Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

Zapraszamy na Sportowy Dzień Kobiet 2018

Jak co roku mamy przyjemność zaprosić Panie na „Sportowy Dzień Kobiet”, który odbędzie się w sobotę, 10 marca 2018 r. Impreza rozpocznie się o 16:00. Wstęp wolny.

Impreza podzielona będzie na dwie strefy: sportowo-rekreacyjną i piękna.

Część sportowa podzielona będzie na trzy sektory:

 - Arena główna: trening rozpocznie się zumbą z Zosią Badach, następnie odbędą się zajęcia Hula Hop z Agatą Wybranowską i na koniec wisienka na torcie, goście specjalni duet GYM BREAK- Katarzyna Kępka i Szymon Gaś, znani z mediów entuzjaści treningu funkcjonalnego oraz promotorzy aktywnego trybu życia.

- Siłownia: tutaj ćwiczenia poprowadzi Adam Sarzyński – Insanity i Aleksandra Kuna – Tabata Cross. Zajęcia te świetnie podkręcają metabolizm i spalają zbędne kalorie.

- Salka Fitness:  w niej odbędą się zajęcia sportowe na zdrowy kręgosłup -zajęcia z piłką poprowadzi Aga Swacha, następnie Hatha joga - Sylwia Zawadzka- Czajka oraz Vinyasa flow joga- Aleksandra Gontarz.

Dopełnieniem Sportowego Dnia Kobiet będzie strefa piękna, która znajdować się będzie na arenie głównej hali. Będzie można tam skorzystać z całego szeregu zabiegów min.: spa, make-up, porad dietetycznych, porad fryzjerskich, brafittingu i wielu innych atrakcji. Nie zapomnieliśmy również o amatorkach relaksujących masażach, na które zapraszamy do sali konferencyjnej. Ponadto będą konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji. 

UWAGA!!!  Ilość miejsc ograniczona a pierwszych 100 Pań otrzyma koszulki funkcyjne gratis :)

Regulamin, oświadczenie KLIK

 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners