Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

Harmonogram gier Turnieju Orlików

W niedzielę, 9 lutego 2020 w hali OSiR w Biłgoraju odbędzie się Halowy turniej piłki nożnej orlików o Puchar Dyrektora OSiR /2009, 2010/

W turnieju weźmie udział 9 zespołów, które zostały podzielone na 2 grupy.

Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na godz. 9:00.

Mecze w grupie A będą trwały 1x12 minut, zaś w grupie B 1x15minut.  Grają zespoły sześcioosobowe (bramkarz i pięciu zawodników w polu).

Bramki o wymiarach 2x5mPiłka rozmiar 4. Do ćwierćfinału awansują po cztery najlepsze zespoły z każdej z grup. W grupie A nie będą liczone punkty z ostatnią drużyną w tabeli.

Później drużyny spotkają się w ćwierćfinałach a następnie w półfinałach, gdzie rozpocznie się już walka o medale.

Grupa A

  1. OSiR Biłgoraj
  2. Tomasovia Tomaszów Lubelski
  3. Orzeł Tereszpol
  4. Football Academy Zamość
  5. KS Janowski Orlik

Grupa B

  1. Football Academy Biłgoraj
  2. KS Drzewce
  3. Olimpiakos Tarnogród
  4. Błękitni Obsza

 

Harmonogram gier:

Godzina

Kolejność spotkań

 
           

09:00

1

Tomasovia

x

Janowski Orlik

A

09:14

2

Orzeł Tereszpol

x

FA Zamość

A

09:28

3

OSiR Biłgoraj

x

Janowski Orlik

A

09:42

4

FA Biłgoraj

x

Błękitni Obsza

B

09:59

5

KS Drzewce

x

Olimpiakos Tarnogród

B

10:16

6

Tomasovia

x

Orzeł Tereszpol

A

10:30

7

OSiR Biłgoraj

x

FA Zamość

A

10:44

8

Janowski Orlik

x

Orzeł Tereszpol

A

10:58

9

Olimpiakos Tarnogród

x

FA Biłgoraj

B

11:15

10

Błękitni Obsza

x

KS Drzewce

B

11:32

11

FA Zamość

x

Tomasovia

A

11:46

12

OSiR Biłgoraj

x

Orzeł Tereszpol

A

12:00

13

FA Biłgoraj

x

KS Drzewce

B

12:17

14

Olimpiakos Tarnogród

x

Błękitni Obsza

B

12:34

15

FA Zamość

x

Janowski Orlik

A

12:48

16

OSiR Biłgoraj

x

Tomasovia

A

 

Godzina

 

Mecz

 

 

Ćwierćfinały 

 

13:02

17

A1

x

B4

13:16

18

A2

x

B3

13:30

19

A3

x

B2

13:44

20

A4

x

B1

 

 

 

 

 

Godzina

Mecz

Półfinały

13:58

21

Z 17

x

Z 19

14:12

22

Z 18

x

Z 20

 

 

 

 

 

Godzina

Mecz

III miejsce

14:26

23

P 21

x

P 22

 

 

 

 

 

Godzina

Mecz

Finał

14:40

24

Z 21

x

Z 22

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners