Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

"10-ka Po Ziemi Biłgorajskiej" - UWAGA użytkownicy dróg

W związku z organizacją w niedzielę, 1 października ulicznego Biegu „10-ka Po Ziemi Biłgorajskiej” prosimy o zapoznanie się z informacją o utrudnieniach w ruchu ulicznym.

Od godziny 11:00 na stadionie OSiR odbywać się będą biegi dla dzieci i młodzieży.  O godz. 12:30  nastąpi Start do Biegu Ulicznego na dystansie 10 km. Przebieg j trasy jest następujący:  Nadrzecze (Start przy „Zajeździe Nadrzecze”) – Majdan Gromadzki – Gromada – Biłgoraj (ulicami: Moniuszki – Radzięcka – zalew Bojary – Radzięcka – Moniuszki – Obwodnica Północna – Bagienna – Targowa) – stadion OSiR (Meta). Na mecie pierwsi zawodnicy spodziewani są ok. godz. 13:00..

Plan zabezpieczenia trasy przewiduje wstrzymanie ruchu ulicznego w godz.: 12:45-13:10 na ul. Radzięckiej (od skrzyżowania z ul. Moniuszki) oraz w godz.: 12:55 – 13:35 na  ul. Targowej (od „starego kortu”).

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na odcinkach ulic objętych biegiem -ograniczanie prędkości jazdy oraz bezwzględne stosowanie się do czasowej organizacji ruchu oraz poleceń wydawanych przez służby porządkowe zabezpieczające trasę.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners