Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Biłgorajska Liga Piłki Siatkowej - sezon 2013/14_wyniki_tabele

Terminarz - I LIGA

     
             
11.02 (wt.)      
1 Meczbol * Top 300 3 0  
2 Axstone * Nadleśnictwo 3 1  
14.02 (pt.)      
1 Junior Max * Z.D.  Organika 2 3  
             
18.02 (wt.)      
1 Leśnik * Country Team 0 3  
2 ZSPPS * Nadleśnictwo 1 3  
21.02 (pt.)      
1 Meczbol * Z.D. Organika      
2 Top 300 * Axstone      
25.02 (wt.)      
1 Leśnik * Junior Max      
2 Top 300 * ZSPPS      
28.02 (pt.)      
1 Nadleśnictwo * Meczbol      
2 Country Team * Top 300      
4.03 (wt.)      
1 Axstone * Leśnik      
2 Z.D. Organika * ZSPPS      
7.03 (pt.)      
1 Nadleśnictwo * Country Team      
2 Junior Max * Top 300      
11.03 (wt.)      
1 Leśnik * Meczbol      
2 Country Team * Z.D. Organika      
14.03 (pt.)      
1 ZSPPS * Leśnik      
2 Z.D. Organika * Axstone      
18.03.(wt.)      
1 Nadleśnictwo   Junior Max      

  

Mecze rozegrane w I RUNDZIE

       
Country Team * Axstone 2 3
Meczbol * Country Team 2 3
Top 300 * Nadleśnictwo 3 1
Z.D. Organika * Top 300 3 2
Country Team * ZSPPS 3 0
Axstone * Meczbol 2 3
ZSPPS * Axstone 0 3
Top 300 * Leśnik 3 0
Nadleśnictwo * Z.D. Organika 3 0
Leśnik * Nadleśnictwo 1 3
Axstone * Junior Max 3 0
Meczbol * ZSPPS 3 1
Junior Max * Meczbol 2 3
Z.D. Organika * Leśnik 3 0
ZSPPS * Junior Max 3 1
Junior Max * Country Team 1 3

 

Terminarz - II LIGA

     

14.02 (pt.)      
1 Jedynka * Albatros 2 3  
18.02 (wt.)      
1 Sokół * Tanew 1 3  
2 Sparta * Dynamika 1 3  
21.02 (pt.)      
1 LO ONZ * Albatros      
2 Tytan * Jedynka      
25.02 (wt.)      
1 Tanew * Tytan      
2 Dynamika * LO ONZ      
28.02 (pt.)      
1 Jedynka * Sokół      
2 Sparta * Albatros      
4.03 (wt.)      
1 LO ONZ * Tytan      
2 Sparta * Sokół      
7.03 (pt.)      
1 Tytan * Sparta      
2 Jedynka * Dynamika      
11.03 (wt.)      
1 Sokół * LO ONZ      
2 Tanew * Albatros      
14.03 (pt.)      
1 Dynamika * Tanew      

 

Mecze rozegrane w I RUNDZIE

       
Albatros * Dynamika 0 3
Tanew * Jedynka 3 2
LO ONZ * Tanew 0 3
Albatros * Tytan 1 3
Sokół * Dynamika 0 3
Tanew * Sparta 3 0
Jedynka * LO ONZ 3 1
Sparta * Jedynka 0 3
Tytan * Sokół 3 1
Albatros * Sokół 2 3
LO ONZ * Sparta 3 2
Dynamika * Tytan 3 1

        

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners