Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

Europejski Tydzień Sportu 2017

Insanity,  trening lekkoatletyczny, zajęcia dla mam z dziećmi, to wszystko po raz kolejny  odbyło się na obiektach OSiR w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Tydzień trwa od 23 do 30 września i obfituje w wiele ciekawych wydarzeń sportowych w całej Polsce, które są częścią ogólnoeuropejskiego projektu.

Głównym celem tej inicjatywy była promocja sportu i aktywności fizycznej oraz zachęcenie jak największej liczby osób do regularnego uprawiania sportu, poprzez uczestnictwo w zajęciach, które na co dzień odbywają się w Ośrodku Sportu i Rekreacji.

W zajęciach Insanity które poprowadził instruktor Adam Sarzyński pojawiło się sporo nowych osób, które podjęły wyzwanie prawie godzinnego interwałowego treningu.

Dla mam z dziećmi instruktorka Agata Wybranowska poprowadziła ogólnorozwojowy trening, ćwiczenia miały charakter wzmacniający, kształtujący oraz rozciągający sylwetkę. 

Najmłodsi wzięli udział w ogólnorozwojowych zajęciach lekkoatletycznych z Dorotą Bernaś w hali OSiR. 

Po każdym treningu odbyło się losowanie nagród ufundowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners