Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

VI Turnieju Oldbojów 35+

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju zaprasza na VI Turniej Oldbojów 35+ w halowej piłce nożnej, który odbędzie się w sobotę, 11 stycznia br. Początek turnieju o godzinie 10:00.

Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy. W grupach drużyny zagrają systemem "każdy z każdym" i do ćwierćfinałów awansują po cztery najlepsze drużyny z każdej grupy. Od ćwierćfinałów drużyny grają systemem "pucharowym". Czas trwania spotkań 1x12 min.

Grupa A

  1. Oldboje Nowowołyńsk /Ukraina/
  2. Oldboje Łady Biłgoraj
  3. Oleszyce
  4. Stal Kraśnik
  5. SP Oldboys Ożarów "Dziki"

Grupa B

  1. Weteran-Luchesk Luck​ /Ukraina/
  2. Echo Zawada
  3. Włodawianka Włodawa
  4. Wisła Sandomierz
  5. Tomasovia Tomaszów Lub.

Harmonogram turnieju:

10:00   1 Oldboje Łady Biłgoraj x Oleszyce A
10:14   2 SP Oldboys Ożarów "Dziki" x Stal Kraśnik A
10:28   3 Echo Zawada x Tomasovia Tomaszów Lub. B
10:42   4 Włodawianka Włodawa x Wisła Sandomierz B
10:56   5 Oldboje Nowowołyńsk x Oleszyce A
11:10   6 Oldboje Łady Biłgoraj x SP Oldboys Ożarów "Dziki" A
11:24   7 WETERAN-LUCHESK LUCK x Tomasovia Tomaszów Lub. B
11:38   8 Echo Zawada x Włodawianka Włodawa B
11:52   9   Oldboje Nowowołyńsk x Stal Kraśnik A
12:06   10 Oleszyce x SP Oldboys Ożarów "Dziki" A
12:20   11 WETERAN-LUCHESK LUCK x Wisła Sandomierz B
12:34   12 Tomasovia Tomaszów Lub. x Włodawianka Włodawa B
12:48   13 Stal Kraśnik x Oldboje Łady Biłgoraj A
13:02   14 Oldboje Nowowołyńsk x SP Oldboys Ożarów "Dziki" A
13:16   15 Wisła Sandomierz x Echo Zawada B
13:30   16 WETERAN-LUCHESK LUCK x Włodawianka Włodawa B
13:44   17 Stal Kraśnik x Oleszyce A
13:58   18 Oldboje Nowowołyńsk x Oldboje Łady Biłgoraj A
14:12   19 Wisła Sandomierz x Tomasovia Tomaszów Lub. B
14:26   20 WETERAN-LUCHESK LUCK x Echo Zawada B
             
      Ćwierćwinały  
14:40   21 A1 x B4  
14:54   22 A2 x B3  
15:08   23 A3 x B2  
15:22   24 A4 x B1  
             
      Półfinały  
15:36   25 Z 21 x Z 23  
15:50   26 Z 22 x Z 24  
             
      III miejsce  
16:04   27 P 25 x P 26  
             
      Finał  
16:18   28 Z 25 x Z 26  

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners