Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

Aktywnie na świeżym powietrzu czyli III Cross Bojarski i Bieg Mikołajkowy

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju oraz Rada Osiedla Bojary już po raz trzeci zaprosili wszystkich chętnych do uczestnictwa w III Crossie Bojarskim oraz Biegu Mikołajkowym.

To wydarzenie na stałe wpisało się już w kalendarz imprez. Pogoda była  kapryśna, ale mimo wszystko nie brakowało chętnych by swój wolny czas spędzić w sposób aktywny, na świeżym powietrzu i poczuć wyjątkowy klimat zbliżających się świąt.

Kilkadziesiąt osób wystartowało sprzed Urzędu Miasta Biłgoraj w ramach rekreacyjnego Biegu Mikołajkowego.

Uczestnicy byli poprzebierani w barwne świąteczne stroje. Trasę pilotowali biłgorajskie stowarzyszenia biegowe oraz biłgorajscy policjanci na czele z  I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji młodszym inspektorem Ryszardem Smoluchem.

Trasa biegu prowadziła nad Zalew Bojary gdzie na wszystkich czekały kolejne atrakcje a wśród nich  konkurs na najlepsze mikołajkowe przebranie, losowanie nagród oraz ciepły posiłek.

Następnie odbył się Cross Bojarski. W biegu wzięło udział 67 zawodników,  mieli oni do pokonania 5-kilometrową trasę leśnymi ścieżkami.

Jako pierwszy na mecie pojawił się Damian Bernaś. Tuż za nim był Jakub Socha oraz Jan Kornik.

Z kolei najszybsza była Oliwia Hałka. Drugą kobietą na mecie była Anna Trzeźwińska zaś trzecią Joanna Wasilewska.

Wyniki Crossu Bojarskiego KLIK

Sobotnia impreza to również finał akcji100 na 100 dla Niepodległej. Biegacze i rowerzyści, którzy uczestniczyli w imprezach organizowanych przez OSiR i  przebiegli minimum 100 km otrzymali koszulki oraz  unikatowe medale 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

Oczywiście nie zabrakło również chętnych na zimową kąpiel. Biłgorajskie morsy wspólnie z gośćmi m.in. z Tomaszowa Lubelskiego i Zamościa wspólnie zażyli mroźnej kąpieli.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners