Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

Zawodnicy szkółki OSiR Biłgoraj na obozie w Krasnobrodzie

Zawodnicy szkółki sportowej OSiR Biłgoraj rocznik 2007, podopieczni Artura Parzycha, uczestniczyli w dniach 15-22 lipca w obozie sportowym w Krasnobrodzie.

Organizacją obozu zajęli się rodzice we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

Miejscem zakwaterowania był ośrodek Pszczeliniec, a treningi odbywały się na bardzo dobrze przygotowanych boiskach Igrosu Krasnobród.

Chłopcy trenowali, więc pod okiem trzech trenerów (Artur Parzych, Ireneusz Zarczuk, Andrzej Wachowicz) , co dawało bardzo duży komfort pracy. Uczyli się nowych elementów piłkarskiego rzemiosła oraz doskonalili te, które już poznali. Podnosili swoje indywidualne umiejętności techniczne oraz poznawali i doskonalili elementy taktyczne. W czasie trwania obozu, nasi piłkarze rozegrali dwa sparingi z drużynami z warszawskiej szkółki piłkarskiej Domarackiego oraz Hetmanem Zamość.

Organizatorzy zadbali również o wiele dodatkowych atrakcji w ciągu tygodniowego pobytu w Krasnobrodzie. Chłopcy uczestniczyli w grach i zabawach świetlicowych, rozgrywali mecze w siatkówkę, korzystali z plaży i kąpieli w miejscowym zalewie, jeździli na gokartach i wspinali się po przeszkodach w parku linowym. Wzięli również udział w wycieczce edukacyjnej po Krasnobrodzkim Parku Krajobrazowym do kaplicy Św. Rocha.

Wszystkie cele udało się, więc zrealizować, a najważniejsze jest to, że wszyscy wrócili bardzo zadowoleni. Teraz przed zespołem stoi spore wyzwanie – rywalizacja w lidze wojewódzkiej, która rozpocznie się już 25 sierpnia. Wspierajmy się nawzajem, a będziemy mieli wiele powodów do radości i satysfakcji – powiedział trener Artur Parzych.

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji obozu nalezą się rodzicom: Justynie Wachowicz, Alinie Typko, Małgorzacie Sobaszek, Andrzejowi Wachowiczowi, Ireneuszowi  Zarczukowi.

 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners