Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

Młodzi piłkarze zakończyli rundę jesienną

Za nami już wszystkie mecze, które do rozegrania były przez młodych piłkarzy szkółki sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju w rundzie jesiennej.

Trampkarze Starsi – Liga Wojewódzka

1. miejsce, 36 punktów.

14 spotkań – 12 wygranych, 0 remisów, 2 przegrane

Bilans bramkowy – 54:15

Trener: Łukasz Mazurek Choć początek rundy nie był specjalnie udany, gdyż przegraliśmy na wyjeździe z Gaudium Zamość, to kolejne mecze przynosiły coraz lepsze rezultaty. W sumie wygraliśmy 12 z 14 spotkań co dało nam ostatecznie pierwsze miejsce i możliwość gry w grupie mistrzowskiej. Należą się brawa dla całej ekipy, oby tak dalej.

Tabela - trampkarze starsi

Trampkarze młodsi – Liga Wojewódzka

6. miejsce, 10 punktów

14 spotkań – 2 wygrane, 4 remisy, 8 przegranych

Bilans bramkowy – 27:41

Trener: Marcin Paluch - W nowym sezonie jako drużyna stanęliśmy przed sporym wyzwaniem. Awansowaliśmy z ligi okręgowej do wojewódzkiej, ponadto przeszliśmy z kategorii młodzik do trampkarza gdzie gra toczy się już po jedenastu na boisku pełnowymiarowym. Na pewno nasze wyniki i pozycja w tabeli nie wygląda zbyt dobrze ale ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony z chłopców ponieważ w każdym meczu starali się rywalizować z bardziej doświadczonymi drużynami. Większość meczów była na ,,styku’’, co pokazuje, że potrafimy nawiązać walkę i mając więcej szczęścia, zimnej krwi, mogliśmy zdobyć kilka punktów więcej. Nie poddajemy się, chcemy wykorzystać okres zimowy na przygotowania i przystąpić do rundy wiosennej z dobrym nastawieniem.

Tabela - trampkarze młodsi

Młodzicy Starsi – Liga Wojewódzka

10. miejsce, 9 punktów.

11 spotkań – 2 wygrane, 3 remisy, 6 przegranych

Bilans bramkowy – 18:37

Trener: Artur Parzych To była trudna runda, ale spodziewaliśmy się tego. Jednak jestem zadowolony, że mogliśmy rywalizować z najlepszymi zespołami w tej kategorii wiekowej w naszym województwie. Moja grupa wywalczyła sobie awans do grupy A złotej i w tej grupie będzie rywalizować na wiosnę. Jesienią rozegraliśmy kilka naprawdę dobrych spotkań, co świadczy że sporo już potrafimy. W kilku byliśmy jednak słabsi co pokazuje iż czeka nas jeszcze dużo pracy. Dziękuje moim zawodnikom i zawodniczkom za minioną rundę i zachęcam do jeszcze bardziej wzmożonej pracy. 

Tabela - młodzicy starsi

Młodzicy Młodsi – Liga Okręgowa

2. miejsce, 18 punktów.

11 spotkań – 6 wygranych, 0 remisów, 2 przegrane

Bilans bramkowy – 33:7

Trener: Grzegorz Wlizło - Uważam, że zespół w rundzie jesiennej zaprezentował się z dobrej strony. Myślę, że każdy z chłopaków indywidualnie i wszyscy jako drużyna zrobiliśmy krok do przodu. Mnie przede wszystkim cieszy frekwencja oraz zaangażowanie na treningach oraz meczach ligowych.  

Tabela - młodzicy młodsi

Najmłodsza nasza grupa czyli Orliki Starsze grała w lidze turniejowej. W lidze rywalizuje sześć zespołów: Football Academy Biłgoraj,  MGKS Igros Krasnobród , MGKS Igros Krasnobród II, OSiR Biłgoraj, KS Sokół Zwierzyniec, LKS Szumy Susiec .Opiekunem zespołu jest Marek Kłosek.

Terminarze/Wyniki/Tabele KLIK

 

 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners