Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

Harmonogram gier turnieju młodzików

W najbliższą niedzielę, 3 lutego 2019 roku  w hali sportowo – widowiskowej OSiR w Biłgoraju odbędzie się halowy turniej piłki nożnej młodzików o Puchar Dyrektora OSiR /2006, 2007/.

W sportowej rywalizacji weźmie udział 15 zespołów, które zostały podzielone na 3 grupy.

Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na godz. 9:00. Mecze będą trwały 1x10 minut. Grają zespoły sześcioosobowe (bramkarz i pięciu zawodników w polu). Bramki o wymiarach 2x5m.

Do ćwierćfinału awansują drużyny, które zajmą pierwsze i drugie miejsce w swoich grupach, a także dwie najlepsze z trzecich. Później drużyny spotkają się w ćwierćfinałach, półfinałach, gdzie rozpocznie się już walka o medale.

Grupa A

1. OSiR Biłgoraj 2006
2. Relax Radecznica
3. Gryf Gmina Zamość
4. Roztocze Szczebrzeszyn
5. Orzeł Tereszpol

Grupa B

1. OSiR Biłgoraj 2007
2. Gaudium Zamość
3. Olimpiakos T.
4. Relax Księżpol
5. Czarni Oleszyce

Grupa C

1. Wisła Sandomierz
2. AP Biłgorajczyki
3. Omega Stary Zamość
4. UKS DYS
5. Janowski Orlik

 

Harmonogram gier

Grupa A

Godz.   Kolejność spotkań
           
09:00   1 OSiR Biłgoraj 2006 x Relax Radecznica
09:12   2 Gryf Gmina Zamość x Roztocze Szczebrzeszyn
09:24   3 Orzeł Tereszpol x Relax Radecznica
09:36   4 OSiR Biłgoraj 2006 x Gryf Gmina Zamość
09:48   5 Orzeł Tereszpol x Roztocze Szczebrzeszyn
10:00   6 Relax Radecznica x Gryf Gmina Zamość
10:12   7 Roztocze Szczebrzeszyn x OSiR Biłgoraj 2006
10:24   8 Orzeł Tereszpol x Gryf Gmina Zamość
10:36   9 Roztocze Szczebrzeszyn x Relax Radecznica
10:48   10 Orzeł Tereszpol x OSiR Biłgoraj 2006

Grupa B

Godz.   Kolejność spotkań
           
11:00   11 OSiR Biłgoraj 2007 x Gaudium Zamość
11:12   12 Olimpiakos T. x Relax Księżpol
11:24   13 Czarni Oleszyce x Gaudium Zamość
11:36   14 OSiR Biłgoraj 2007 x Olimpiakos T.
11:48   15 Czarni Oleszyce x Relax Księżpol
12:00   16 Gaudium Zamość x Olimpiakos T.
12:12   17 Relax Księżpol x OSiR Biłgoraj 2007
12:24   18 Czarni Oleszyce x Olimpiakos T.
12:36   19 Relax Księżpol x Gaudium Zamość
12:48   20 Czarni Oleszyce x OSiR Biłgoraj 2007

Grupa C

Godz.   Kolejność spotkań
           
13:00   21 Wisła Sandomierz x AP Biłgorajczyki
13:12   22 Omega Stary Zamość x UKS DYS
13:24   23 Janowski Orlik x AP Biłgorajczyki
13:36   24 Wisła Sandomierz x Omega Stary Zamość
13:48   25 Janowski Orlik x UKS DYS
14:00   26 AP Biłgorajczyki x Omega Stary Zamość
14:12   27 UKS DYS x Wisła Sandomierz
14:24   28 Janowski Orlik x Omega Stary Zamość
14:36   29 UKS DYS x AP Biłgorajczyki
14:48   30 Janowski Orlik x Wisła Sandomierz

Godz. Ćwierćfinały
15:00   31 A1 (1) x A3/B3/C3 (8)
15:12   32 B1 (2) x A3/B3/C3 (7)
15:24   33 C1 (3) x B2 (6)
15:36   34 A2 (4) x C2 (5)
    Półfinały
15:48   35 Z 2/7 x Z 3/6
16:00   36 Z 1/8 x Z 4/5
   

Tuż przed meczem o III miejsce odbędzie się licytacja oryginalnej koszulki ekstraklasowego Piasta Gliwice z podpisami zawodników oraz piłki z autografem Marcina Gortata, reprezentanta Polski, gracza NBA.

 

Mecz o III miejsce

16:15   37 P 1 x P 2
    Finał
16:30   38 Z 1 x Z 2

 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners