Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

HLPN - statystyki

« powrót

Halowa Liga Piłki Nożnej 2019/2020 - statystyki

HLPN - statystyki


 

HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj"
- sezon 2019/2020 -


Klasyfikacja strzelców po X kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Furmaniak Maksymilian Hansa Team 19
2 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 16
3 Róg Michał Tereszpol Team 13
4 Nawrocki Paweł Spartakus Team 12
4 Przybysławski Kamil FC Bażant 12
6 Dawid Marzec LZS Dąbrowica 11
6 Zdunek Sławomir Tereszpol Team 11
8 Blicharz Marcin Model 10
9 Kawalec Kamil OKS Sitarska 9
9 Krupczak Grzegorz OKS Sitarska 9
11 Antasik Piotr Hansa Team 8
11 Hasiak Jarosław Oldboje Łady Biłgoraj 8
13 Czerw Artur Hansa Team 7
13 Deryło Artur RWKS Sparta Biłgoraj 7
13 Krzepiłko Marcin Załadunek Team Biłgoraj 7
13 Paluch Marcin Spartakus Team 7
13 Sawczuk Siergiej Oldboje Łady Biłgoraj 7
18 Bździuch Grzegorz Hansa Team 6
18 Deryabin Denys Galacticos 6
18 Gancarz Marek Załadunek Team Biłgoraj 6
18 Jasiński Łukasz 100 Procent 6
18 Konopka Dawid Oldboje Łady Biłgoraj 6
18 Oleszczak Piotr OKS Sitarska 6
18 Paluch Mateusz Spartakus Team 6
18 Pardo Krzysztof Oldboje Łady Biłgoraj 6
18 Sykała Karol OKS Sitarska 6
27 Ernest Wąsiewicz LZS Dąbrowica 5
27 Juśko Łukasz 100 Procent 5
27 Kawalec Mateusz OKS Sitarska 5
27 Kulanica Jarosław Spartakus Team 5
27 Niemiec Piotr Model 5
27 Piotr Nizio LZS Dąbrowica 5
27 Skrzypek Sebastian Oldboje Łady Biłgoraj 5
27 Skubisz Andrzej RWKS Sparta Biłgoraj 5
27 Urbanik Robert 100 Procent 5
27 Wilczak Sławomir Galacticos 5
27 Wlaź Robert Oldboje Łady Biłgoraj 5
38 Bździuch Wiesław Hansa Team 4
38 Czuchra Mateusz OKS Sitarska 4
38 Krzysztof Tworek LZS Dąbrowica 4
38 Lipiński Grzegorz Tereszpol Team 4
38 Małek Jacek OKS Sitarska 4
38 Mazurek Dariusz Model 4
38 Piotr Jagodziński FC Bażant 4
38 Wróbel Jacek Model 4
38 Zarczuk Ireneusz Oldboje Łady Biłgoraj 4
47 Bednarz Krystian Hansa Team 3
47 Bielak Jerzy Model 3
47 Dorosz Patryk Oldboje Łady Biłgoraj 3
47 Hasiak Grzegorz Oldboje Łady Biłgoraj 3
47 Janusz Stec FC Bażant 3
47 Kościelski Sylwester Hansa Team 3
47 Kowalik Bartłomiej Hansa Team 3
47 Lachowski Dominik Model 3
47 Lewandowski Jarosław Załadunek Team Biłgoraj 3
47 Małek Szymon Załadunek Team Biłgoraj 3
47 Marcin Ciecierski FC Bażant 3
47 Piotr Palinka FC Bażant 3
47 Powroźnik Tomasz Oldboje Łady Biłgoraj 3
47 Spustek Jarosław OKS Sitarska 3
47 Wilczak Michał Galacticos 3
62 Adrian Bielak LZS Dąbrowica 2
62 Andrzej Grela FC Bażant 2
62 Dworniczak Marcin Tereszpol Team 2
62 Dziak Michał 100 Procent 2
62 Grzyb Grzegorz Hansa Team 2
62 Herda Damian Galacticos 2
62 Konopka Rafał RWKS Sparta Biłgoraj 2
62 Kowalik Marek RWKS Sparta Biłgoraj 2
62 Król Mirosław Spartakus Team 2
62 Malec Jacek Załadunek Team Biłgoraj 2
62 Małek Rafał Galacticos 2
62 Marcin Robak FC Bażant 2
62 Mizak Michał RWKS Sparta Biłgoraj 2
62 Niedźwiedzki Kamil OKS Sitarska 2
62 Oleszczak Dariusz OKS Sitarska 2
62 Paweł Kupczak FC Bażant 2
62 Sarzyński Grzegorz 100 Procent 2
62 Sędłak Marcin Model 2
80 Bączek Michał 100 Procent 1
80 Brodziak Ernest Galacticos 1
80 Cebula Arkadiusz OKS Sitarska 1
80 Chamot Dawid Hansa Team 1
80 Góra Piotr Tereszpol Team 1
80 Gruszecki Wojciech Załadunek Team Biłgoraj 1
80 Kita Patryk Galacticos 1
80 Kolbuch Paweł RWKS Sparta Biłgoraj 1
80 Kozak Szymon OKS Sitarska 1
80 Kukiełka Artur Załadunek Team Biłgoraj 1
80 Lis Paweł RWKS Sparta Biłgoraj 1
80 Łęcki Mariusz Spartakus Team 1
80 Łukasiewicz Bartłomiej Galacticos 1
80 Myszka Marek RWKS Sparta Biłgoraj 1
80 Norton Łukasz 100 Procent 1
80 Paczos Łukasz 100 Procent 1
80 Pawluk Jakub Galacticos 1
80 Pieczykolan Marcin Tereszpol Team 1
80 Róg Łukasz Tereszpol Team 1
80 Stec Zdzisław Tereszpol Team 1
80 Surma Mateusz RWKS Sparta Biłgoraj 1
80 Trześniewski Mateusz Hansa Team 1
80 Wesołowski Robert Spartakus Team 1
80 Wilczak Tomasz Galacticos 1
80 Wlaź Krzysztof Oldboje Łady Biłgoraj 1
80 Zygmunt Emilian Spartakus Team 1

Klasyfikacja asyst po X kolejce

Lp Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Czerw Artur Hansa Team 16
2 Skrzypek Sebastian Oldboje Łady Biłgoraj 8
3 Wlaź Robert Oldboje Łady Biłgoraj 8
4 Paweł Kupczak FC Bażant 7
5 Krupczak Grzegorz OKS Sitarska 7
6 Krzepiłko Marcin Załadunek Team Biłgoraj 6
7 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 6
8 Furmaniak Maksymilian Hansa Team 6
9 Ernest Wąsiewicz LZS Dąbrowica 5
10 Nawrocki Paweł Spartakus Team 5
11 Blicharz Marcin Model 5
12 Krzysztof Tworek LZS Dąbrowica 5
13 Kawalec Kamil OKS Sitarska 5
14 Kawalec Mateusz OKS Sitarska 4
15 Bździuch Wiesław Hansa Team 4
16 Małek Szymon Załadunek Team Biłgoraj 4
17 Król Mirosław Spartakus Team 4
18 Antasik Piotr Hansa Team 4
19 Niemiec Piotr Model 4
20 Deryło Artur RWKS Sparta Biłgoraj 4
21 Czuchra Mateusz OKS Sitarska 4
22 Myszka Marek RWKS Sparta Biłgoraj 3
23 Peszek Kamil Galacticos 3
24 Kowalik Bartłomiej Hansa Team 3
25 Dawid Marzec LZS Dąbrowica 3
26 Gancarz Marek Załadunek Team Biłgoraj 3
27 Spustek Jarosław OKS Sitarska 3
28 Róg Michał Tereszpol Team 3
29 Sykała Karol OKS Sitarska 3
30 Urbanik Robert 100 Procent 3
31 Mizak Michał RWKS Sparta Biłgoraj 3
32 Skubisz Andrzej RWKS Sparta Biłgoraj 3
33 Konopka Dawid Oldboje Łady Biłgoraj 3
34 Zarczuk Ireneusz Oldboje Łady Biłgoraj 3
35 Hajduk Adrian OKS Sitarska 2
36 Dorosz Patryk Oldboje Łady Biłgoraj 2
37 Deryabin Denys Galacticos 2
38 Góra Piotr Tereszpol Team 2
39 Kościelski Sylwester Hansa Team 2
40 Herda Damian Galacticos 2
41 Niedźwiedzki Kamil OKS Sitarska 2
42 Powroźnik Tomasz Oldboje Łady Biłgoraj 2
43 Jasiński Łukasz 100 Procent 2
44 Sprysak Mateusz Galacticos 2
45 Przybysławski Kamil FC Bażant 2
46 Oleszczak Piotr OKS Sitarska 1
47 Cebula Arkadiusz OKS Sitarska 1
48 Lipiński Grzegorz Tereszpol Team 1
49 Leśniak Tomasz Galacticos 1
50 Bielak Jerzy Model 1
51 Zub Łukasz Model 1
52 Stec Zdzisław Tereszpol Team 1
53 Bednarz Krystian Hansa Team 1
54 Wróbel Jacek Model 1
55 Kolbuch Paweł RWKS Sparta Biłgoraj 1
56 Paluch Marcin Spartakus Team 1
57 Ciecierski Michał Załadunek Team Biłgoraj 1
58 Kukiełka Artur Załadunek Team Biłgoraj 1
59 Lachowski Dominik Model 1
60 Kita Patryk Galacticos 1
61 Sawczuk Siergiej Oldboje Łady Biłgoraj 1
62 Piotr Nizio LZS Dąbrowica 1
63 Norton Łukasz 100 Procent 1
64 Trześniewski Mateusz Hansa Team 1
65 Wasąg Dawid Oldboje Łady Biłgoraj 1
66 Pych Adam OKS Sitarska 1
67 Dworniczak Marcin Tereszpol Team 1
68 Kulanica Jarosław Spartakus Team 1
69 Marcin Robak FC Bażant 1
70 Hasiak Jarosław Oldboje Łady Biłgoraj 1
71 Oleszczak Dariusz OKS Sitarska 1
72 Grzyb Grzegorz Hansa Team 1

Klasyfikacja Fair Play po X kolejce
(faul -1 pkt, 2 min. -2 pkt, ż.k. -3 pkt, cz.k. -4 pkt)

Lp Drużyna Punkty
1 MODEL -32
2 FC Bażant -33
3 Oldboje Łady Biłgoraj -37
4 OKS Sitarska -38
5 Spartakus Team -39
6 RWKS Sparta Biłgoraj -46
6 Galacticos -46
8 LZS Dąbrowica -47
9 Tereszpol Team -51
10 Załadunek Team Biłgoraj -60
11 100 Procent -66
12 Hansa Team -70

 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners