Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Sportowy Dzień Kobiet

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju już po raz drugi oddał hołd płci pięknej organizując ,,Sportowy Dzień Kobiet”. Przez całe popołudnie i wieczór Panie brały udział w szeregu atrakcji sportowych.

Zaczęliśmy od intensywnych i  ekscytujących zajęć cardio dance, które pozwalają spalić do 600 kcl. Prowadząca Sylwia Szkałuba przygotowała układy taneczne, które angażują wszystkie partie mięśni oraz poprawiają wydolność organizmu. Zajęcia te odbywały się na sali fitness.

Zajęcia fitness przeprowadziła Ewa Bartoszek. Panie zgromadzone na hali sportowo – widowiskowej, wykonywały ćwiczenia z wykorzystaniem małych ciężarków- kształtujące i ujędrniające całe ciało. Trening ten angażował nie tylko mięśnie, ale również układ kostny.

Kolejną propozycją była zumba, której instruktorka Aleksandra Dziewiczkiewicz przygotowała energetyczne zajęcia oparte na rytmach latynoamerykańskich. Zumba skradła serca uczestniczek za motywującą muzykę i proste układy taneczne.

Po ciężkim treningu Natalia Sołowiow przygotowała zajęcia pilatesu. Ten nie aerobikowy system ćwiczeń wymagał wysokiej koncentracji i skupienia. Ćwiczenia wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzały w dobry nastrój, niwelowały zmęczone mięśnie kręgosłupa i stawów. Zajęcia uczyły także nawyków poprawnego oddychania.

Podczas sportowego Dnia Kobiet prowadzone były również zajęcia z samoobrony oraz zajęcia na siłowni, które prowadził Andrzej Strzałka – dietetyk i instruktor sportów siłowych. Panie miały możliwość zapisania się do profesjonalnego programu odchudzającego oraz zapoznać się z ofertą OSiR w Biłgoraju.

Uczestniczki skorzystały również z wyjątkowego miejsca dla ciała i duszy. Panie po wysiłku fizycznym relaksowały się w saunie fińskiej, która polepsza nastrój, natomiast w łaźni parowej unosił się niezwykły zapach eukaliptusa, który daje wrażenie świeżości i witalności. Miłośniczki jacuzzi wyciszały zmysły w nowym odmienionym wnętrzu. Panie miały również możliwość z  korzystania z masażu klasycznego i relaksacyjnego - prowadzący Agnieszka Chorzępa - gabinet fizjoterapii KINEZIS,   mgr fizjoterapii Marcin Obszyński, technik masażysta Jarosław Słupski, zadbali o jak najlepsze samopoczucie miłośniczek sportu.

 

W romantyczny nastrój nasze uczestniczki wprowadziła Restauracja Sitarska. W trakcie integracyjnego wieczorku przy nastrojowej muzyce i w blasku świec Dyrektor OSiR Michał Furlepa w obecności Kierownika obiektów OSiR Zdzisława Żołopy losowali i wręczali nagrody ufundowane przez sponsorów. Za pięknie spędzony czas wszystkim Paniom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na obiekty OSiR w Biłgoraju.


FOTORELACJA

 

Sponsorzy Sportowego Dnia Kobiet:

Restauracja Sitarska

Zajazd Nadrzecze

FotoZawojska

Poseł na Sejm RP Piotr Szeliga

Sklep "Noszę biustonosze"

Agnieszka Marzec, Salon Fryzjerski "Deja Vu"

Katarzyna Daniłowicz, Salon Fryzjerski "Prestige"

Studio Paznokci "Agnes"

Sklep "Euforia"

MEVA Fashion S.A.

Bilka Bis

Iwona Szyszkowska, Apteka

MawSport

Elżbieta Cieślak, Gabinet kosmetyczny "GNK"

Marlena Paluch, Salon kosmetyczny

Studio Urody Anna

Agnieszka Tarnowska, Gabinet kosmetyczny

Oaza Urody

Olga Hysa, Studio Urody

Magdalena Jezierska, Salon Urody Skarlett

Mirosław Piech, Okna Plus

Sklep komputerowy Marwin

Pizzeria Cauntry

Karczma na Woli

Black Red White S.A.

Drogerie Jasmin, Plac Wolności

Esotiq


Kwiaciarnie:

Jarzębinka

Floristic

Hanuś

Orchidea

Astoria


« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners