Honorujemy karty Benefit System Multisport, OK System
Masz pytania? 84 688 10 38
  • Niedziela, 1 Maja 2022
    • 16:00Stadion OSiR
    • Klasa Okręgowa: Łada 1945 Biłgoraj - Pogoń 96 Łaszczówka
  • Sobota, 7 Maja 2022
    • 10:00Hala OSiR
    • Turniej Piłki Koszykowej - Basket Biłgoraj
    • 11:00Obiekty OSiR
    • Trampkarz Starszy: OSiR Biłgoraj – Podlasie Biała Podlaska
    • 13:00Obiekty OSiR
    • Młodzik Młodszy: OSiR Biłgoraj – Tanew Majdan Stary
    • 13:00Obiekty OSiR
    • Junior Młodszy: Łada Biłgoraj – Vrotkovia Lublin
    • 14:00Orlik SP4
    • X kloejka ALPN o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraja
  • Niedziela, 8 Maja 2022
    • 11:00Obiekty OSiR
    • Młodzik Starszy: OSiR Biłgoraj – Stal Poniatowa
  • Wtorek, 10 Maja 2022
    • 10:00Obiekty OSiR
    • Mistrzostwa powiatu w lidze LA - igrzyska młodzieży dziewcząt i chłopców
  • Czwartek, 12 Maja 2022
    • 10:00Obiekty OSiR
    • Półfinał mistrzostw województwa w czwórboju LA, mistrzostwa powiatu w trójboju LA
  • Piątek, 13 Maja 2022
    • 16:30Obiekty OSiR
    • Młodzik Młodszy: UKS Football Academy Biłgoraj - OSiR Biłgoraj
  • Sobota, 14 Maja 2022
    • 11:30Obiekty OSiR
    • Trampkarz Młodszy: OSiR Biłgoraj – Avia Świdnik
    • 14:00Orlik SP4
    • XI kloejka ALPN o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraja
    • 17:00Stadion OSiR
    • Klasa Okręgowa: Łada 1945 Biłgoraj - Olimpiakos Tarnogród
  • Niedziela, 15 Maja 2022
    • 11:00Obiekty OSiR
    • Junior Starszy: Łada 1945 Biłgoraj - Lewart Lubartów
  • Środa, 18 Maja 2022
    • 16:00OSiR Biłgoraj
    • Junior młodszy: Łada 1945 Biłgoraj - Granit Bychawa
    • 17:30Obiekty OSiR
    • Młodzik Starszy: OSiR Biłgoraj – Sygnał Lublin
  • Czwartek, 19 Maja 2022
    • 10:00Obiekty OSiR
    • Festiwal sztafet - mistrzostw powiatu ; Memoriał Sołtysiaka, igrzyska dzieci, igrzyska młodzieży i licealiada
  • Piątek, 20 Maja 2022
    • 17:00Boiska OSiR
    • „Biłgoraj Biega … Stadionowy Cross Przeszkodowy”
  • Sobota, 21 Maja 2022
    • 10:00Obiekty OSiR
    • Młodzik Młodszy: UKS Football Academy Biłgoraj - Tur Turobin
    • 11:00Obiekty OSiR
    • Trampkarz Starszy: OSiR Biłgoraj – Avia Świdnik
    • 13:00Obiekty OSiR
    • Junior Młodszy: Łada Biłgoraj – DKS Gaudium Zamość
    • 14:00Orlik SP4
    • XII kloejka ALPN o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraja
  • Niedziela, 22 Maja 2022
    • 10:00-
    • Rajd Rowerowy
  • Środa, 25 Maja 2022
    • 10:00Obiekty OSiR
    • Półfinał mistrzostw województwa w trójboju LA
  • Piątek, 27 Maja 2022
    • 16:00Obiekty OSiR
    • Młodzik Młodszy: OSiR Biłgoraj – Grom Różaniec
  • Sobota, 28 Maja 2022
    • -Siłownia OSiR
    • Zawody w podnoszeniu ciężarów
    • 10:00Hala OSiR
    • Turniej Piłki Ręcznej
    • 11:00Obiekty OSiR
    • Trampkarz Młodszy: OSiR Biłgoraj – Powiślak Końskowola
    • 11:00Obiekty OSiR
    • Junior Starszy: Łada 1945 Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski
    • 13:00Obiekty OSiR
    • Młodzik Starszy: OSiR Biłgoraj – AF Głusk
    • 14:00Orlik SP4
    • XIII kloejka ALPN o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraja
  • Niedziela, 29 Maja 2022
    • 10:00Hala OSiR
    • Turniej Piłki Ręcznej
  • Poniedziałek, 30 Maja 2022
    • 16:30Obiekty OSiR
    • Młodzik Młodszy: OSiR Biłgoraj – Orzeł Tereszpol
    • 17:00Park Rolkarza
    • DZIEŃ DZIECKA Z MISTRZAMI ROLEK
  • Wtorek, 31 Maja 2022
    • 16:30Obiekty OSiR
    • Sportowy Dzień Dziecka
Maj 2022
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
«« «       » »»
            1
  1. 16:00
    Klasa Okręgowa: Łada 1945 Biłgoraj - Pogoń 96 Łaszczówka Stadion OSiR
2 3 4 5 6 7
  1. 10:00
    Turniej Piłki Koszykowej - Basket Biłgoraj Hala OSiR
  2. 11:00
    Trampkarz Starszy: OSiR Biłgoraj – Podlasie Biała Podlaska Obiekty OSiR
  3. 13:00
    Młodzik Młodszy: OSiR Biłgoraj – Tanew Majdan Stary Obiekty OSiR
  4. 13:00
    Junior Młodszy: Łada Biłgoraj – Vrotkovia Lublin Obiekty OSiR
  5. 14:00
    X kloejka ALPN o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraja Orlik SP4
8
  1. 11:00
    Młodzik Starszy: OSiR Biłgoraj – Stal Poniatowa Obiekty OSiR
9 10
  1. 10:00
    Mistrzostwa powiatu w lidze LA - igrzyska młodzieży dziewcząt i chłopców Obiekty OSiR
11 12
  1. 10:00
    Półfinał mistrzostw województwa w czwórboju LA, mistrzostwa powiatu w trójboju LA Obiekty OSiR
13
  1. 16:30
    Młodzik Młodszy: UKS Football Academy Biłgoraj - OSiR Biłgoraj Obiekty OSiR
14
  1. 11:30
    Trampkarz Młodszy: OSiR Biłgoraj – Avia Świdnik Obiekty OSiR
  2. 14:00
    XI kloejka ALPN o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraja Orlik SP4
  3. 17:00
    Klasa Okręgowa: Łada 1945 Biłgoraj - Olimpiakos Tarnogród Stadion OSiR
15
  1. 11:00
    Junior Starszy: Łada 1945 Biłgoraj - Lewart Lubartów Obiekty OSiR
16 17 18
  1. 16:00
    Junior młodszy: Łada 1945 Biłgoraj - Granit Bychawa OSiR Biłgoraj
  2. 17:30
    Młodzik Starszy: OSiR Biłgoraj – Sygnał Lublin Obiekty OSiR
19
  1. 10:00
    Festiwal sztafet - mistrzostw powiatu ; Memoriał Sołtysiaka, igrzyska dzieci, igrzyska młodzieży i licealiada Obiekty OSiR
20
  1. 17:00
    „Biłgoraj Biega … Stadionowy Cross Przeszkodowy” Boiska OSiR
21
  1. 10:00
    Młodzik Młodszy: UKS Football Academy Biłgoraj - Tur Turobin Obiekty OSiR
  2. 11:00
    Trampkarz Starszy: OSiR Biłgoraj – Avia Świdnik Obiekty OSiR
  3. 13:00
    Junior Młodszy: Łada Biłgoraj – DKS Gaudium Zamość Obiekty OSiR
  4. 14:00
    XII kloejka ALPN o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraja Orlik SP4
22
  1. 10:00
    Rajd Rowerowy
23 24 25
  1. 10:00
    Półfinał mistrzostw województwa w trójboju LA Obiekty OSiR
26 27
  1. 16:00
    Młodzik Młodszy: OSiR Biłgoraj – Grom Różaniec Obiekty OSiR
28
  1. Zawody w podnoszeniu ciężarów Siłownia OSiR
  2. 10:00
    Turniej Piłki Ręcznej Hala OSiR
  3. 11:00
    Trampkarz Młodszy: OSiR Biłgoraj – Powiślak Końskowola Obiekty OSiR
  4. 11:00
    Junior Starszy: Łada 1945 Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski Obiekty OSiR
  5. 13:00
    Młodzik Starszy: OSiR Biłgoraj – AF Głusk Obiekty OSiR
  6. 14:00
    XIII kloejka ALPN o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraja Orlik SP4
29
  1. 10:00
    Turniej Piłki Ręcznej Hala OSiR
30
  1. 16:30
    Młodzik Młodszy: OSiR Biłgoraj – Orzeł Tereszpol Obiekty OSiR
  2. 17:00
    DZIEŃ DZIECKA Z MISTRZAMI ROLEK Park Rolkarza
31
  1. 16:30
    Sportowy Dzień Dziecka Obiekty OSiR