Honorujemy karty Benefit System Multisport, OK System
Masz pytania? 84 688 10 38
  • Środa, 28 Września 2022
    • 16:30Obiekty OSiR
    • Młodzik Starszy, Liga Okręgowa: OSiR Biłgoraj – Huragan Chmielek

 

Niżej pozostałe imprezy z Września 2022

  • Piątek, 2 Września 2022
    • 15:00Obiekty OSiR
    • Junior Młodszy: Łada Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • Sobota, 3 Września 2022
    • 11:00Obiekty OSiR
    • Młodzik Starszy: OSiR Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski
    • 11:00Obiekty OSiR
    • Junior Starszy: Łada Biłgoraj – Unia Hrubieszów
    • 16:00-
    • Zamość: Klasa okręgowa: Łada 1945 Biłgoraj - Orkan Bełżec
  • Wtorek, 6 Września 2022
    • 17:00Obiekty OSiR
    • Młodzik Starszy, Liga Okręgowa: OSiR Biłgoraj – Olender Sól
  • Środa, 7 Września 2022
    • 16:00Stadion OSiR
    • 1/4 Finału Zamojskiego PP: Łada 1945 Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • Piątek, 9 Września 2022
    • -Obiekty OSiR
    • Badania Mammograficzne
  • Środa, 14 Września 2022
    • 17:30Obiekty OSiR
    • Młodzik Starszy: OSiR Biłgoraj – AMSPN Hetman Zamość
  • Sobota, 17 Września 2022
    • 14:00Park Rolkarza
    • Zawody Rolkowe
    • 14:00Obiekty OSiR
    • Trampkarz Starszy: OSiR Biłgoraj – Gryf Gmina Zamość
  • Niedziela, 18 Września 2022
    • --
    • „MTB po Ziemi Biłgorajskiej”
    • 16:00Stadion OSiR
    • Zamość: Klasa Okręgowa: Łada 1945 Biłgoraj - Omega Stary Zamość
  • Wtorek, 20 Września 2022
    • 16:30Obiekty OSiR
    • Junior Starszy: Łada Biłgoraj – Uczniowski Klub Sportowy Widok SP 51
  • Sobota, 24 Września 2022
    • 10:00Stadion OSiR
    • Bieg Charytatywny PKO
    • 10:00Obiekty OSiR
    • Młodzik Starszy: OSiR Biłgoraj – UKS Jedynka Krasnystaw
  • Niedziela, 25 Września 2022
    • 16:00Stadion OSiR
    • Zamość: Klasa Okręgowa: Łada 1945 Biłgoraj - HuczwaTyszowce
Wrzesień 2022
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
«« «       » »»
      1 2
  1. 15:00
    Junior Młodszy: Łada Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski Obiekty OSiR
3
  1. 11:00
    Młodzik Starszy: OSiR Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski Obiekty OSiR
  2. 11:00
    Junior Starszy: Łada Biłgoraj – Unia Hrubieszów Obiekty OSiR
  3. 16:00
    Zamość: Klasa okręgowa: Łada 1945 Biłgoraj - Orkan Bełżec
4
5 6
  1. 17:00
    Młodzik Starszy, Liga Okręgowa: OSiR Biłgoraj – Olender Sól Obiekty OSiR
7
  1. 16:00
    1/4 Finału Zamojskiego PP: Łada 1945 Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski Stadion OSiR
8 9
  1. Badania Mammograficzne Obiekty OSiR
10 11
12 13 14
  1. 17:30
    Młodzik Starszy: OSiR Biłgoraj – AMSPN Hetman Zamość Obiekty OSiR
15 16 17
  1. 14:00
    Zawody Rolkowe Park Rolkarza
  2. 14:00
    Trampkarz Starszy: OSiR Biłgoraj – Gryf Gmina Zamość Obiekty OSiR
18
  1. „MTB po Ziemi Biłgorajskiej”
  2. 16:00
    Zamość: Klasa Okręgowa: Łada 1945 Biłgoraj - Omega Stary Zamość Stadion OSiR
19 20
  1. 16:30
    Junior Starszy: Łada Biłgoraj – Uczniowski Klub Sportowy Widok SP 51 Obiekty OSiR
21 22 23 24
  1. 10:00
    Bieg Charytatywny PKO Stadion OSiR
  2. 10:00
    Młodzik Starszy: OSiR Biłgoraj – UKS Jedynka Krasnystaw Obiekty OSiR
25
  1. 16:00
    Zamość: Klasa Okręgowa: Łada 1945 Biłgoraj - HuczwaTyszowce Stadion OSiR
26 27 28
  1. 16:30
    Młodzik Starszy, Liga Okręgowa: OSiR Biłgoraj – Huragan Chmielek Obiekty OSiR
29 30