Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

Bądź aktywny z OSiR

Z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe na obiektach  OSiR.

Aktywny tydzień zaczynamy w poniedziałek, 24 września zajęciami  lekkoatletycznymi – Biegam Bo Lubię. Ćwiczenia rozpoczną się o godzinie 19:00 na bieżni lekkoatletycznej stadionu OSiR a oprowadzą je instruktorki Aleksandra Gontarz i Dorota Bernaś.

We wtorek, 25 września zapraszamy najmłodszych uczestników na trening lekkoatletyczny z Dorotą Bernaś. O godzinie 15:30 będzie trenować grupa młodsza (6-9 lat), zaś o 16:30 grupa starsza (10-12 lat).

Ponadto w środę, 26 września w sali fitness OSiR o godz. 18:30 odbędą się zajęcia jogi, które poprowadzi Sylwia Zawadzka –Czajka.

Po każdym treningu odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród.

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień trwa w dniach 23-30 września, pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny), głównym celem akcji jest zachęcenie obywateli do uprawiania sportu i aktywnego trybu życia przez cały rok.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners