Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

Sportowy weekend na obiektach OSiR

W miniony weekend obiekty Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju znów cieszyły się dużą popularnością.

8 grudnia (w sobotę) w hali OSiR w Biłgoraju dziewięć drużyn z przedszkoli i klas zerowych szkół podstawowych z Biłgoraja, gminy Biłgoraj i powiatu biłgorajskiego wzięło udział w trzeciej edycji turnieju halowej piłki nożnej dzieci pn.: Liga Mistrzów Przedszkolaka. Głównym organizatorem zawodów był klub sportowy Łada 1945 Biłgoraj we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Na parkiecie nie zabrakło wielkich emocji, pięknych akcji i ładnych goli. Na zakończenie każdy zespół  otrzymał pamiątkowy puchar, a każdy z piłkarzy i piłkarek złoty medal oraz szalik klubu sportowego Łada 1945 Biłgoraj. Imprezie towarzyszyła loteria fantowa, w której do wygrania był sprzęt sportowy.

9 grudnia (w niedzielę) w hali OSiR Biłgoraju odbył się charytatywny koncert artystyczny wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w ramach XXVI Ogólnopolskiej Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W ramach wydarzenie na scenie zaprezentowało się ok. 450 wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju.  Zbierano dary rzeczowe w postaci odzieży, obuwia, zabawek, książek, słodyczy oraz żywności długoterminowej. Wszystkie zebrane podczas akcji dary zostaną przekazane do biłgorajskiego oddziału PCK, a stamtąd trafią do najbardziej potrzebujących dzieci z całego powiatu.

Warto również dodać, że na siłowni OSiR przez dwa dni (sobota – niedziela) trwał Ogólnopolski Turniej Nadziei Olimpijskich w Podnoszeniu Ciężarów.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners