca, Maksymilian Skakuj, Dawid Senderek. Trener:  Marek Kłosek.

Skład drużyny Tomasovii Tomaszów Lubelski: Michał Beńko, Maciej Paszkiewicz, Michał Wojtowicz, Mateusz Anioł, Maciej Teterycz, Maciej Orzechowski, Bartłomiej Bielak, Wiktor Kurzępa, Michał Puźniak, Daniel Lomber, Jakub Trześniowski, Jakub Jarosz. Trener: Mariusz Skawiński.

Tradycyjnie na zakończenie turnieju najlepsze drużyny otrzymały wyróżnienia. Puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe i pamiątkowe statuetki wręczał poseł na Sejm RP Piotr Szeliga.  Wszystkich wyróżnionych wyczytywał dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Michał Furlepa.

– Gratuluję pracownikom OSiR w Biłgoraju bardzo dobrej organizacji wszystkich turniejów. Dziękuję tym wszystkim, którzy uczestniczyli w turnieju orlików młodszych, gdyż emocji i dobrej gry było bardzo dużo. Cieszy zwycięstwo naszej drużyny świetnie prowadzonej przez trenera Marka Kłoska, ale wszyscy jesteście zwycięzcami, gdyż pięknie i godnie reprezentowaliście swoje drużyny. Dziękuję także rodzicom, którzy pomagali i dopingowali swoje pociechy – podsumował turniej poseł na Sejm RP Piotr Szeliga.

Wyróżnienia otrzymali:

Najlepszy bramkarz – Grzegorz Wszoła (AMSPN Hetman)

Król strzelców – Karol Wojtyło (OSiR Biłgoraj)

Najlepszy piłkarz – Maciej Orzechowski (Tomasovia)

Zawodnicy fair play – Maja Mucha, Patrycja Jednacz

Slalom z piłką – Arkadiusz Bąk (AMSPN Hetman)

Szybki strzał – Mateusz Anioł (Tomasovia)

Najszybciej zdobyta bramka – Karol Wojtyło (OSiR Biłgoraj)

Najładniejsza bramka – Krystian Panicz (Stal Stalowa Wola)

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners