Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

« powrót

Ludzie okazali dobre serce. Pomogli tańcem i zabawą

7 tys. 702 zł. zebrano dla rodziny Senderków z Biłgoraja podczas Charytatywnego Maratonu Zumby i Salsation, który został zorganizowany w niedzielę, 13 grudnia 2015 roku w hali sportowo-widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

Pasjonaci Zumby i Salsation przez trzy godziny tańczyli, by w ten sposób wesprzeć rodzinę z Biłgoraja dotkniętą wyjątkową tragedią. W hali zgromadziło się ponad 300 osób w różnym wieku, które w ten sposób pokazały swoje dobre serca i chęć pomocy. Przybyli nie tylko mieszkańcy Biłgoraja, ale także osoby z Rzeszowa, Zamościa, Hrubieszowa Tomaszowa Lubelskiego czy Zwierzyńca.

Biletem wstępu były bransoletki, ich koszt to min. 20 zł. Ponadto Julia Wasąg, która również kiedyś otrzymała pomoc, przekazała nam pluszaki by wesprzeć imprezę.

Maraton poprowadzili najlepsi instruktorzy znani w całej Polsce a wśród nich: Stefan Jakóbczyk i Kasia Gnich z Warszawy. - Świetnie się dzisiaj bawiliśmy, była mega energia. Nie było odpuszczania, ćwiczenia były takie jak, na co dzień na moich zajęciach. Impreza została profesjonalnie zorganizowana. Fajnie, że ludzie dopisali. Chętnie w przyszłości jeszcze się tutaj w Biłgoraju pojawię. powiedział Stefan Jakóbczyk.

 Poza prowadzącymi z Warszawy na scenie pojawili się także instruktorzy z naszego województwa: Zosia Badach z Biłgoraja - współorganizatorka imprezy, Damian Otkała z Hrubieszowa i Basia Sowińska z Przeworska. - Jestem już w Biłgoraju  po raz trzeci na maratonie. Cieszę się, że coraz więcej osób wyraża chęć uczestnictwa w tego typu imprezach. Widzę, że Biłgoraj zaczyna się budzić w dobrym kierunku. Zumba jest świetną formą aktywności to połączenie tańca, zabawy. Na zajęciach można też spalić mnóstwo kalorii.  – podsumował Damian Otkała z Hrubieszowa.

Otrzymana kwota został przekazana w dniu imprezy rodzinie Senderków.

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners