Nadchodzące imprezy
Harmonogram gier Turnieju Orlików
W niedzielę, 9 lutego 2020 w hali OSiR w Biłgoraju odbędzie się Halowy turniej piłki nożnej orlików o Puchar Dyrektora OSiR /2009, 2010/
W turnieju weźmie udział 9 zespołów, które zostały podzielone na 2 grupy.
Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na godz. 9:00.
Mecze w grupie A będą trwały 1x12 minut, zaś w grupie B 1x15minut. Grają zespoły sześcioosobowe (bramkarz i pięciu zawodników w polu).
Bramki o wymiarach 2x5m. Piłka rozmiar 4. Do ćwierćfinału awansują po cztery najlepsze zespoły z każdej z grup. W grupie A nie będą liczone punkty z ostatnią drużyną w tabeli.
Później drużyny spotkają się w ćwierćfinałach a następnie w półfinałach, gdzie rozpocznie się już walka o medale.
Grupa A
- OSiR Biłgoraj
- Tomasovia Tomaszów Lubelski
- Orzeł Tereszpol
- Football Academy Zamość
- KS Janowski Orlik
Grupa B
- Football Academy Biłgoraj
- KS Drzewce
- Olimpiakos Tarnogród
- Błękitni Obsza
Harmonogram gier:
Godzina |
Kolejność spotkań |
||||
09:00 |
1 |
Tomasovia |
x |
Janowski Orlik |
A |
09:14 |
2 |
Orzeł Tereszpol |
x |
FA Zamość |
A |
09:28 |
3 |
OSiR Biłgoraj |
x |
Janowski Orlik |
A |
09:42 |
4 |
FA Biłgoraj |
x |
Błękitni Obsza |
B |
09:59 |
5 |
KS Drzewce |
x |
Olimpiakos Tarnogród |
B |
10:16 |
6 |
Tomasovia |
x |
Orzeł Tereszpol |
A |
10:30 |
7 |
OSiR Biłgoraj |
x |
FA Zamość |
A |
10:44 |
8 |
Janowski Orlik |
x |
Orzeł Tereszpol |
A |
10:58 |
9 |
Olimpiakos Tarnogród |
x |
FA Biłgoraj |
B |
11:15 |
10 |
Błękitni Obsza |
x |
KS Drzewce |
B |
11:32 |
11 |
FA Zamość |
x |
Tomasovia |
A |
11:46 |
12 |
OSiR Biłgoraj |
x |
Orzeł Tereszpol |
A |
12:00 |
13 |
FA Biłgoraj |
x |
KS Drzewce |
B |
12:17 |
14 |
Olimpiakos Tarnogród |
x |
Błękitni Obsza |
B |
12:34 |
15 |
FA Zamość |
x |
Janowski Orlik |
A |
12:48 |
16 |
OSiR Biłgoraj |
x |
Tomasovia |
A |
Godzina |
Mecz |
Ćwierćfinały
|
||
13:02 |
17 |
A1 |
x |
B4 |
13:16 |
18 |
A2 |
x |
B3 |
13:30 |
19 |
A3 |
x |
B2 |
13:44 |
20 |
A4 |
x |
B1 |
|
|
|
|
|
Godzina |
Mecz |
Półfinały |
||
13:58 |
21 |
Z 17 |
x |
Z 19 |
14:12 |
22 |
Z 18 |
x |
Z 20 |
|
|
|
|
|
Godzina |
Mecz |
III miejsce |
||
14:26 |
23 |
P 21 |
x |
P 22 |
|
|
|
|
|
Godzina |
Mecz |
Finał |
||
14:40 |
24 |
Z 21 |
x |
Z 22 |