Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

Zapraszamy na Dni Biłgoraja 2018

LemON, Robert Janowski, GooseBumps oraz Joe Cocker Project to gwiazdy tegorocznych Dni Biłgoraja, które odbędą się w drugi weekend czerwca. Podczas obchodów nie zabraknie także atrakcji dla dzieci i rodzin, koncertów tanecznych i muzycznych, kramów z różnościami. UWAGA: Tegoroczne dni miasta odbędą się na placu przy BCK! Wstęp wolny.

 

Dni Biłgoraja 2018 rozpoczną się w piątek 8 czerwca, inaugurując tym samym obchody 440. rocznicy nadania naszemu miastu praw miejskich. Pierwszy dzień obchodów dni miasta to koncerty taneczne w wykonaniu zespołów z Biłgoraja.

W sobotę 9 czerwca szczególnie gorąco zapraszamy najmłodszych mieszkańców, dla których przygotowany został specjalny program. W sobotnie popołudnie na scenie wystąpią zespoły z Biłgorajskiego Centrum Kultury, Młodzieżowego Domu Kultury i goście. Wieczór będzie należał do Joe Cocker Project, czyli  dziewięciu wspaniałych muzyków wraz z Juanem Carlosem Cano, którzy dzięki profesjonalnej oprawie multimedialnej i niesamowitej współczesnej aranżacji tworzą niesamowity klimat, upamiętniając w ten sposób twórczość i wyjątkową charyzmę Joe Cocera.

Niedziela 10 czerwca to głównie występy gwiazd. Na scenie pojawi się LemON, zespół, który udowodnił, że ambitna muzyka na wysokim poziomie może trafić na pierwsze miejsca list przebojów. Grupa zdobywała dla swoich albumów nominacje do Fryderyków. Albumy "LemON", "Scarlett", "Etiuda zimowa" w błyskawicznym tempie pokryły się złotem i platyną. LemON to także fenomen w Internecie. Na samym Facebooku zespół zgromadził blisko 400 000 fanów. Łącznie klipy zespołu zostały wyświetlone ponad 50 000 000 razy!

W niedzielę na biłgorajskiej  scenie pojawi się także Robert Janowski, popularny piosenkarz, aktor, pisarz i  prezenter telewizyjny znany szerokiej publiczności z teleturnieju "Jaka to melodia?". Także w niedzielę zaprezentuje się grupa GooseBumps, którego członkiem jest pochodzący z Szozdów koło Biłgoraja Paweł Skiba.  W 2016 roku zespół GooseBumps brał udział w 11. edycji programu Must Be The Music, zbierając fantastyczne recenzje i wyróżnienia między innymi Radia RMF FM, Interii, Super Expresu czy Onetu.

Koncerty poprzedzi Turniej Rodzinny "Wymiatacze", składający się z 6-8 drużyn 4-osobowych, które będą rywalizowały ze sobą o nagrodę główną ufundowaną przez Burmistrza Miasta Biłgoraj: I miejsce 1000 zł, II miejsce 600 zł, III miejsce 400 zł oraz bony na sprzęt sportowy. Do turnieju organizatorzy zapraszają policjantów, strażaków, urzędników, rodziny, itd. W turnieju mogą wziąć osoby, które ukończyły 16 lat. Zgłoszenia będą przyjmowane do 25 maja drogą mailową: klucha.andrzej@gmail.com

Sobotnim i niedzielnym obchodom Dni Biłgoraja będzie towarzyszył jarmark. Już dziś do udziału w nim zapraszamy wystawców, handlowców i rękodzielników, którzy będą mogli zaprezentować swoje prace i produkty. Więcej inf. i rezerwacja miejsc w BCK: Agnieszka Tomaszewska pok. 228, tel. 84 686 04 15 wew. 230, promocja@bck.lbl.pl

Serdecznie zapraszamy!!!

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners