Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Piłkarski Turniej ze Św. Mikołajem

 W czwartek, 5 grudnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbył się II Mikołajkowy Turniej Chłopców w Halowej Piłce Nożnej. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych, rocznik 2004 i 2005.

 Do pierwszej kategorii zgłosiły się 4 drużyny: Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 5, Miejski Zespół Szkół. Zawody rozegrano systemem „ każdy z każdym”.

Po rozegraniu wszystkich meczów drużyny uplasowały się na następujących miejscach: I miejsce zajęła drużyna z Miejskiego Zespołu Szkół, II miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 4, na III miejscu uplasował się zespół reprezentujący Szkołę Podstawową nr 1, IV miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 5.   Podczas turnieju nie zabrakło walki i sportowych emocji. Na tym etapie liczy się przede wszystkim dobra zabawa w duchu sportowym.  Takie turnieje uczą młodych ludzi bardzo dużo m.in. samooceny poprzez samokontrole siebie i innych oraz współpracę w grupie. W naszej szkole dzięki zaangażowaniu wielu osób  jest dużo imprez organizowanych właśnie w tym gorącym okresie mikołajek. Teraz jesteśmy tu, udało nam się wygrać i z tego się cieszymy. – podsumował turniej trener zwycięskiej drużyny Jarosław Dołomisiewicz.

Zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary oraz statuetki dla  najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach. Otrzymali  je: Przemysław Kubat (SP5), Karol Wojtyło (SP1), Jan Pałka (SP4)  oraz  Bartłomiej Ciosmak (MZS). Każda drużyna otrzymała paczkę słodyczy ufundowanych przez market Kaufland w Biłgoraju.

W drugiej kategorii wzięło udział 3 zespoły: Miejski Zespół Szkół, Szkoła Podstawowa nr 1 i Szkoła Podstawowa nr 5. Na I miejscu uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1, II miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 5, III miejsce przypadło drużynie MZS.  - Cieszę się, że moi chłopcy dzisiaj zagrali najlepiej.  Wygraliśmy wszystkie trzy mecz. Parę akcji było składnych, z podaniem i ze strzałem na bramkę. Ale jeszcze dużo pracy przed nimi. Myślę, że częstsze tego typy turnieje przyczyniają się do rozwoju piłkarskiego ich umiejętności - powiedział opiekun zwycięskiej drużyny Pan Marek Kłosek.

Drużyny nagrodzone zostały dyplomami, pucharami, słodyczami. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych zespołach otrzymali statuetki: Szymon Markiewicz (MZS), Bartłomiej Wołoszyn (SP5) i Bartłomiej Kutryn (SP1).

Nagrody wręczał dyrektor OSiR-u w Biłgoraju Michał Furlepa oraz kierownik obiektów Zdzisław Żołopa.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners