Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

„10-ka Po Ziemi Biłgorajskiej” - utrudnieniach w ruchu ulicznym!

W związku z organizacją w niedzielę, 6 października ulicznego Biegu „10-ka Po Ziemi Biłgorajskiej” prosimy o zapoznanie się z informacją o utrudnieniach w ruchu ulicznym.

Start do biegu nastąpi o godz. 12:30  w Nadrzeczu obok Remizy OSP, meta umiejscowiona jest na bieżni stadionu OSiR w Biłgoraju.

Przebieg 10-kilometrowej trasy jest następujący:  Nadrzecze (Start) – Majdan Gromadzki – Gromada – Biłgoraj (ulicami: Moniuszki – Radzięcka – zalew Bojary – Radzięcka – Moniuszki – Obwodnica Północna – Bagienna – Targowa) – stadion OSiR. Na mecie pierwsi zawodnicy spodziewani są ok. godz. 13:00.

Plan zabezpieczenia trasy przewiduje wstrzymanie ruchu ulicznego w godz.: 12:45-13:10 na ul. Radzięckiej (od skrzyżowania z ul. Moniuszki) oraz w godz.: 12:55 – 13:35 na  ul. Targowej (od „starego kortu”).

Od godziny 11:00 na stadionie OSiR odbywać się będą biegi dla dzieci
i młodzieży.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na odcinkach ulic objętych biegiem -ograniczanie prędkości jazdy oraz bezwzględne stosowanie się do czasowej organizacji ruchu oraz poleceń wydawanych przez służby porządkowe zabezpieczające trasę.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners