Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Halowa Liga Piłki Nożnej_sezon 2013/14

Patronat medialny HLPN

Do pobrania:

Terminarz rozgrywek, regulamin

Wyniki spotkań i tabela

Lp Drużyna Mecze Pkt BZ BS +/- W R P
1 Hansa Team 14 40 64 16 48 13 1 0
2 Fat Boys Team 14 39 91 30 61 13 0 1
3 RWKS Sparta II 14 36 89 26 63 12 0 2
4 OSP Squad 14 25 39 31 8 8 1 5
5 Old Stars 14 24 38 36 2 7 3 4
6 Dynamiczni Puszcza 14 22 47 46 1 7 1 6
7 Sport Pub Team 14 21 46 58 -12 6 3 5
8 Spartakus Team 14 20 43 34 9 6 2 6
9 Bezimienni 14 18 39 52 -13 5 3 6
10 Załadunek Team Biłgoraj 14 17 47 52 -5 5 2 7
11 Model 14 16 43 49 -6 5 1 8
12 OKS Sitarska 14 11 33 42 -9 3 2 9
13 KS Majdan Gromadzki 14 10 28 51 -23 3 1 10
14 Young Stars 14 6 20 81 -61 2 0 12
15 RWKS Sparta I 14 0 24 87 -63 0 0 14

Terminarz ostatnich czterech kolejek dostępny jest TUTAJ


Kolejka XV  - 15.03. 2014 

Young Stars – Model - 0:5

(Jerzy Bielak 2, Piotr Niemiec 1, Marcin Sędłak 1, Jacek Żybura 1)

Załadunek Team Biłgoraj - Old Stars - 1:1

(Szymon Małek 1 - Tomasz Olszewski 1)

OSP Squad - Dynamiczni Puszcza - 4:2

(Waldemar Bazan 1, Patryk Chyl 1, Aleksander Zarosa 2 - Marcin Iwanek 1, Tomasz Powroźnik 1)

RWKS Sparta I - KS Majdan Gromadzki - 2:6

(Leszek Staszczak 2 - Arkadiusz Gilas 1, Przemysław Król 1, Dariusz Odrzywolski 1, Kamil Szpot 3)

Hansa Team - Spartakus Team - 3:1

(Robert Bździuch 1, Piotr Góra 1, Marek Gancarz 1 - Robert Wesołowski 1)

Sport Pub Team - RWKS Sparta II - 2:9

(Szymon Śnieżko 2 - Artur Deryło 5, Marek Deryło 2, Robert Wlaź 2)

OKS Sitarska - Bezimienni - 5:6

(Kamil Kawalec 3, Grzegorz Krupczak 1, Adrian Hajduk 1 - Dariusz Raduj 2, Bartłomiej Raduj 1, Jakub Pawluk 2, Kamil Adamek 1)

FBT - OSP Squad - 1640 (mecz zaległy)

(Marcin Blicharz 2, Sławomir Zarosa 1 - Cezary Iwanek 1, Dariusz Matwis 1, Serbastian Skrzypek 1, Andrzej Wachowicz 3, Ireneusz Zarczuk 1)

Klasyfikacja strzelców po XV kolejce

Miejsce Zawodnik Drużyna Bramki/mecz Bramki
1 Deryło Artur RWKS Sparta II 2,4 36
2 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 1,7 26
3 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 1,3 20
4 Bździuch Robert Hansa Team 1,3 19
4 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 1,3 19
6 Deryło Marek RWKS Sparta II 1,2 18
7 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 1,1 17
8 Szpot Kamil KS Majdan Gromadzki 1,1 16
9 Kmieć Piotr Sport Pub Team 0,9 14
10 Czerw Artur Hansa Team 0,9 13
11 Blicharz Marcin OSP Squad 0,8 12
11 Śnieżko Szymon Sport Pub Team 0,8 12

Klasyfikacja kanadyjska po XV kolejce

Miejsce Zawodnik Drużyna Asysty Asysty/mecz
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 22 1,5
2 Czerw Artur Hansa Team 18 1,2
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 13 0,9
4 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 12 0,8
5 Deryło Marek RWKS Sparta II 11 0,7
5 Iwanek Cezary Fat Boys Team 11 0,7
5 Pawluk Jakub Bezimienni 11 0,7
8 Blicharz Marcin OSP Squad 9 0,6
8 Niemiec Piotr Model 9 0,6
8 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 9 0,6

Klasyfikacja Fair Play po XV kolejce

Lp Drużyna Punkty
1 Spartakus Team -35
2 Fat Boys Team -36
3 Sport Pub Team -41
4 Model -44
5 Old Stars -45
6 RWKS Sparta II -50
7 Załadunek Team Biłgoraj -52
8 RWKS Sparta I -54
9 OKS Sitarska -59
10 Young Stars -63
11 KS Majdan Gromadzki -64
12 OSP Squad -67
13 Bezimienni -67
14 Dynamiczni Puszcza -72
15 Hansa Team -92

Kolejka XIV  - 1.03.2014

Model - RWKS Sparta II - 2 : 6 - mecz zaległy

(Mirosław Kaczor 1, Dariusz Mazurek 1 - (Artur Deryło 1, Artur Granda 1, Robert Wlaź 1, Maciej Żybura 1, Marek Deryło 1, Żybura sam )

Spartakus Team - Sport Pub Team 6 : 1

(Jarosław Kulanica 2, Mariusz Łęcki 1, Wiesław Niemiec 1, Robert Rękas 1, Robert Wesołowski 1 - Piotr Kmieć 1)

RWKS Sparta II - Hansa Team - 2 : 4

(Artur Deryło 1, Artur Granda 1 - Robert Bździuch 2, Sylwester Kościelski 1, Artur Czerw 1)

OSP Squad - Young Stars - 4 : 1

(Patryk Chyl 1, Adam Niemiec 2, Aleksander Zarosa 1 - Jakub Małysa 1)

KS Majdan Gromadzki - Bezimienni - 1 : 4

(Piotr Zięba 1 - Dariusz Raduj 2, Jakub Pawluk 1, Łukasz Sobaszek 1)

Old Stars - OKS Sitarska 3:4  - wo 3 : 0 - w drużynie OKS Sitarska mecz rozegrał nieuprawniony zawodnik

(Ryszard Bździuch 1, Robert Gorczyca 1, Bartłomiej Kowalik 1 - Adrian Hajduk 2, Grzegorz Krupczak 1, Paweł Kuczyński 1)

Dynamiczni Puszcza – FBT - 1 : 7

(Tomasz Powroźnik 1 - Andrzej Wachowicz 4, Sebastian Skrzypek 2, Cezary Iwanek 1)

Załadunek Team Biłgoraj - RWKS Sparta I  4 : 1

(Marek Wójcik 1, Łukasz Łosiewicz 1, Szymon Małek 1, Wojciech Żerebiec 1 - Patryk Dołęski 1)

Old Stars - OSP Squad 3 : 2 - mecz zaległy

(Grzegorz Sarzyński 2, Robert Gorczyca 1 - Wojciech Kapka 1, Adam Niemiec 1)

Klasyfikacja strzelców po XIV kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki/mecz Bramki
1 Deryło Artur RWKS Sparta II 2,2 31
2 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 1,6 23
3 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 1,4 19
4 Bździuch Robert Hansa Team 1,3 18
4 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 1,3 18
6 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 1,2 17
7 Deryło Marek RWKS Sparta II 1,1 16
8 Kmieć Piotr Sport Pub Team 1,0 14
9 Czerw Artur Hansa Team 0,9 13
9 Szpot Kamil KS Majdan Gromadzki 0,9 13
11 Kowalik Bartłomiej Old Stars 0,8 11
12 Blicharz Marcin OSP Squad 0,7 10
12 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 0,7 10
12 Śnieżko Szymon Sport Pub Team 0,7 10

Klasyfikacja kandyjska po XIV kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Asysty Asysty /mecz
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 21 1,5
2 Czerw Artur Hansa Team 18 1,3
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 13 0,9
4 Iwanek Cezary Fat Boys Team 10 0,7
5 Pawluk Jakub Bezimienni 10 0,7
6 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 10 0,7
7 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 9 0,6
8 Deryło Marek RWKS Sparta II 8 0,6
9 Niemiec Piotr Model 8 0,6
10 Wesołowski Robert Spartakus Team 8 0,6
11 Blicharz Marcin OSP Squad 7 0,5
12 Skubisz Dariusz Old Stars 7 0,5

Klasyfikacja Fair Play po XIV kolejce

M-ce Drużyna Punkty
1 Spartakus Team -32
2 Fat Boys Team -34
3 Sport Pub Team -41
4 Model -42
5 Old Stars -45
6 RWKS Sparta II -48
7 Załadunek Team Biłgoraj -48
8 RWKS Sparta I -51
9 Young Stars -56
10 OKS Sitarska -59
11 OSP Squad -60
12 KS Majdan Gromadzki -62
13 Bezimienni -67
14 Dynamiczni Puszcza -69
15 Hansa Team -88

Kolejka XIII – 22.02.2014

Załadunek Team Biłgoraj - RWKS Sparta II - 2 : 5

(Siergiej Sawczuk 1, Marek Wójcik 1 - Artur Deryło 4, Marek Deryło 1)

Sport Pub Team - KS Majdan Gromadzki - 6 : 1

(Piotr Kmieć 3, Szymon Śnieżko 2, Kuszewski 1 - Kamil Szpot 1)

Old Stars - Dynamiczni Puszcza - 4 : 0

(Ryszard Bździuch 1, Bartłomiej Kowalik 1, Krzysztof Kozyra 1, Tomasz Olszewski 1 - Bartłomiej Maziarz - ż.k., cz.k.)

Young Stars – Bezimienni - 0 : 4

(Łukasz Paczos - ż.k. - Jakub Pawluk 1, Bartłomiej Raduj 2, Dariusz Raduj 1)

OSP Squad – Model - 3 : 1

(Aleksander Zarosa 3 - Piotr Niemiec 1)

OKS Sitarska – Hansa Team - 0 : 1

(Artur Czerw 1)

FBT - Spartakus Team - 5 : 0

(Cezary Iwanek 1, Dariusz Matwis 1, Andrzej Wachowicz 1, Ireneusz Zarczuk 2)

Model - RWKS Sparta I - 7 : 3 - mecz zaległy

(Jerzy Bielak 3, Artur Kaczor 1, Mirosław Kaczor 1, Dariusz Mazurek 1, Jacek Żybura 1 - Stanisław Bąk 2, Robert Rzeźnik 1)

Klasyfikacja najlepszych strzelców po XIII kolejce

Lp Zawodnik Drużyna Bramki/mecz Bramki
1 Deryło Artur RWKS Sparta II 2,2 29
2 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 1,5 19
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 1,4 18
4 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 1,3 17
4 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 1,3 17
6 Bździuch Robert Hansa Team 1,2 16
7 Deryło Marek RWKS Sparta II 1,1 14
8 Szpot Kamil KS Majdan Gromadzki 1,0 13
8 Kmieć Piotr Sport Pub Team 1,0 13
10 Czerw Artur Hansa Team 0,9 12
11 Blicharz Marcin OSP Squad 0,8 10
11 Kowalik Bartłomiej Old Stars 0,8 10
11 Śnieżko Szymon Sport Pub Team 0,8 10

Klasyfikacja kanadyjska po XIII kolejce

Lp Zawodnik Drużyna Asysty Asysty/mecz
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 19 1,5
2 Czerw Artur Hansa Team 17 1,3
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 11 0,8
4 Iwanek Cezary Fat Boys Team 10 0,8
5 Pawluk Jakub Bezimienni 10 0,8
6 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 9 0,7
7 Deryło Marek RWKS Sparta II 8 0,6
8 Niemiec Piotr Model 8 0,6
9 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 8 0,6
10 Blicharz Marcin OSP Squad 7 0,5

Klasyfikacja Fair Play po XIII kolejce

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1 Spartakus Team -30 1
2 Fat Boys Team -33 2
3 Sport Pub Team -38 3
4 Model -38 3
5 RWKS Sparta II -39 5
6 Old Stars -41 6
7 Załadunek Team Biłgoraj -45 7
8 RWKS Sparta I -46 8
9 OSP Squad -48 9
10 Young Stars -51 10
11 OKS Sitarska -58 11
12 KS Majdan Gromadzki -58 11
13 Bezimienni -67 13
14 Dynamiczni Puszcza -69 14
15 Hansa Team -78 15

Kolejka XII – 15.02.2014 - sobota

Young Stars - Sport Pub Team -3:4

(Jakub Małysa 1, Maksymilian Furmaniak 1, Maksymilian Bielak 1 - Piotr Kmieć 1, Szymon Śnieżko 2, Jakub Kuszewski 1)

Bezimienni – Model   3:3

(Szymon Maciukiewicz 1, Jakub Pawluk 1, Dariusz Raduj 1 - Artur Kaczor 1, Dariusz Mazurek 1, Dariusz Raduj sam)

RWKS Sparta I – OSP Squad - 1:3

(Leszek Staszczak 1 - Marcin Blicharz 2, Patryk Chyl 1)

FBT - OLD Stars -7:0

(Ireneusz Zarczuk 3, Andrzej Wachowicz 1, Dariusz Pieczykolan 1, Dominik Lachowski 2)

KS Majdan Gromadzki - Spartakus Team  1:3

(Marcin Rapa 1 - Patryk Rękas 1, Robert Wesołowski 2)

OKS Sitarska - Załadunek Team Biłgoraj - 2:5

(Paweł Gromadzki 1 - Łukasz Łosiewicz 1, Siergiej Sawczuk 4)

Hansa Team - Dynamiczni Puszcza  - 4:0

(Artur Czerw 2, Wojciech Kiełbasa 2)

RWKS Sparta II – FBT 4:5 - mecz zaległy

( Marek Deryło 2, Artur Granda 1, Michał Mizak 1 - Andrzej Wachowicz 3, Ireneusz Zarczuk 1, Cezary Iwanek 1)

Klasyfikacja najlepszych strzelców po XII kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Deryło Artur RWKS Sparta II 25
2 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team
18
3 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 17
4 Bździuch Robert Hansa Team 16
4 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 16
4 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 16
5 Szpot Kamil KS Majdan Gromadzki 12
8 Kmieć Piotr Sport Pub Team
10
8 Blicharz Marcin
OSP Squad
10
10 Gałka Dawid Spartakus 9
10 Kowalik Bartłomiej Old Stars 9
10 Góra Piotr Hansa Team 8
10 Skubisz Dariusz
Old Stars 8

Klasyfikacja kanadyjska po XII kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Asysty
1 Czerw Artur Hansa Team 17
2 Wachowicz Andrzej FatBoys Team 16
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 10
3 Iwanek Cezary
Fat Boys Team
9
5 Pawluk Jakub
Bezimienni
9
5 Sawczuk Siergiej
Załadunek Team
9
5 Skrzypek Sebastian
Fat BoysTeam
8
8 Wesołowski Robert Spartakus Team 7
8 Skubisz Dariusz
Old stars
7

Klasyfikacja Fair Play po XII kolejce

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1 Spartakus Team -29 1
2

Fat  Boys Team
-31
2
3 Sport Pub Team -34 3
4 Old Stars -36 4
5 Model -37 4
6 RWKS Sparta II -37 6
7 OSP Squad
-42 7
8 RWKS Sparta I
-43 8
9 Youg Stars
-44 9
10 Załadunek Team -44 10
11 OKS Sitarska -49 11
12 KS Majdan Gromadzki -57 12
13 Bezimienni
-60 13
14 Dynamiczni Puszcza
-60 14
15 Hansa Team -77 15

Kolejka XI - 8. 02. 2014 - sobota

Hansa Team - OSP Squad - 3:3 - mecz zaległy

(Waldemar Bazan 1, Wojciech Kapka 1, Adam Niemiec 1 - Zdzisław Stec 1, Sylwester Kościelski 1, Artur Czerw 1, żk - Robert Bździuch)

RWKS Sparta II - Young Stars - 13:4

(Artur Deryło 8, Marek Deryło 4, Zdzisław Granda 1 - Maksymilian Furmaniak 1, Piotr Nizio 1, Maksymilian Bielak 1)

OKS Sitarska - KS Majdan Gromadzki - 0:2

(Kamil Szpot 2)

Załadunek Team Biłgoraj - Spartakus Team - 2:1

(Szymon Małek 2 - Robert Wesołowski 1)

Bezimienni - FBT - 0:8

(Cezary Iwanek 1, Dariusz Pieczykolan 1, Sebastian Skrzypek 4, Ireneusz Zarczuk 1, Andrzej Wachowicz 1)

Dynamiczni Puszcza - Sport Pub Team -   3:3

(Piotr Kmieć 1, Mateusz Welc 1, Bruno Jaszczycha 1 - Paweł Pieczonka 2, Arkadiusz Surowiecki 1)

Klasyfikacja najlepszych strzelców po XI kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Deryło Artur RWKS Sparta II 25
2 Skrzypek Sebastian
Fat Boys Team
17
3 Bździuch Robert Hansa Team 16
4 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 14
5 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 12
5 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 12
5 Szpot Kamil KS Majdan Gromadzki 12
8 Gałka Dawid Spartakus Team 9
8 Kowalik Bartłomiej Old Stars 9
10 Kmieć Piotr
Sport Pub Team 9
10 Góra Piotr Hansa Team 8
10 Blicharz Marcin OSP Squad 8
10 Skubisz Dariusz Old Stars 8

Klasyfikacja kanadyjska po XI kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Asysty
1 Czerw Artur Hansa Team 17
2 Wachowicz Andrzej FatBoys Team 13
3 Pawluk Jakub Bezimienni 9
3 Iwanek Cezary
Fat Boys Team
9
5 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 8
5 Sawczuk Siergiej
Załadunek Team
8
5 Zarczuk Ireneusz
Fat BoysTeam
8
8 Wesołowski Robert Spartakus Team 7
8 Skubisz Dariusz
Old stars
7

Klasyfikacja Fair Play po XI kolejce

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1 Spartakus Team -26 1
2

Fat  Boys Team
-30
2
3 RWKS Sparta II
-31 3
4 Sport Pub Team
-32 4
5 Model -32 4
6 Old Stars
-33 6
7 RWKS Sparta I
-39 7
8 OSP Squad
-40 8
9 Youg Stars
-40 9
10 Załadunek Team -44 10
11 OKS Sitarska -45 11
12 Bezimienni -51 12
13 KS Majdan Gromadzki -54 13
14 Dynamiczni Puszcza
-56 14
15 Hansa Team -74 15

 


Kolejka X - 1.02.2014 - sobota

RWKS Sparta I - RWKS Sparta II 2:14

(Artur Deryło 5, Robert Wlaź 4, Artur Granda 2, Michał Mizak 2, Marek Deryło 1 - Stanisław Bąk 1, Wojciech Cios 1)

Spartakus Team - Model - 3:7

(Jarosław Kulanica 1, Jacek Małek 1, Robert Wesołowski 1 - Dariusz Mazurek 4, Piotr Niemiec 1, Mirosław Kaczor 1, Jerzy Bielak 1)

KS Majdan Gromadzki - RWKS Sparta II - 1:11

(Kamil Szpot 1 - Artur Deryło 3, Marek Deryło 2, Artur Granda 2, Michał Mizak 1, Marek Pyz 1, Przemysław Rymarz 1, Maciej Żybura 1)

Dynamiczni Puszcza - Bezimienni - 3:2

(Marcin Iwanek 2, Tomasz Powroźnik 1 - Jacek Mielech 1, Dariusz Raduj 1)

Załadunek Team Biłgoraj - Hansa Team - 3:6

(Siergiej Sawczuk 2, Szyman Małek 1 - Robert Bździuch 4, Marek Gancarz 1, Artur Czerw 1)

OSP Squad - Fat Boys Team - (przełożony)

Sport Pub Team - OKS Sitarska - 4:4

(Bruno Jaszczycha 1, Mirosław Oszajca 1, Krystian Siek 1, Piotr Kmieć 1 - Piotr Kmieć sam 1, Bartłomiej Łokaj 2, Grzegorz Krupczak 1)

Young Stars - RWKS Sparta I - 3:2

(Radosław Brzeźnicki 1, Maksymilian Furmaniak 1, Maksymilian Bielak 1 - Jakub Małysa 1, Leszek Staszczak 1)

Old Stars - pauza

Klasyfikacja najlepszych strzelców po X kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Deryło Artur RWKS Sparta II 17
2 Bździuch Robert Hansa Team 16
3 Andrzej Wachowicz Fat Boys Team 13
3 Sebastian Skrzypek Fat Boys Team 13
5 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 12
6 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 11
6 Szpot Kamil KS Majdan Gromadzki 10
7 Gałka Dawid Spartakus Team 9
8 Kowalik Bartłomiej Old Stars 9
10 Blicharz Marcin OSP Squad 8
10 Góra Piotr Hansa Team 8
10 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 8
10 Skubisz Dariusz Old Stars 8

Klasyfikacja kanadyjska po X kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Asysty
1 Czerw Artur Hansa Team 17
2 Wachowicz Andrzej FatBoys Team 11
3 Pawluk Jakub Bezimienni 9
4 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 8
4 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 8
6 Iwanek Cezary Fat Boys Team 7
6 Skubisz Dariusz Old Stars 7
6 Wesołowski Robert Spartakus Team 7
6 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 7

Klasyfikacja Fair Play po X kolejce

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1 Spartakus Team -25 1
2

Sport Pub Team
-29
2
3 Fat Boys Team
-30 3
4 RWKS Sparta II
-30 3
5 Model -32 5
6 OSP Squad -32 5
7 Old Stars -33 7
8 Young Stars
-38 8
9 RWKS Sparta I
-39 9
10 Załadunek Team -41 10
11 OKS Sitarska -45 11
12 Bezimienni -49 12
13 KS Majdan Gromadzki -50 13
14 Dynamiczni Puszcza
-52 14
15 Hansa Team -62 15

Kolejka IX - 25.01.2014 - sobota

OKS Sitarska - OSP Squad - 0:4

(Adam Niemiec 2, Patryk Chyl 1, Dawid Blacha 1)

RWKS Sparta I - Sport Pub Team - 4:6

(Radosław Brzeźnicki 2, Artur Adamowicz 1, Leszek Staszczak 1 - Piotr Kmieć 2, Szymon Śnieżko 2, Paweł Skubisz 1, Michał Furlepa 1)

Spartakus Team - Young Stars - 8:3

(Dawid Gałka 5, Jarosław Kulanica 2, Robert Wesołowski 1 - Maksymilian Furmaniak 2, br. sam. 1)

Hansa Team - Old Stars - 4:0

(Robert Bździuch 2, Piotr Góra 1, Marek Gancarz 1)

Model - KS Majdan Gromadzki - 0:7

(Kamil Szpot 6, Mateusz Stec 1)

Bezimienni - RWKS Sparta II - 1:4

(Dariusz Raduj 1 - Artur Deryło 2, Artur Granda 1, Maciej Żybura 1)

Fat Boys Team - Załadunek Team Biłgoraj - 10:4

(Dominik Lachowski 1, Sebastian Skrzypek 4, Andrzej Wachowicz 2, Bartłomiej Welman 1, Ireneusz Zarczuk 2 - Łukasz Łosiewicz 1, Siergiej Sawczuk 3)

Dynamiczni Puszcza - pauza

Klasyfikacja najlepszych strzelców po IX kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Na mecz Bramki
1 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 1,4 13
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 1,4 13
3 Bździuch Robert Hansa Team 1,3 12
4 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 1,2 11
5 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 1,1 10
6 Deryło Artur RWKS Sparta II 1,0 9
6 Gałka Dawid Spartakus Team 1,0 9
6 Kowalik Bartłomiej Old Stars 1,0 9
6 Szpot Kamil KS Majdan Gromadzki 1,0 9
10 Blicharz Marcin OSP Squad 0,9 8
10 Góra Piotr Hansa Team 0,9 8
10 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 0,9 8
10 Skubisz Dariusz Old Stars 0,9 8

Klasyfikacja kanadyjska po IX kolejce

M-ce Zawodnik Drużyna Asysty Na mecz
1 Czerw Artur Hansa Team 14 1,6
2 Wachowicz Andrzej FatBoys Team 11 1,2
3 Pawluk Jakub Bezimienni 8 0,9
3 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 8 0,9
3 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 8 0,9
6 Iwanek Cezary Fat Boys Team 7 0,8
6 Skubisz Dariusz Old Stars 7 0,8
6 Wesołowski Robert Spartakus Team 7 0,8
6 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 7 0,8

Klasyfikacja Fair Play po IX kolejce

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1 Spartakus Team -24 1
2 Sport Pub Team -24 1
3 RWKS Sparta II -26 3
4 Model -30 4
5 Fat Boys Team -30 4
6 OSP Squad -32 6
7 Old Stars -33 7
8 Załadunek Team Biłgoraj -33 7
9 RWKS Sparta I -35 9
10 Young Stars -37 10
11 OKS Sitarska -40 11
12 Bezimienni -42 12
13 KS Majdan Gromadzki -47 13
14 Dynamiczni Puszcza -50 14
15 Hansa Team -53 15

Fragmenty spotkań IX kolejki


Kolejka VIII - 18.01.2014 - sobota

Dynamiczni Puszcza - KS Majdan Gromadzki - 5:4

(Marcin Iwanek 2, Jacek Piskorski 2, Krzysztof Śliwiński 1 - Krzysztof Kiełbasa 1, Marcin Rapa 1, Kamil Szpot 2)

Young Stars - OKS Sitarska - 1:2

(Maksymilian Furmaniak 1 - Paweł Palinka 1, Jakub Jabłoński 1)

Sport Pub Team - Fat Boys - 2:8

(Bruno Jaszczycha 1, Sebastian Chyl 1 - Ireneusz Zarczuk 2, Andrzej Wachowicz 2, Sebastian Skrzypek 2, Dariusz Pieczykolan 1, br.sam 1)

OSP Squad - Hansa Team - mecz przełożony na kolejkę XIII

RWKS Sparta II - Model - mecz przełożony na kolejkę XIV godz. 1400

Old Stars - Bezimienni - 5:5

(Bartłomiej Kowalik 2, Dariusz Skubisz 2, Ryszard Bzdziuch 1 - Adamek Kamil 3, Jakub Pawluk 1, Dariusz Raduj 1)

Spartakus Team - RWKS Sparta I - 6:0

(Dawid Gałka 1, Sławomir Kiełbasa 1, Wiesław Niemiec 1, Robert Wesołowski 1, Ryszard Wołoszyn 1, Robert Rękas 1)

Załadunek Team Biłgoraj - pauza

Klasyfikacja najlepszych strzelców po VIII kolejce

Lp Zawodnik Drużyna Na mecz Bramki
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 1,4 11
2 Bździuch Robert Hansa Team 1,3 10
3 Kowalik Bartłomiej Old Stars 1,1 9
3 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 1,1 9
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 1,1 9
6 Blicharz Marcin OSP Squad 1,0 8
6 Skubisz Dariusz Old Stars 1,0 8
8 Czerw Artur Hansa Team 0,9 7
8 Deryło Artur RWKS Sparta II 0,9 7
8 Góra Piotr Hansa Team 0,9 7
8 Iwanek Marcin Dynamiczni Puszcza 0,9 7
8 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 0,9 7
8 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 0,9 7

Klasyfikacja kanadyjska po VIII kolejce

Lp Zawodnik Drużyna Asysty Na mecz
1 Czerw Artur Hansa Team 13 1,6
2 Pawluk Jakub Bezimienni 8 1,0
3 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 7 0,9
4 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 7 0,9
5 Skubisz Dariusz Old Stars 7 0,9
6 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 6 0,8
7 Bździuch Robert Hansa Team 5 0,6
8 Iwanek Cezary Fat Boys Team 5 0,6
9 Iwanek Marcin Dynamiczni Puszcza 5 0,6
10 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 5 0,6
11 Wesołowski Robert Spartakus Team 5 0,6

Klasyfikacja Fair Play po VIII kolejce

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1 Spartakus Team -22 1
2 Sport Pub Team -22 1
3 RWKS Sparta II -22 1
4 Model -26 4
5 Old Stars -29 5
6 OSP Squad -29 5
7 Fat Boys Team -30 7
8 RWKS Sparta I -33 8
9 Załadunek Team Biłgoraj -33 8
10 Young Stars -34 10
11 OKS Sitarska -37 11
12 KS Majdan Gromadzki -38 12
13 Bezimienni -39 13
14 Dynamiczni Puszcza -50 14
15 Hansa Team -50 14

Planowane terminy następnych kolejek:

  1. Kolejka IX - 25.01.2014
  2. Kolejka X - 1.02.2014
  3. Kolejka XI - 8.02.2014
  4. Kolejka XII - 15.02.2014
  5. Kolejka XIII - 22.02.2014
  6. Kolejka XIV - 1.03.2014
  7. Kolejka V - 15.03.2014 - zakończenie rozgrywek

Jednocześnie Organizator rozgrywek zgodnie z regulaminem zastrzega sobie prawo do zmiany terminów rozgrywania kolejek.


Kolejka VII - 12.01.2014 - niedziela - kolejka przeniesiona z 25.01.2014

Old Stars - RWKS Sparta I - 9:1

(Dariusz Skubisz 5, Grzegorz Sarzyński 1, Robert Gorczyca 1, Michał Bączek 2 - Leszek Staszczak 1)

Sport Pub Team - OSP Squad  - 3:2

(Piotr Kmieć 1, Szymon Snieżko 1, Paweł Skubisz 1 - Marcin Blicharz 2)

Hansa Team - Model - 2:1

(Piotr Góra 1, Artur Czerw 1 - Piotr Niemiec 1)

Fat Boys Team - RWKS Sparta II - mecz przełożony na kolejkę XII

OKS Sitarska - Dynamiczni Puszcza - 2:4

(Arkadiusz Pintal 2 - Tomasz Powroźni 2, Michał Gawroński 2)

Bezimienni - Spartakus Team - 1:1

(Bartłomiej Raduj 1 - Jarosław Kulanica 1)

Załadunek Team - Young Stars - 5:1

(Michał Ciecierski 2, Andrzej Grela 1, Jarosław Lewandowski 1 - Siergiej Sawczuk 1 - Łukasz Tałanda 1)

KS Majdan Gromadzki - pauza

Klasyfikacja najlepszych strzelców po VII kolejce

Lp. Zawodnik Drużyna Na mecz Bramki
1 Bździuch Robert Hansa Team 1,4 10
2 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 1,3 9
3 Blicharz Marcin OSP Squad 1,1 8
4 Czerw Artur Hansa Team 1,0 7
4 Deryło Artur RWKS Sparta II 1,0 7
4 Góra Piotr Hansa Team 1,0 7
4 Kowalik Bartłomiej Old Stars 1,0 7
4 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 1,0 7
4 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 1,0 7
4 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 1,0 7
4 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 1,0 7
12 Gawroński Michał Dynamiczni Puszcza 0,9 6
12 Niemiec Piotr Model 0,9 6
12 Pintal Arkadiusz OKS Sitarska 0,9 6
12 Powroźnik Tomasz Dynamiczni Puszcza 0,9 6
12 Skubisz Dariusz Old Stars 0,9 6

Klasyfikacja kanadyjska po VII kolejce

Lp. Zawodnik Drużyna Asysty Na mecz
1 Czerw Artur Hansa Team 13 1,9
2 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 7 1,0
3 Skubisz Dariusz Old Stars 6 0,9
4 Bździuch Robert Hansa Team 5 0,7
5 Pawluk Jakub Bezimienni 5 0,7
6 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 5 0,7
7 Iwanek Cezary Fat Boys Team 4 0,6
8 Iwanek Marcin Dynamiczni Puszcza 4 0,6
9 Kiełbasa Wojciech Hansa Team 4 0,6
10 Łokaj Bartłomiej OKS Sitarska 4 0,6
11 Niemiec Piotr Model 4 0,6
12 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 4 0,6
13 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 4 0,6

Klasyfikacja Fair Play po VII kolejce

Lp Drużyna Punkty
1 Spartakus Team -20
2 Sport Pub Team -22
3 RWKS Sparta II -22
4 Model -26
5 RWKS Sparta I -28
6 Old Stars -29
7 OSP Squad -29
8 OKS Sitarska -30
9 Fat Boys Team -30
10 Young Stars -31
11 Załadunek Team Biłgoraj -33
12 Bezimienni -34
13 KS Majdan Gromadzki -35
14 Dynamiczni Puszcza -45
15 Hansa Team -50

Fragmenty spotkań VII kolejki


Uwaga WAŻNE!!!!!

Ośrodek Sportu i Rekreacji  informuje, że zgodnie z regulaminem korzystania z obiektów sportowych OSiR w trakcie trwania rozgrywek obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia i spożywania napojów alkoholowych m.in. na trybunach. Nie dostosowanie się do tego zakazu skutkować będzie przerwaniem rozgrywek Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj w sezonie 2013/2014.


Kolejka VI - 4.01.2014 - sobota

Spartakus Team - Dynamiczni Puszcza - 2:1

(Jarosław Kulanica 1, Ryszard Wołoszyn 1 - Jacek Piskorski 1, ż.k. Filip Sawa))

RWKS Sparta II - Old Stars - 5:1

(Marek Deryło 2, Jerzy Blicharz 1, Robert Wlaź 2 - Robert Gorczyca 1)

Model - Załadunek Team Biłgoraj - 6:2

(Jerzy Bielak 1, Artur Kaczor 1, Piotr Niemiec 2, Łukasz Zub 1, br. sam. 1 - Szymon Małek 2)

OSP Squad - KS Majdan Gromadzki - 5:1

(Marcin Blicharz 2, Bartłomiej Rymarz 2, Waldemar Bazan 1 - Kamil Szpot 1)

Sport Pub Team - Bezimienni - 3:2

(Piotr Kmieć 1, Szymon Śnieżko 1, Mateusz Welc 1 - Szymon Maciukiewicz 1, Dariusz Raduj 1)

Fat Boys Team - OKS Sitarska - 5:4

(Cezary Iwanek 1, Dariusz Matwis 1, Marcin Mura 1, Sebastian Skrzypek 1, Tomasz Wolanin 1 - Adrian Hajduk 2, Bartłomiej Łokaj 2)

RWKS Sparta I - Hansa Team - 0:1

(Robert Bździuch 1)

Young Stars - pauza

Klasyfikacja najlepszych strzelców po VI kolejce

Lp Zawodnik Drużyna Na mecz Bramki
1 Bździuch Robert Hansa Team 1,7 10
2 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 1,5 9
3 Deryło Artur RWKS Sparta II 1,2 7
4 Kowalik Bartłomiej Old Stars 1,2 7
5 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 1,2 7
6 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 1,2 7
7 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 1,2 7
8 Blicharz Marcin OSP Squad 1,0 6
9 Czerw Artur Hansa Team 1,0 6
10 Góra Piotr Hansa Team 1,0 6
11 Łokaj Bartłomiej OKS Sitarska 1,0 6
12 Niemiec Piotr Model 1,0 6
13 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 1,0 6

Klasyfikacja kanadyjska po VI kolejce

Lp Nazwisko i imię Drużyna Asysty na mecz
1 Czerw Artur Hansa Team 13 2,2
2 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 5 0,8
3 Bździuch Robert Hansa Team 5 0,8
4 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 5 0,8
5 Pawluk Jakub Bezimienni 5 0,8
6 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 4 0,7
7 Skubisz Dariusz Old Stars 4 0,7
8 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 4 0,7
9 Iwanek Marcin Dynamiczni Puszcza 4 0,7
10 Iwanek Cezary Fat Boys Team 4 0,7

Klasyfikacja Fair Play po VI kolejce (przewinienie - 1pkt., kara 2 minut - 2 pkt., ż.k. - 3 pkt. cz.k. - 5 pkt.)

Drużyna Punkty Miejsce
Spartakus Team -16 1
Sport Pub Team -19 2
OKS Sitarska -20 3
RWKS Sparta I -22 4
RWKS Sparta II -22 4
Old Stars -24 6
Model -26 7
OSP Squad -27 8
Bezimienni -29 9
Young Stars -29 9
Fat Boys Team -30 11
Załadunek Team Biłgoraj -31 12
KS Majdan Gromadzki -35 13
Dynamiczni Puszcza -40 14
Hansa Team -47 15

Kolejka V - 29.12.2013 - niedziela

Spartakus Team - RWKS Sparta II - 1 : 5

(Robert Wesołowski 1 - Artur Deryło 3, Michał Mizak 1, Marcin Pyz 1, ż.k. Przemysław Rymarz)

Dynamiczni Puszcza - Model - 3 : 1

(Michał Gawroński 1, Marcin Iwanek 1, Tomasz Powroźnik 1 - Dariusz Mazurek 1)

KS Majdan Gromadzki - Old Stars - 0 : 2

(ż.k. Arkadiusz Szpot - Bartłomiej Kowalik 2)

Bezimienni - Załadunek Team Biłgoraj - 1 : 6

(Dariusz Raduj 1 - Dominik Garbacz 1, Łukasz Łosiewicz 2, Szymon Małek 2, Siergiej Sawczuk 1)

OKS Sitarska - RWKS Sparta I - 4 : 0

(Paweł Gromadzki 1, Adrian Hajduk 1, Bartłomiej Łokaj 1, Arkadiusz Pintal 1)

Hansa Team - Sport Pub Team - 7 : 2

(Grzegorz Bździuch 1, Piotr Góra 1, Wojciech Kiełbasa 1, Mariusz Stawarski 1, Artur Czerw 1, sam. 2 - Piotr Kmieć 1, Mateusz Welc 1)

Fat Boys Team - Young Stars - 6 : 1

(Sebastian Skrzypek 2, Andrzej Wachowicz 2, Ireneusz Zarczuk 2 - Łukasz Tałanda 1)

OSP Squad - pauza

Klasyfikacja najlepszych strzelców po V kolejce

Lp Nazwisko i Imię Drużyna Bramki na mecz
1 Bździuch Robert Hansa Team 9 1,5
2 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 9 1,5
3 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 7 1,2
4 Deryło Artur RWKS Sparta II 7 1,2
5 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 7 1,2
6 Kowalik Bartłomiej Old Stars 7 1,2

Klasyfikacja kanadyjska po V kolejce

Lp Nazwisko i imię Drużyna Asysty na mecz
1 Czerw Artur Hansa Team 13 2,6
2 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 5 1,0
3 Bździuch Robert Hansa Team 5 1,0
4 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 5 1,0
5 Iwanek Marcin Dynamiczni Puszcza 4 0,8
6 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 4 0,8
7 Skubisz Dariusz Old Stars 4 0,8
8 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 4 0,8

Klasyfikacja Fair Play po V kolejce (przewinienie - 1pkt., kara 2 minut - 2 pkt., ż.k. - 3 pkt. cz.k. - 5 pkt.)

Lp Drużyna Punkty Miejsce
1 Spartakus Team -9 1
2 Old Stars -14 2
3 RWKS Sparta I -14 2
4 Sport Pub Team -15 4
5 RWKS Sparta II -16 5
6 OKS Sitarska -17 6
7 Model -22 7
8 Załadunek Team B-j -22 7
9 OSP Squad -23 9
10 Bezimienni -25 10
11 Young Stars -29 11
12 KS Majdan Gromadzki -30 12
13 Dynamiczni Puszcza -30 12
14 Fat Boys Team -30 12
15 Hansa Team -36 15

Kolejka IV - 28.12.2013 - sobota

Fat Boys Team - KS Majdan Gromadzki  - 5 : 2

(Andrzej Wachowicz 3, Marcin Mura 1, Dominik Lachowski 1 - Marcin Rapa 1, Piotr Zięba 1, ż.k. Mateusz Stec)

Hansa Team - Bezimienni - 7 : 1

(Wiesław Bździuch 1, Robert Bździuch 2, Sylwester Kościelski 1, Grzegorz Grzyb 1, Piotr Góra 1, Artur Czerw 1 - Jacek Smagała 1, ż.k. Bartłomiej Raduj)

OSP Squad - Załadunek Team Biłgoraj - 3 : 2

(Marcin Blicharz 3 - Łukasz Łosiewicz 1, Wojciech Żerebiec 1)

Model - OKS Sitarska - 2:8

(Jerzy Bielak 1, Piotr Niemiec 1, ż.k. Piotr Niemiec, ż.k. Marcin Sędłak - Adrian Hajduk 2, Bartłomiej Łokaj 2, Paweł Palinka 1, Arkadiusz Pintal 3)

RWKS Sparta II - RWKS Sparta I - mecz przełożony na kolejkę X, godz. 1400

Young Stars - Dynamiczni Puszcza - 0 : 10

(Michał Gawroński 2, Marcin Iwanek 1, Bartłomiej Maziarz 3, Tomasz Powroźnik 1, Paweł Surmacz 1, Arkadiusz Surowiecki 1, sam. 1)

Spotr Pub Team - Old Stars - 1 : 1

(Krystian Siek 1 - Bartłomiej Kowalik 1)

Spartakus Team - pauza


Kolejka III - 22.12.2013 - niedziela

Old Stars - Young Stars - 6 : 1

(Robert Gorczyca 1, Bartłomiej Kowalik 2, Stanisław Lachowski 1, Tomasz Olszewski 1, Dariusz Skubisz 1 - Jakub Małysa 1)

Załadunek Team Biłgoraj - Sport Pub Team - 4 : 7

(Łukasz Łosiewicz 3, br. sam. 1 - Mateusz Welc 3, Szymon Snieżko 2, Paweł Skubisz 1, br. sam. 1)

OSP Squad - Spartakus Team - 2 : 1

(Marcin Blicharz 1, Bartłomiej Rymarz 1 - Jarosław Kulanica 1)

RWKS Sparta I - Dynamiczni Puszcza - 2 : 6

(Radosław Brzeźnicki 1, Wojciech Cios 1 - Marcin Iwanek 1, Bartłomiej Maziarz 1, Jacek Piskorski 2, Filip Sawa 2)

OKS Sitarska - RWKS Sparta II - (4 : 1) wo 0 : 3

(W drużynie OKS Sitarska mecz rozegrało dwóch zawodników zrzeszonych. Po złożeniu oficjalnego protestu przez drużynę RWKS Sparta II i weryfikacji zawodników, został przyznany walkower na korzyść drużyny RWKS Sparta II 0 : 3. Zdobyte bramki zostały anulowane).

Fat Boys Team - Model - 4 : 2

(Cezary Iwanek 1, Bartłomiej Welman 1, Ireneusz Zarczuk 2 - Piotr Niemiec 1, Artur Kaczor 1)

KS Majdan Gromadzki - Hansa Team - 0 : 5

(Piotr Góra 2, Marek Gancarz 1, Artur Czerw 1, Robert Bździuch 1)

Bezimienni - pauza

Klasyfikacja najlepszych strzelców po III kolejce

Lp Nazwisko i Imię Drużyna Bramki
1 Bździuch Robert Hansa Team 7
2 Sawczuk Siergiej Załadunek Team Biłgoraj 5
2 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 5
3 Czerw Artur Hansa Team 4
3 Deryło Artur RWKS Sparta II 4
3 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 4
3 Góra Piotr Hansa Team 4
3 Pawluk Jakub Bezimienni 4
3 Kowalik Bartłomiej Old Stars 4

Klasyfikacja kanadyjska po III kolejce

Lp Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Czerw Artur Hansa Team 10
2 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 4
3 Bździuch Robert Hansa Team 3
4 Pawluk Jakub Bezimienni 3
5 Niemiec Piotr Model 3
6 Kozyra Krzysztof Old Stars 3

Kolejka II - 21.12.2013 - sobota

Dynamiczni Puszcza - Załadunek Team Biłgoraj - 7 : 6

(Marcin Iwanek 2,  Bartłomiej Maziarz 1, Tomasz Powroźnik 2, Filip Sawa 2 - Łukasz Łosiewicz 1, Siergiej Sawczuk 4, Marek Wójcik 1)

Spartakus Team - Old Stars - 7 : 0

(Dawid Gałka 3, Jarosław Kulanica 1, Mariusz Łęcki 2, Robert Rękas 1)

RWKS Sparta II - OSP Squad - 4 : 0

(Artur Deryło 3, Marek Deryło 1)

Model - Sport Pub Team - 4 : 2

(Piotr Niemiec 2, Jacek Żybura 1, sam. 1 - Piotr Kmieć 2)

KS Majdan Gromadzki - Young Stars - 1 : 2

(Piotr Zięba 1 - Jakub Małysa 1, Zyń Michał 1)

Bezimienni - RWKS Sprata I - 7 : 5

Jakub Pawluk 4, Bartłomiej Raduj 2, Dariusz Raduj 1 - Paweł Lis 3, Leszek Staszczak 2)

Hansa Team - Fat Boys Team - 6 : 3

(Robert Bżdziuch 2, Wojciech Kiełbasa 3, Artur Czerw 1 - Sebastian Skrzypek 1, Andrzej Wachowicz 2, ż.k. Andrzej Wachowicz, cz.k. Sebastian Skrzypek)

Kary za żółte i czerwone kartki zgodnie z Art. 6 pkt. 6.24 Regulaminu rozgrywek HLPN.

OKS Sitarska - pauza


Kolejka I - 15.12.2013 - niedziela

OKS Sitarska - Spartakus Team - 2:2

(Kamil Kawalec 1, Tomasz Wlaź 1 - Patryk Rękas 2)

RWKS Sparta I - FBT - 1:11

(Stanisław Bąk 1 - Marcin Mura 1, Dariusz Pieczykolan 1, Sebastian Skrzypek 3, Andrzej Wachowicz 2, Ireneusz Zarczuk 3, sam. 1 - Brzeźnicki Radosław)

Hansa Team - Young Stars - 11:0

(Wiesław Bździuch 3, Robert Bździuch 4, Piotr Góra 2, Artur Czerw 2)

Dynamiczni Puszcza - RWKS Sparta II - 1:4

(Michał Gawroński 1 - Artur Deryło 1, Marek Deryło 1, Artur Granda 1, Marcin Pyz 1)

Bezimienni - OSP Squad - 2:1

(Karol Gorczyca 1, Bartłomiej Raduj 1 - Adam Niemiec 1)

KS Majdan Gromadzki - Załadunek Team Biłgoraj - 1:1

(Arkadiusz Szpot 1 - Siergiej Sawczuk 1)

Model - Old Stars - 2:3

(Artur Kaczor 1, Jacek Żybura 1 - Bartłomiej Kowalik 2, Krzysztof Kozyra 1)

Sport Pub Team - pauza

Klasyfikacja najlepszych strzelców po I kolejce

Lp Nazwisko i Imię Drużyna Bramki
1 Bździuch Robert Hansa Team 4
2 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 3
2 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 3
2 Bździuch Wiesław Hansa Team 3
5 Rękas Patryk Spartakus Team 2
5 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 2
5 Góra Piotr Hansa Team 2
5 Czerw Artur Hansa Team 2
5 Kowalik Bartłomiej Old Stars 2

Klasyfikacja kanadyjska po I kolejce

Lp Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Czerw Artur Hansa Team 6
2 Skrzypek Sebastian Fat Boys Team 3
3 Żybura Maciej RWKS Sparta II 3
4 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 2
5 Niemiec Piotr Model 2
6 Kawalec Kamil OKS Sitarska 1

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners