Nadchodzące imprezy
Harmonogram gier Turnieju Orlików
W niedzielę, 10 lutego 2019 roku w hali OSiR w Biłgoraju odbędzie się halowy turniej piłki nożnej orlików o Puchar Dyrektora OSiR /r. 2008, 2009/.
W turnieju weźmie udział 10 zespołów, które zostały podzielone na 2 grupy.
Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na godz. 9:00. Mecze będą trwały 1x13 minut. Grają zespoły sześcioosobowe (bramkarz i pięciu zawodników w polu). Bramki o wymiarach 2x5m. Do ćwierćfinału awansują po cztery najlepsze zespoły z każdej z grup. Później drużyny spotkają się w ćwierćfinałach a następnie w półfinałach, gdzie rozpocznie się już walka o medale.
Harmonogram gier
Godz. | Kolejność spotkań | Grupa | ||||
09:00 | 1 | OSiR Biłgoraj 2008 | x | SMS Jarosław | A | |
09:15 | 2 | Gaudium Zamość | x | Janowski Orlik | A | |
09:30 | 3 | OSiR Biłgoraj 2009 | x | Gryf Gmina Zamość | B | |
09:45 | 4 | Victoria Parczew | x | FA Biłgoraj | B | |
10:00 | 5 | Rotunda Krzeszów | x | SMS Jarosław | A | |
10:15 | 6 | OSiR Biłgoraj 2008 | x | Gaudium Zamość | A | |
10:30 | 7 | Orlęta Radzyń Podlaski | x | Gryf Gmina Zamość | B | |
10:45 | 8 | OSiR Biłgoraj 2009 | x | Victoria Parczew | B | |
11:00 | 9 | Rotunda Krzeszów | x | Janowski Orlik | A | |
11:15 | 10 | SMS Jarosław | x | Gaudium Zamość | A | |
11:30 | 11 | Orlęta Radzyń Podlaski | x | FA Biłgoraj | B | |
11:45 | 12 | Gryf Gmina Zamość | x | Victoria Parczew | B | |
12:00 | 13 | Janowski Orlik | x | OSiR Biłgoraj 2008 | A | |
12:15 | 14 | Rotunda Krzeszów | x | Gaudium Zamość | A | |
12:30 | 15 | FA Biłgoraj | x | OSiR Biłgoraj 2009 | B | |
12:45 | 16 | Orlęta Radzyń Podlaski | x | Victoria Parczew | B | |
13:00 | 17 | Rotunda Krzeszów | x | OSiR Biłgoraj 2008 | A | |
13:15 | 18 | Janowski Orlik | x | SMS Jarosław | A | |
13:30 | 19 | FA Biłgoraj | x | Gryf Gmina Zamość | B | |
13:45 | 20 | Orlęta Radzyń Podlaski | x | OSiR Biłgoraj 2009 | B | |
|
Ćwierćfinały | |||||
14:00 | 21 | A1 (1) | x | B4 (8) | ||
14:15 | 22 | A2 (2) | x | B3 (7) | ||
14:30 | 23 | A3 (3) | x | B2 (6) | ||
14:45 | 24 | A4 (4) | x | B1 (5) | ||
Półfinały | ||||||
15:00 | 25 | Z 1/8 | x | Z 2/7 | ||
15:15 | 26 | Z 3/6 | x | Z 4/5 | ||
Mecz o III miejsce | ||||||
15:40 | 27 | P 1 | x | P 2 | ||
Finał | ||||||
15:55 | 28 | Z 1 | x | Z 2 |