Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Niepełnosprawni

Obsługa osób niepełnosprawnych

Osoby niepełnosprawne odwiedzające Ośrodek Sportu i Rekreacji proszone są o kierowanie się do recepcji gdzie, wstępną rozmowę przeprowadza pracownik OSiR w celu  ustalenia charakteru wizyty. Jeżeli  wymaga ona obecności pracownika merytorycznego zostaje on powiadomiony o takiej potrzebie i niezwłocznie udaję się do obsługi interesanta.

Dostępność obiektu.

Obiekty Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju przystosowane są do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Hala sportowo-widowiskowa jest wyposażona w odpowiedni podjazd oraz rozsuwane automatycznie drzwi wejściowe. Na terenie obiektu znajdują się przystosowane toalety oraz winda. Przed halą Ośrodka Sportu i Rekreacji znajdują się miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych.

Ponadto Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju współpracuje z biłgorajskimi klubami seniora i stowarzyszeniami, które korzystają z naszych obiektów i dostępnych form aktywności.

Dla osób powyżej 50 roku życia, oferujemy specjalną ofertę cenową na korzystanie z siłowni oraz honorujemy zniżki dla osób posiadających Biłgorajską Kartę Seniora. Oprócz tego corocznie organizujemy Biłgorajską Senioriadę Sportową o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj na hali OSiR.

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners