Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

2012-12-24

Sportowych wspomnień czar

Rok 2012 minął pod znakiem wielkich wydarzeń sportowych. Wielu mieszkańców i gości korzystało z obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Zarówno młodsi jak i starsi pasjonaci sportu i rekreacji czynnie uczestniczyli w rajdach, turniejach, piknikach, festynach, meczach i innych imprezach sportowych oraz kulturalnych organizowanych przez OSiR. Przypomnijmy sobie te najważniejsze.

więcej »
2012-12-22

Świąteczne szaleństwo ZUMBY

 22 grudnia w sali fitness odbyły się energetyczne warsztaty taneczne ZUMBY – mixu gorących latynoskich tańców z fitnessem. Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. To obecnie jeden z najmodniejszych kierunków taneczno-rozrywkowych w USA, który wielkimi krokami wchodzi także do Europy! Ten nowoczesny system fitnessu, idealnie i w krótkim czasie kształtuje sylwetkę, dostarczając przy tym świetnej zabawy!

więcej »
2012-12-07

Mikołajkowy Turniej Dziewczyn

Dziewczyny też graja w piłkę nożną i mamy na to dowody. W piątek 7 grudnia br. o godz. 10.00 rozpoczęły się zmagania piłkarek. Już po raz drugi płeć piękna walczyła w Mikołajkowym Turnieju Dziewcząt w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora OSiR. Do gry zgłosiło się sześć drużyn z powiatu biłgorajskiego.

więcej »
2012-12-06

Mikołajki na sportowo

Mocna obsada i bardzo emocjonujące mecze były ozdobą Mikołajkowego Turnieju w Halowej Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora OSiR - rocznik 2003/2004, który w czwartek 6 grudnia br. odbył się na hali sportowo-widowiskowej OSiRu.

więcej »
2012-12-04

Zmiana trenera grupy juniorów młodszych szkółki OSiR

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju informuje, że nastąpiła zmiana trenera grupy juniorów młodszych szkółki OSiR występującej w II Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych. Najbliższe oficjalne spotkanie zespołu odbędzie się w dniu 10 grudnia 2012 r. o godzinie 15 30. Podczas treningu na hali sportowo-widowiskowej OSiR drużyna zapozna się z nowym opiekunem i przeprowadzi zajęcia szkoleniowe.

Serdecznie zapraszamy.
 

więcej »
2012-12-03

KPP Łęczna zwycięzcą VIII Halowego Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Lubelskiego Wojewódzkiego Komendanta Policji

1 grudnia odbył się turniej w halowej piłce nożnej służb mundurowych województwa lubelskiego. Do turnieju zgłosiło się 16 drużyn, które swoje mecze eliminacyjne i ćwierćfinałowe rozgrywały na hali Ośrodka Spostu i Rekreacji oraz hali Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących. Turniej zorganizowany został przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Biłgoraju.

więcej »
pokaż wszystkie aktualności z roku 2012

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners