Honorujemy karty Benefit System Multisport, OK System
Masz pytania? 84 688 10 38
  • Środa, 1 Maja 2024
    • 12:45Boisko boczne OSiR
    • II liga wojewódzka C2 Trampkarz Gr. 2: Łada 1945 Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski
    • 15:00Boisko główne OSiR
    • HUMMEL IV Liga: Łada 1945 Biłgoraj - Grom Kąkolewnica
  • Sobota, 4 Maja 2024
    • 11:00Boisko boczne OSiR
    • II liga wojewódzka C2 Trampkarz Gr. 2: Łada 1945 Biłgoraj - Widok SP 51 Lublin
  • Niedziela, 5 Maja 2024
    • 17:00Boisko główne OSiR
    • HUMMEL IV Liga: Łada 1945 Biłgoraj - Górnik II Łęczna
  • Poniedziałek, 6 Maja 2024
    • 17:00Boisko boczne OSiR
    • Zamość D1 Młodzik: Łada 1945 Biłgoraj - Grom Różaniec
  • Środa, 8 Maja 2024
    • 10:00Stadion OSiR
    • Liga lekkoatletyczna - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  • Czwartek, 9 Maja 2024
    • 10:00Stadion OSiR
    • 4-bój lekkoatletyczny - Igrzyska Dzieci - zawody powiatowe
  • Sobota, 11 Maja 2024
    • 11:00Boisko główne OSiR
    • I liga wojewódzka A1 Junior: Łada 1945 Biłgoraj - Widok SP 51 Lublin
    • 15:00Orlik SP4 Biłgoraj
    • XI kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o ,,Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraja’’
  • Środa, 15 Maja 2024
    • 17:00Boisko główne OSiR
    • I liga wojewódzka A1 Junior: Łada 1945 Biłgoraj - Górnik Łęczna S.A.
  • Czwartek, 16 Maja 2024
    • 17:30Boisko boczne OSiR
    • II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy: Łada 1945 Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • Sobota, 18 Maja 2024
    • 11:00Boisko boczne OSiR
    • Zamość C2 Trampkarz: Łada 1945 Biłgoraj - Błękitni Obsza
    • 16:00Boisko główne OSiR
    • HUMMEL IV Liga: Łada 1945 Biłgoraj - Lublinianka Lublin
  • Niedziela, 19 Maja 2024
    • 12:00Boisko główne OSiR
    • I liga wojewódzka A1 Junior: Łada 1945 Biłgoraj - Avia Świdnik
    • 14:00Boisko boczne OSiR
    • II liga wojewódzka D2 Młodzik Gr. 2: Łada 1945 Biłgoraj - KS Hetman Zamość
  • Poniedziałek, 20 Maja 2024
    • 17:00Boisko boczne OSiR
    • II liga wojewódzka C2 Trampkarz Gr. 2: Łada 1945 Biłgoraj - Unia Hrubieszów
  • Wtorek, 21 Maja 2024
    • 10:00Stadion OSiR
    • 3-bój lekkoatletyczny - Igrzyska Dzieci - zawody powiatowe
  • Czwartek, 23 Maja 2024
    • 10:00Stadion OSiR
    • Liga lekkoatletyczna - Igrzyska Młodzieży - zawody rejonowe
    • 18:00Boisko główne OSiR
    • II liga wojewódzka D2 Młodzik Gr. 2: Łada 1945 Biłgoraj - BKS Lublin
  • Piątek, 24 Maja 2024
    • -Stadion OSiR
    • „Biłgoraj Biega” … Stadionowy Cross Przeszkodowy
  • Sobota, 25 Maja 2024
    • -Zalew Biłgoraj
    • Motomajówka
    • 15:00Orlik SP4 Biłgoraj
    • XII kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o ,,Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraja’’
  • Niedziela, 26 Maja 2024
    • 11:00Obiekty OSiR
    • Rajd Rowerowy
  • Wtorek, 28 Maja 2024
    • 10:00Stadion OSiR
    • 4-bój lekkoatletyczny - Igrzyska Dzieci - zawody rejonowe
  • Środa, 29 Maja 2024
    • 10:00Stadion OSiR
    • 3-bój lekkoatletyczny Igrzyska Dzieci - zawody rejonowe
    • 11:30stadion OSiR
    • Festiwal sztafet - zawody rejonowe i powiatowe
    • 17:00Boisko boczne OSiR
    • II liga wojewódzka C2 Trampkarz Gr. 2: Łada 1945 Biłgoraj - DKS Gaudium Zamość
Maj 2024
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
«« «       » »»
    1
  1. 12:45
    II liga wojewódzka C2 Trampkarz Gr. 2: Łada 1945 Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski Boisko boczne OSiR
  2. 15:00
    HUMMEL IV Liga: Łada 1945 Biłgoraj - Grom Kąkolewnica Boisko główne OSiR
2 3 4
  1. 11:00
    II liga wojewódzka C2 Trampkarz Gr. 2: Łada 1945 Biłgoraj - Widok SP 51 Lublin Boisko boczne OSiR
5
  1. 17:00
    HUMMEL IV Liga: Łada 1945 Biłgoraj - Górnik II Łęczna Boisko główne OSiR
6
  1. 17:00
    Zamość D1 Młodzik: Łada 1945 Biłgoraj - Grom Różaniec Boisko boczne OSiR
7 8
  1. 10:00
    Liga lekkoatletyczna - Igrzyska Młodzieży Szkolnej Stadion OSiR
9
  1. 10:00
    4-bój lekkoatletyczny - Igrzyska Dzieci - zawody powiatowe Stadion OSiR
10 11
  1. 11:00
    I liga wojewódzka A1 Junior: Łada 1945 Biłgoraj - Widok SP 51 Lublin Boisko główne OSiR
  2. 15:00
    XI kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o ,,Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraja’’ Orlik SP4 Biłgoraj
12
13 14 15
  1. 17:00
    I liga wojewódzka A1 Junior: Łada 1945 Biłgoraj - Górnik Łęczna S.A. Boisko główne OSiR
16
  1. 17:30
    II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy: Łada 1945 Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski Boisko boczne OSiR
17 18
  1. 11:00
    Zamość C2 Trampkarz: Łada 1945 Biłgoraj - Błękitni Obsza Boisko boczne OSiR
  2. 16:00
    HUMMEL IV Liga: Łada 1945 Biłgoraj - Lublinianka Lublin Boisko główne OSiR
19
  1. 12:00
    I liga wojewódzka A1 Junior: Łada 1945 Biłgoraj - Avia Świdnik Boisko główne OSiR
  2. 14:00
    II liga wojewódzka D2 Młodzik Gr. 2: Łada 1945 Biłgoraj - KS Hetman Zamość Boisko boczne OSiR
20
  1. 17:00
    II liga wojewódzka C2 Trampkarz Gr. 2: Łada 1945 Biłgoraj - Unia Hrubieszów Boisko boczne OSiR
21
  1. 10:00
    3-bój lekkoatletyczny - Igrzyska Dzieci - zawody powiatowe Stadion OSiR
22 23
  1. 10:00
    Liga lekkoatletyczna - Igrzyska Młodzieży - zawody rejonowe Stadion OSiR
  2. 18:00
    II liga wojewódzka D2 Młodzik Gr. 2: Łada 1945 Biłgoraj - BKS Lublin Boisko główne OSiR
24
  1. „Biłgoraj Biega” … Stadionowy Cross Przeszkodowy Stadion OSiR
25
  1. Motomajówka Zalew Biłgoraj
  2. 15:00
    XII kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o ,,Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraja’’ Orlik SP4 Biłgoraj
26
  1. 11:00
    Rajd Rowerowy Obiekty OSiR
27 28
  1. 10:00
    4-bój lekkoatletyczny - Igrzyska Dzieci - zawody rejonowe Stadion OSiR
29
  1. 10:00
    3-bój lekkoatletyczny Igrzyska Dzieci - zawody rejonowe Stadion OSiR
  2. 11:30
    Festiwal sztafet - zawody rejonowe i powiatowe stadion OSiR
  3. 17:00
    II liga wojewódzka C2 Trampkarz Gr. 2: Łada 1945 Biłgoraj - DKS Gaudium Zamość Boisko boczne OSiR
30 31