Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Relacje z imprez

« powrót

Grali dla Polskiego Czerwonego Krzyża

- To była ciekawa inicjatywa - przyznali zgodnie po meczu wszyscy uczestnicy. Na parkiecie hali Ośrodka Sportu i Rekreacji spotkali się zrzeszeni i niezrzeszeni piłkarze powiatu biłgorajskiego.

Hansa Team - ta ekipa triumfowała w Noworocznym Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej OPEN o Puchar Dyrektora OSiR, który odbył się 12 i 13 stycznia br.

Hansa Team w finale pokonała Leśne Dziadki 4:2. Niemal pełna hala kibiców obejrzała także mecz pokazowy, w którym reprezentanci turnieju pokonali piłkarzy KS Góral Tryńcza 6:3.

4 tys. zł. czyli całe wpisowe jakie zawodnicy wpłacali na turniej, przeznaczone zostało na działalność statutową Polskiego Czerwonego Krzyża w Biłgoraju.

- Bardzo dziękuje Dyrektorowi OSiR Michałowi Furlepie za tak wspaniałą inicjatywę i organizacje tego turnieju. Dziękuję również zawodnikom i kibicom za tak liczne przybycie i wsparcie Polskiego Czerwonego Krzyża mam nadzieję, że impreza ta stanie się tradycją i na stałe wpisze do kalendarza imprez. - tak spotkanie podsumował Prezes Oddziału Rejonowego PCK Biłgoraj Ryszard Korniak.

Hansa Team - zwycięzcy turnieju. Fotorelacja dostępna w zakładce Galerie zdjęć

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners