Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

Harmonogram gier Turnieju Młodzików

W niedzielę, 2 lutego 2020 w hali OSiR w Biłgoraju odbędzie się halowy turniej piłki nożnej młodzików o Puchar Dyrektora OSiR (r. 2007, 2008).

W turnieju weźmie udział 10 zespołów, które zostały podzielone na 2 grupy.

Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na godz. 9:00. Mecze będą trwały 1x13 minut.  Grają zespoły sześcioosobowe (bramkarz i pięciu zawodników w polu).

Bramki o wymiarach 2x5m. Do ćwierćfinału awansują po cztery najlepsze zespoły z każdej z grup. Później drużyny spotkają się w ćwierćfinałach a następnie w półfinałach, gdzie rozpocznie się już walka o medale.

Grupa A

  1. OSiR Biłgoraj 2007
  2. MKS Pogoń-Sokół Lubaczów
  3. Janowski Orlik
  4. Relax Księżpol
  5. APN Biłgorajczyki

Grupa B

  1. OSiR Biłgoraj 2008
  2. Czarni Oleszyce
  3. Rotunda Krzeszów
  4. Roztocze Szczebrzeszyn
  5. Olender Sól

Harmonogram gier:

Godzina

Kolejność spotkań

Grupa

 

 

 

 

 

 

09:00

 1

OSiR Biłgoraj 2007

x

APN Biłgorajczyki

A

09:15

2

Janowski Orlik

x

Relax Księżpol

A

09:30

3

OSiR Biłgoraj 2008

x

Olender Sól

B

09:45

4

Czarni Oleszyce

x

Roztocze Szczebrzeszyn

B

10:00

5

APN Biłgorajczyki

x

Relax Księżpol

A

10:15

6

Janowski Orlik

x

MKS Lubaczów

A

10:30

7

Roztocze Szczebrzeszyn

x

OSiR Biłgoraj 2008

B

10:45

8

Czarni Oleszyce

x

Rotunda Krzeszów

B

11:00

9

OSiR Biłgoraj 2007

x

Relax Księżpol

A

11:15

10

APN Biłgorajczyki

x

MKS Lubaczów

A

11:30

11

Roztocze Szczebrzeszyn

x

Rotunda Krzeszów

B

11:45

12

Olender Sól

x

Czarni Oleszyce

B

12:00

13

OSiR Biłgoraj 2007

x

Janowski Orlik

A

12:15

14

Relax Księżpol

x

MKS Lubaczów

A

12:30

15

OSiR Biłgoraj 2008

x

Rotunda Krzeszów

B

12:45

16

Roztocze Szczebrzeszyn

x

Olender Sól

B

13:00

17

MKS Lubaczów

x

OSiR Biłgoraj 2007

A

13:15

18

Janowski Orlik

x

APN Biłgorajczyki

A

13:30

19

Czarni Oleszyce

x

OSiR Biłgoraj 2008

B

13:45

20

Rotunda Krzeszów

x

Olender Sól

B

 


 

Godzina

 

Mecz

 

 

Ćwierćfinały 

 

14:00

21

A1

x

B4

14:15

22

A2

x

B3

14:30

23

A3

x

B2

14:45

24

A4

x

B1

 

 

 

 

 

Godzina

Mecz

Półfinały

15:00

25

Z 21

x

Z 23

15:15

26

Z 22

x

Z 24

 

 

 

 

 

Godzina

Mecz

III miejsce

15:40

27

P 25

x

P 26

 

 

 

 

 

Godzina

Mecz

Finał

15:55

28

Z 25

x

Z 26

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners