Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

Jeżdżą z głową - w kasku

W sobotę,   8 sierpnia w parku rolkarza w Biłgoraju,  odbyła się kolejna edycja wakacyjnych warsztatów: Bezpieczne rolkowe wakacje – jeżdżę z głową w kasku.

Zajęcia skierowane były do miłośników rolek, zarówno tych początkujących jak i osób średniozaawansowanych, którzy chcieli podszkolić technikę jazdy oraz udoskonalić   posiadane umiejętności pod czujnym okiem instruktorów.

Warsztaty  promowały  akcję "Jeżdżę z głową - w kasku”, której celem jest propagować bezpieczeństwo w trakcie uprawiania aktywności fizycznej, aby kaski na głowach stały się nieodłącznym elementem jazdy na rolkach, hulajnodze czy rowerze.

W programie warsztatów oprócz gier i zabaw dla najmłodszych, znalazły się zajęcia doskonalące prawidłową postawę i  technikę jazdy. Ponadto  uczestnicy dowiedzieli się,  jak prawidłowo dobierać kask, aby bezpiecznie chronił głowę w trakcie uprawiania sportu.

Warsztaty poprowadzili instruktorzy ze szkółki rolkowej FunRolki&Fit, z gościnnym udziałem Patryka Przyczyny – Kyrtap Rolki, który poprowadził zajęcia dla grupy osób dorosłych.

Na zakończenie odbyło się losowanie nagród oraz wręczenie dyplomów i pamiątkowych gadżetów.

Galeria >KLIK<

 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners