Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

Dobry start młodych piłkarzy szkółki OSiR

Piłkarze szkółki sportowej OSiR Biłgoraj grający w lidze wojewódzkiej rozegrali już po kilka spotkań ligowych. Trampkarze starsi wygrywają mecz za meczem i zajmują pozycję wicelidera rozgrywek. Trampkarze młodsi po czterech rozegranych spotkaniach plasują się na trzecim miejscu w tabeli. Z kolei młodzicy starsi w dwóch pierwszych meczach zdobyli punkt.  

Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych

Cztery zwycięstwa w pięciu meczach zanotowali trampkarze starsi grający w lidze wojewódzkiej. Podopieczni Łukasza Mazurka sezon ligowy rozpoczęli 21 sierpnia, gdzie na wyjeździe zagrali z Gaudium Zamość. Jak to bywa w okresie wakacyjnym w  drużynie brakowało zawodników. W okrojonym składzie nasza drużyna przegrała 5:1. Jednak w kolejnych meczach skład był zdecydowanie silniejszy. Nasi trampkarze zanotowali serię czterech zwycięstw z rzędu odpowiednio pokonując bez straty bramki Orlik Lubartów 3:0, MOSiR Lubartów 4:0, UKS Widok Lublin 4:0, oraz w minioną środę (4 września) na wyjeździe Tomasovię Tomaszów Lubelski aż 9:0 (bramki: Paweł Wolanin 5, Kornel Mielnik 1, Mateusz Maksim 2, Jakub Kołodziej 1. – W pierwszym meczu zabrakło nam kilku zawodników, jak to bywa w okresie wakacyjnym. Jednak z każdym treningiem skład się powiększał. Obecnie mamy szeroką kadrę. Cieszy także  dobra dyspozycja drużyny, oraz wiele sytuacji, które stwarzamy w poszczególnych meczach. podsumował Łukasz Mazurek szkoleniowiec trampkarzy starszych.

Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Cztery mecze za sobą w wojewódzkiej lidze mają trampkarze młodsi. Grupa, którą szkoli Marcin Paluch trzy mecze zremisowała (Wisła Puławy 1:1, AP TOP 54 Biała Podlaska 4:4, Unia Hrubieszów 2:2) oraz jeden wygrała (w minioną środę, 4 września rozgromiła na wyjeździe UKS Niedźwiadek Chełm 6:0 po dwóch bramkach strzelonych przez Kacpra Stępnia, oraz jednej Michała Wachowicza, Kacpra Krajewskiego, Wiktora Piecha oraz Gabriela Dubiela.  – Chłopcy z meczu na mecz grają coraz lepiej i czują się coraz pewniej. To pierwszy sezon tej drużyny w lidze wojewódzkiej. Dotychczasowe nasze spotkania były fajne i emocjonujące dla kibiców.  – powiedział trener trampkarzy młodszych Marcin Paluch.

Wojewódzka Liga Młodzików Starszych

W lidze wojewódzkiej grają także młodzicy starsi trenowali przez Artura Parzycha. Na inaugurację OSiR zremisował 2:2 z Górnik Łęczna S.A, zaś w drugim meczu minimalnie przegrał z BKS Lublin 2:3. – Za nami dwa ciężkie mecze ligowe. Grupa jest silna ale na pewno w każdym meczu będziemy walczyć do końca. Pierwsze spotkanie pechowo zremisowaliśmy trącać bramkę w ostatniej minucie meczu. W drugim meczu słabo zaczęliśmy i przegrywaliśmy już 0:3, drużyna jednak zareagowała, strzeliliśmy dwie bramki, ale na wyrównanie zabrakło czasu. ocenił dotychczasowe mecze trener Artur Parzych.

W najbliższy weekend trampkarze starsi i młodsi zagrają u siebie z Sygnałem Lublin, młodzicy młodsi podejmą AP TOP 54 Biała Podlaska. Do rozgrywek ligowych przystąpią także młodzicy młodsi, którzy na inaugurację zmierzą się z AMSPN Hetman Zamość w ramach ligi okręgowej.

Zapowiedź weekendowych spotkań:

Sobota, 7 Września 2019

10:00 - Liga Okręgowa Młodzików Młodszych: OSiR Biłgoraj - AMSPN Hetman Zamość

11:30 - Liga Wojewódzka Młodzików Starszych: OSiR Biłgoraj – AP TOP 54 Biała Podlaska

Niedziela, 8 Września 2019

11:00 - Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych: OSiR Biłgoraj – Sygnał Lublin

12:30 - Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych: OSiR Biłgoraj – Sygnał Lublin

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners