Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

Harmonogram gier Turnieju Żaków

W niedzielę, 16 lutego 2020r., w hali OSiR w Biłgoraju odbędzie się halowy turniej piłki nożnej żaków o Puchar Dyrektora OSiR /r. 2011 i młodsi/.

W turnieju weźmie udział 10 zespołów, które zostały podzielone na 2 grupy.

Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na godz. 9:00. Mecze będą trwały 1x12 minut.  

Grają zespoły sześcioosobowe (bramkarz i pięciu zawodników w polu).

Bramki o wymiarach 2x3mPiłka rozmiar 4. Do ćwierćfinału awansują po cztery najlepsze zespoły z każdej z grup.

Później drużyny spotkają się w ćwierćfinałach a następnie w półfinałach, gdzie rozpocznie się już walka o medale.

Grupa A

  1. Włókniarz Frampol
  2. Tomasovia Tomaszów Lubelski
  3. KS Janowski Orlik
  4. Stal Poniatowa
  5. Weres Równe /Ukraina/

Grupa B

  1. Football Academy Biłgoraj
  2. Gryf Gmina Zamość
  3. Błękitni Obsza
  4. Gaudium Zamość
  5. Czarni Oleszyce

Harmonogram gier:

Godzina Kolejność spotkań GR
           
09:00 1 Tomasovia x Włókniarz Frampol A
09:14 2 Janowski Orlik x Stal Poniatowa A
09:28 3 Gryf Gmina Zamość x FA Biłgoraj B
09:42 4 Błękitni Obsza x Gaudium Zamość B
09:56 5 Weres Równe /Ukraina/ x Włókniarz Frampol A
10:10 6 Tomasovia x Janowski Orlik A
10:24 7 Czarni Oleszyce x FA Biłgoraj B
10:38 8 Gryf Gmina Zamość x Błękitni Obsza B
10:52 9 Weres Równe /Ukraina/ x Stal Poniatowa A
11:06 10 Włókniarz Frampol x Janowski Orlik A
11:20 11 Czarni Oleszyce x Gaudium Zamość B
11:34 12 FA Biłgoraj x Błękitni Obsza B
11:48 13 Stal Poniatowa x Tomasovia A
12:02 14 Weres Równe /Ukraina/ x Janowski Orlik A
12:16 15 Gaudium Zamość x Gryf Gmina Zamość B
12:30 16 Czarni Oleszyce x Błękitni Obsza B
12:44 17 Stal Poniatowa x Włókniarz Frampol A
12:58 18 Weres Równe /Ukraina/ x Tomasovia A
13:12 19 Gaudium Zamość x FA Biłgoraj B
13:26 20 Czarni Oleszyce x Gryf Gmina Zamość B

Godzina

 

Mecz

 

 

Ćwierćfinały 

 

13:40

21

A1

x

B4

13:54

22

A2

x

B3

14:08

23

A3

x

B2

14:22

24

A4

x

B1

 

 

 

 

 

Godzina

Mecz

Półfinały

14:36

25

Z 21

x

Z 23

14:50

26

Z 22

x

Z 24

 

 

 

 

 

Godzina

Mecz

III miejsce

15:04

27

P 25

x

P 26

 

 

 

 

 

Godzina

Mecz

Finał

15:18

28

Z 25

x

Z 26

 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners