Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

HLPN - statystyki

« powrót

Halowa Liga Piłki Nożnej 2018/2019 - statystyki

HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj"
- sezon 2018/2019 -


Klasyfikacja strzelców po X kolejce

M
miejsce
Zawodnik
HLPN
Zespół
drużyna zawodnika
Bramki
strzelone
1 Wachowicz Andrzej Blokersi 29
2 Furmaniak Maksymilian Hansa Team 23
3 Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 13
3 Paluch Marcin Spartakus Team 13
5 Lewandowski Jarosław Załadunek Team Biłgoraj 12
6 Pyda Marek Oldboje Łady Biłgoraj 10
6 Zarczuk Ireneusz Spartakus Team 10
8 Kawalec Mateusz OKS Sitarska 9
8 Samulak Andrzej MODEL 9
10 Pokarowski Krzysztof Oldboje Łady Biłgoraj 8
11 Antasik Piotr Hansa Team 7
11 Kawalec Kamil OKS Sitarska 7
11 Małek Szymon Załadunek Team Biłgoraj 7
11 Marzec Dawid 100 Procent 7
11 Niemiec Piotr MODEL 7
16 Wasiewicz Ernest 100 Procent 6
17 Bielak Jerzy MODEL 5
17 Deryło Artur RWKS Sparta Biłgoraj 5
17 Kowalik Bartłomiej Hansa Team 5
17 Skrzypek Sebastian RWKS Sparta Biłgoraj 5
17 Spustek Jarosław OKS Sitarska 5
17 Watrak Marcin Blokersi 5
17 Wesołowski Robert Spartakus Team 5
17 Wilczak Sławomir Galacticos 5
25 Ciecierski Michał Załadunek Team Biłgoraj 4
25 Hasiak Jarosław Oldboje Łady Biłgoraj 4
25 Kościelski Sylwester Hansa Team 4
25 Powroźnik Tomasz RWKS Sparta Biłgoraj 4
25 Sarzyński Grzegorz Blokersi 4
25 Sędłak Marcin MODEL 4
25 Sykała Karol OKS Sitarska 4
25 Wilczak Michał Galacticos 4
25 Wolanin Tomasz RWKS Sparta Biłgoraj 4
34 Bździuch Grzegorz Hansa Team 3
34 Czerw Artur Hansa Team 3
34 Iwanek Cezary Blokersi 3
34 Jasiński Łukasz Blokersi 3
34 Kaczor Artur MODEL 3
34 Kapka Wojciech Spartakus Team 3
34 Kozak Szymon OKS Sitarska 3
34 Kulanica Jarosław Spartakus Team 3
34 Oleszczak Piotr OKS Sitarska 3
34 Sawczuk Siergiej Oldboje Łady Biłgoraj 3
34 Wróbel Jacek MODEL 3
45 Baran Arkadiusz Spartakus Team 2
45 Ciecierski Marcin FC Bażant 2
45 Czuchra Mateusz OKS Sitarska 2
45 Dziak Michał Blokersi 2
45 Hasiak Grzegorz Oldboje Łady Biłgoraj 2
45 Król Mirosław Spartakus Team 2
45 Krupczak Grzegorz OKS Sitarska 2
45 Malec Jacek Załadunek Team Biłgoraj 2
45 Norton Łukasz Blokersi 2
45 Okoń Andrzej Spartakus Team 2
45 Robak Marcin FC Bażant 2
45 Surma Mateusz RWKS Sparta Biłgoraj 2
45 Swacha Michał Oldboje Łady Biłgoraj 2
45 Wilczak Grzegorz Galacticos 2
45 Wlaź Robert Oldboje Łady Biłgoraj 2
60 Brzeźnicki Radek RWKS Sparta Biłgoraj 1
60 Cebula Arek RWKS Sparta Biłgoraj 1
60 Dobosz Marcin 100 Procent 1
60 Dworniczak Marcin Załadunek Team Biłgoraj 1
60 Grzyb Grzegorz Hansa Team 1
60 Grzyb Łukasz Galacticos 1
60 Hanas Mariusz Spartakus Team 1
60 Kądziołka Jacek Hansa Team 1
60 Kita Patryk Galacticos 1
60 Kominek Grzegorz Blokersi 1
60 Kupczak Paweł FC Bażant 1
60 Kutny Marcin 100 Procent 1
60 Lekan Zenon FC Bażant 1
60 Łęcki Mariusz Spartakus Team 1
60 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 1
60 Mazurek Dariusz MODEL 1
60 Peszek Kamil Galacticos 1
60 Rój Damian FC Bażant 1
60 Urbanik Robert 100 Procent 1
60 Waliłko Damian 100 Procent 1
60 Watrak Piotr Blokersi 1
60 Wójcik Marek Załadunek Team Biłgoraj 1
60 Zygmunt Emil Galacticos 1

 


Klasyfikacja asyst po XI kolejce

M
miejsce
Zawodnik
HLPN
Zespół
drużyna zawodnika
Asysty
wykonane
1 Iwanek Cezary Blokersi 13
2 Czerw Artur Hansa Team 13
3 Zarczuk Ireneusz Spartakus Team 10
4 Król Mirosław Spartakus Team 8
5 Kawalec Kamil OKS Sitarska 8
6 Paluch Marcin Spartakus Team 7
7 Pokarowski Krzysztof Oldboje Łady Biłgoraj 6
8 Deryło Artur RWKS Sparta Biłgoraj 6
9 Jasiński Łukasz Blokersi 6
10 Kominek Grzegorz Blokersi 6
11 Wlaź Robert Oldboje Łady Biłgoraj 5
12 Wasiewicz Ernest 100 Procent 5
13 Bździuch Grzegorz Hansa Team 5
14 Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 5
15 Lewandowski Maciej RWKS Sparta Biłgoraj 4
16 Marzec Dawid 100 Procent 4
17 Kaczor Artur MODEL 4
18 Sawczuk Siergiej Oldboje Łady Biłgoraj 4
19 Wolanin Tomasz RWKS Sparta Biłgoraj 4
20 Wachowicz Andrzej Blokersi 4
21 Kościelski Sylwester Hansa Team 4
22 Spustek Jarosław OKS Sitarska 4
23 Samulak Andrzej MODEL 3
24 Grzyb Grzegorz Hansa Team 3
25 Bielak Jerzy MODEL 3
26 Wróbel Jacek MODEL 3
27 Małek Szymon Załadunek Team Biłgoraj 3
28 Kowalik Bartłomiej Hansa Team 3
29 Mazurek Dariusz MODEL 3
30 Kawalec Mateusz OKS Sitarska 3
31 Baran Arkadiusz Spartakus Team 3
32 Żerebiec Wojciech Załadunek Team Biłgoraj 3
33 Lewandowski Jarosław Załadunek Team Biłgoraj 3
34 Krupczak Grzegorz OKS Sitarska 3
35 Kyc Jacek 100 Procent 2
36 Kapuśniak Robert Blokersi 2
37 Hasiak Grzegorz Oldboje Łady Biłgoraj 2
38 Bryła Grzegorz Oldboje Łady Biłgoraj 2
39 Niemiec Piotr MODEL 2
40 Kozak Szymon OKS Sitarska 2
41 Czuchra Mateusz OKS Sitarska 2
42 Wilczak Michał Galacticos 2
43 Oleszczak Dariusz Galacticos 2
44 Watrak Piotr Blokersi 2
45 Kulanica Jarosław Spartakus Team 2
46 Ciecierski Marcin FC Bażant 2
47 Antasik Piotr Hansa Team 2
48 Skrzypek Sebastian RWKS Sparta Biłgoraj 2
49 Wilczak Sławomir Galacticos 2
50 Watrak Marcin Blokersi 2
51 Ciecierski Michał Załadunek Team Biłgoraj 2
52 Sobaszek Emil OKS Sitarska 2
53 Zarębski Gabriel Hansa Team 1
54 Furmaniak Maksymilian Hansa Team 1
55 Sarzyński Grzegorz Blokersi 1
56 Zygmunt Emil Galacticos 1
57 Swacha Michał Oldboje Łady Biłgoraj 1
58 Paluch Mateusz RWKS Sparta Biłgoraj 1
59 Kupczak Paweł FC Bażant 1
60 Kapka Wojciech Spartakus Team 1
61 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 1
62 Skubisz Andrzej RWKS Sparta Biłgoraj 1
63 Bączek Michał Blokersi 1
64 Wlaź Krzysztof Oldboje Łady Biłgoraj 1
65 Kutny Marcin 100 Procent 1
66 Kuszka Mirosław Spartakus Team 1
67 Wesołowski Robert Spartakus Team 1
68 Zub Łukasz MODEL 1
69 Dziak Michał Blokersi 1
70 Okoń Andrzej Spartakus Team 1
71 Urbanik Robert 100 Procent 1
72 Rój Damian FC Bażant 1
73 Sykała Karol OKS Sitarska 1
74 Pyda Marek Oldboje Łady Biłgoraj 1
75 Hasiak Jarosław Oldboje Łady Biłgoraj 1
76 Wilczak Grzegorz Galacticos 1
77 Brodziak Ernest Galacticos 1
78 Baryła Łukasz Galacticos 1
79 Powroźnik Tomasz RWKS Sparta Biłgoraj 1
80 Małek Michał Załadunek Team Biłgoraj 1
81 Norton Łukasz Blokersi 1
82 Wójcik Marek Załadunek Team Biłgoraj 1

Klasyfikacja Fair Play po XI kolejce
(faul -1 pkt, 2 min. -2 pkt, ż.k. -3 pkt, cz.k. -4 pkt)

M
miejsce
Zespół
drużyna zawodnika
Suma
punktów karnych
1 Model -23
2 FC Bażant -24
3 Oldboje Łady Biłgoraj -27
4 Spartakus Team -29
5 RWKS Sparta Biłgoraj -35
5 OKS Sitarska -35
7 Galacticos -38
8 Blokersi -39
9 100 Procent -41
9 Hansa Team -41
11 Załadunek Team Biłgoraj -48

 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners