Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Aktualności

2011-12-21

To było świąteczne granie

Wczoraj (wtorek, 20 grudnia) rozegrane zostały kolejne mecze w grupie I biłgorajskiej ligi siatkówki. Słabsze zespoły prezentowały "świąteczną" formę. Gładko oddały punkty teoretycznie silniejszym rywalom. Nie obejrzeliśmy ani jednego zaciętego meczu. Pozycję lidera tabeli grupy I zachował TOP 300, który wygrał w tym sezonie już po raz czwarty w stosunku 3:0. Czwarta kolejka spotkań w grupie II rozegrana zostanie w piątek, 30 grudnia o godz. 18.30. Mamy nadzieje, że nikt nie zaprezentuje "sylwestrowej" dyspozycji.

więcej »
2011-12-20

Efektowne zakończenie roku wśród ciężarowców

W sobotę, 17 grudnia OSiR w Biłgoraju gościł czołowych polskich sztangistów, którzy odebrali nagrody w podsumowaniu XXI Challenge Złotej Sztangi. Wśród fundatorów nagród dla Marzeny Karpińskiej, która wygrała ranking kobiet, był dyrektor OSiR Michał Furlepa. Uroczystości towarzyszył turniej podnoszenia ciężarów. Najlepsze wyniki uzyskali Ewa Mizdal (w rywalizacji pań) i Damian Kusiak (wśród panów). Były konkursy z nagrodami dla publiczności oraz występy artystyczne.

więcej »
2011-12-20

Szóstka lubi grać długo

Rozgrywki biłgorajskiej ligi siatkówki nabierają tempa. Zespoły rozegrały już trzecią kolejkę spotkań. W tabeli grupy pierwszej prowadzi TOP 300 Biłgoraj, zaś w tabeli grupy drugiej - Dynamika Lipiny. Te dwie drużyny zanotowały po trzy zwycięstwa.

więcej »
2011-12-19

Trzeci tie-break Szóstki

W piątek, 16 grudnia w hali OSiR rozegrane zostały mecze trzeciej kolejki spotkań w grupie II Biłgorajskiej Ligi Siatkówki o Puchar Burmistrza Biłgoraja. Liderem tabeli pozostała Dynamika Lipiny, która pokonała 3:2 Szóstkę Biłgoraj. Wszystkie trzy dotychczasowe mecze Szóstki były pięciosetowe.

więcej »
2011-12-18

"Stare Gwiazdy" na topie

Biłgorajska liga halowej piłki nożnej nie znosi kompromisów. W drugiej kolejce spotkań, tak jak w pierwszej, nie zanotowaliśmy ani jednego remisu. Nie było także niespodzianek. Wygrywali faworyci. Zespół Old Stars jako pierwszy i do tej pory jedyny w tym sezonie "halówki" zakończył mecz bez straty gola. Dariusz Skubisz i jego koledzy prowadzą w ligowej tabeli dzięki najkorzystniejszemu bilansowi bramek.

więcej »
2011-12-14

Trzecia seria w pierwszej grupie

We wtorek, 13 grudnia w hali OSiR rozegrane zostały mecze trzeciej kolejki spotkań w grupie I Biłgorajskiej Ligi Siatkówki o Puchar Burmistrza Biłgoraja. Zobacz, jakie zapadły rozstrzygnięcia.

więcej »
pokaż wszystkie aktualności z roku 2011

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners