Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Amatorska Liga Piłki Nożnej - tabela, wyniki 2013/2014

Terminarz rozgrywek II rundy  TUTAJ

AMATORSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ

Wyniki spotkań i tabele - II runda, sezon 2013/2014

I liga

Lp Drużyna Mecze Pkt BZ BS RB W R P
1 Fat Boys Team 7 18 52 19 33 6 0 1
2 Old Stars 7 13 37 33 4 4 1 2
3 Spartakus Team 7 13 23 23 0 4 1 2
4 Dynamiczni Puszcza 7 12 31 28 3 4 0 3
5 Blokersi 7 12 25 19 6 4 0 3
6 Biłgoraj 2010 7 7 21 24 -3 2 1 4
7 Hansa Team 7 3 20 30 -10 2 0 5
8 OSP Squad 7 1 15 48 -33 0 1 6

II liga

Lp Drużyna Mecze Pkt BZ BS RB W R P
1 Załadunek Team Biłgoraj 7 21 56 16 40 7 0 0
2 OKS Sitarska 7 15 33 39 -6 5 0 2
3 Model 7 12 43 26 17 4 0 3
4 Nadleśnictwo Biłgoraj 7 12 26 23 3 4 0 3
5 Bezimienni 7 9 39 27 12 4 0 3
6 RWKS Sparta 7 9 38 40 -2 3 0 4
7 Fly Boys 7 3 20 38 -18 1 0 6
8 Pol-Skone 7 0 10 56 -46 0 0 7

Wyniki spotkań i tabele - I runda, sezon 2013/2014

Lp Drużyna Mecze Pkt BZ BS +/- W R P
1 Fat Boys Team 14 38 139 55 84 12 2 0
2 Dynamiczni Puszcza 14 34 101 51 50 11 1 2
3 Blokersi 14 34 95 43 52 11 1 2
4 Old Stars 14 32 92 55 37 10 2 2
5 Hansa Team 14 28 79 39 40 9 1 4
6 Biłgoraj 2010 14 28 86 46 40 9 1 4
7 Spartakus Team 14 22 63 47 16 7 1 6
8 OSP Squad 14 21 45 55 -10 7 0 7
9 Załadunek Team Biłgoraj 14 21 63 60 3 7 0 7
10 Bezimienni 14 14 43 63 -20 4 2 8
11 OKS Sitarska 14 11 51 85 -34 3 2 9
12 Nadleśnictwo Biłgoraj 14 10 52 87 -35 3 1 10
13 Model 14 7 35 97 -62 2 1 11
14 RWKS Sparta 14 7 44 86 -42 2 1 11
15 Fly Boys 14 0 31 150 -119 0 0 14
16 Pol - Skone 0 0 0 0 0 0 0 0

Zakończyła się I runda ALPN. W rundzie drugiej, która rozpocznie się 10.05.2014 r., drużyny będą grały w I i II lidze. Pierwszą ligę tworzą zespoły, które zajęły miejsca 1 - 8, natomiast II ligę zespoły z miejsc 9 - 15. Ponadto II ligę uzupełni nowo zgłoszona drużyna Pol -Skone. 

Po analizie I rundy Organizator informuje, że:

  1. Wszystkie terminy spotkań /data, godzina/ są terminami obligatoryjnymi i nie podlegają zmianom. W sytuacjach wyjątkowych organizator może przełożyć spotkanie, które musi być rozegrane w tygodniu poprzedzającym następną kolejkę spotkań.
  2. Drużyny rozpoczynają spotkanie w 7 osobowym składzie /bramkarz + 6 zawodników w polu/, przy czym wszyscy zawodnicy muszą posiadać odpowiedni strój. W przeciwnym razie sędzia nie dopuszcza drużyny nie przygotowanej do meczu, a drużyna zostanie ukarana walkowerem.
  3. Jeżeli drużyna nie stawi sie na mecz, zostanie ukarana walkowerem oraz odjęciem 3 punktów. W przypadku dwóch walkowerów w II rundzie drużyna zoztanie usunięta z rozgrywek.
  4. Zgodnie z regulaminem rozgrywek w meczu nie mogą występować zawodnicy, którzy są pod wpływem alkoholu. W przypadku stwierdzenia takiego stanu przez sędziego, organizatora rozgrywek lub przedstawiciela przeciwnej drużyny, mecz zostanie przerwany, a drużyna w której występuje taki zawodnik zostanie ukarana walkowerem.

KOLEJKA VII - ostatnia - 21.06.2014 r.

Spartakus Team - Hansa Team - 3:0 wo - drużyna Hansy nie stawiła się na mecz.

Fat Boys Team - OSP Squad - 19:3 (7:1)

(Brus Paweł 4, Dyl Dariusz 2, Wachowicz Andrzej 6, Zarczuk Ireneusz 6, Wachowicz Mariusz 1 - Adamek Dariusz 1, Zarosa Aleksander 2)

Blokersi - Biłgoraj 2010 - 5:1 (2:1)

(Dominik Mariusz 1, Sarzyński Grzegorz 1, Stępień Przemysław 2, Watrak Piotr 1 - Hasiak Grzegorz 1)

Old Stars - Dynamiczni Puszcza - 6:4 (2:1)

(Deryło Artur 6 - Maziarz Bartłomiej 1, Antolak Bogdan 2, Powroźnik Tomasz 1)

OKS Sitarska - RWKS Sparta - 5:4 (3:2)

(Kawalec Kamil 3, Łuczka Marcin 1, Markiewicz Paweł 1 - Bąk Stanisław 3, Nalepa Krzysztof 1)

Bezimienni - Nadleśnictwo Biłgoraj - 0:3 wo - drużyna Bezimiennych nie stawiła się na mecz

Załadunek Team Biłgoraj - Model - 6:3 (2:3)

(Łosiewicz Łukasz 4, Małek Szymon 1, Żerebiec Wojciech 1 - Bielak Jerzy 2, Mazurek Dariusz 1)

Pol-Skone - Fly Boys - 1:4 (0:1)

(Furmaga Sławomir 1 - Paczos Łukasz 2, Peszek Daniel 2)

Klasyfikacja króla strzelców  po 22 kolejkach

 

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 70
2 Deryło Artur Old Stars 57
3 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 57

KOLEJKA VI - II runda 14.06.2014 r.

Boisko przy SP Nr 1 - sędzia Zbigniew Skwarek

RWKS Sparta - Nadleśnictwo Biłgoraj - 6 : 3 (2:0)

(Adamowicz Artur 1, Lis Paweł 2, Staszczak Leszek 2, Sarzyński Adam 1 - Giruć Paweł 1, Kiełbasa Marcin 1, Kiełbasa Zbigniew 1)

Fly Boys - Załadunek Team Biłgoraj -1:8 (0:2)

(Peszek Daniel 1 - Łosiewicz Łukasz 5, Małek Szymon 3)

Pol-Skone - OKS Sitarska - 2:8 (2:3)

(Charytański Daniel 1, Furmaga Sławomir 1 - Czuchra Mateusz 1, Kawalec Kamil 4, Mazur Wojciecj 2, Wojciechowski Wojciech 1)

Model - Bezimienni - 0:5 (0:2)

(Adamek Kamil 2, Raduj Dariusz 1, Sobieszczański Łukasz 2)

Boisko przy SP Nr 4 - sędzia Wiesław Bąk

Old Stars - Hansa Team - 8:1 (0:0)

(Deryło Artur 2, Deryło Marek 4, Dranda Zdzisław 1, Szpinda Stanisław 1 - Szostak Michał 1, Kowal Artur żk., Stawarski Mariusz żk.)

Fat Boys Team - Biłgoraj 2010 -1:3 (1:1)

(Wachowicz Andrzej 1, Brus Paweł żk., Iwanek Cezary żk. - Obszański Mirosław 1, Piskorski Jacek 2)

Dynamiczni Puszcza - Blokersi - 8:3 (2:1)

(Antolak Bogdan 2, Iwanek Marcin 2, Maziarz Bartłomiej 1, Pieczonka Paweł 1, Powroźnik Tomasz 2 - Miciuk Kamil 2, Stępień Przemysław 1)

OSP Squad - Spartakus Team - 1:2 (1:1)

(Chyl Patryk 1 - Wesołowski Robert 2)

Klasyfikacja króla strzelców  po 21 kolejkach

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 64
2 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 53
3 Deryło Artur Old Stars 51
4 Bździuch Robert Hansa Team 37
5 Pawluk Jakub Bezimienni 35
6 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 34

KOLEJKA V - II runda 7.06.2014 r.

OSP Squad - Old Stars 4:4 (2:2)

(Kapka Wojciech 1, Michoński Dawid 1, Zarosa Aleksander 2 - Bździuch Hubert 1, Deryło Artur 1, Deryło Marek 1, Szpinda Stanisław 1)

Biłgoraj 2010 - Dynamiczni Puszcza - 2:4 (2:1)

(Hasiak Jarosław 2 - Maziarz Bartłomiej 1, Sidorowicz Radosław 1, Iwanek Marcin 1, Pokarowski Krzysztof 1)

Spartakus Team - Fat Boys Team  5:7 (2:1)

(Dworniczak Dariusz 1, Kiełbasa Sławomir 1, Kulanica Jarosław 1, Wesołowski Robert 2 - Iwanek Cezary 1, Mizak Michał 1, Wachowicz Andrzej 3, Zarczuk Ireneusz 2)

Hansa Team - Blokersi 2:6 (0:3)

(Góra Piotr 1, Kościelski Sylwester 1 - Krzepiłko Marcin 2, Stępień Przemysław 2, Tatara Mateusz 1, Watrak Piotr 1)

Załadunek Team Biłgoraj - Pol-Skone  - 10:2 (5:2)

(Łosiewicz Łukasz 6, Małek Michał 1, Małek Szymon 3 - Borsuk Tomasz 1, Wilczak Sławomir 1)

Fly Boys - RWKS Sparta - 3:4 (2:4)

(Furmaniak Maksymilian 3 - Brzeźnicki Radosław 1, Sarzyński Adam 2, Staszczak Leszek 1)

OKS Sitarska - Bezimienni - 5:4 (1:1)

(Czuchra Mateusz 1, Kawalec Kamil 3, Palinka Paweł 1 - Bednarz Krystian 1, Raduj Dariusz 1, Smagała Jacek 1, Sobaszek Łukasz 1)

Nadleśnictwo Biłgoraj - Model - 2:6 (0:4)

(Blacha Dawid 2 - Bielak Jerzy 1, Żybura Jacek 2, Mazurek Dariusz 3) 

Klasyfikacja króla strzelców  po 20 kolejkach

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 63
2 Deryło Artur Old Stars 48
3 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 48
4 Bździuch Robert Hansa Team 37
5 Pawluk Jakub Bezimienni 35
6 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 34

KOLEJKA IV - II runda 31.05.2014 r.

Model - OKS Sitarska - 6:7 (1:3)

(Zdzioch Jakub 1, Żybura Jacek 4, sam. 1 - Czuchra Mateusz 2, Kawalec Kamil 2, Kulbak Mateusz 1, Pych Adam 1, Wojciechowski Wojciech 1)  

Fly Boys - Bezimienni - 3:6 (1:4)

(Furmaniak Maksymilian 2, Rój Damian 1 - Bednarz Krystian 3, Maciukiewicz Szymon 1, Smagała Jacek 1, Sobaszek Łukasz 1)

RWKS Sparta - Pol-Skone - 11:0 (6:0)

(Bąk Stanisław 1, Kusz Czesław 1, Lis Paweł 2, Nalepa Krzysztof 1, Rzeźnik Robert 1, Sarzyński Adam 3, Staszczak Leszek 2)

Nadleśnictwo Biłgoraj - Załadunek Team Biłgoraj - 1:5 (0:1)

(Blacha Dawid 1 - Lewandowski Jarosław 1, Łosiewicz Łukasz 2, Wójcik Marek 2)

Dynamiczni Puszcza - OSP Squad - 5:3 (2:1)

(Granda Artur 2, Pokarowski Krzysztof 1, Powroźnik Tomasz 2 - Michoński Dawid 2, Zarosa Aleksander 1)

Biłgoraj 2010 - Spartakus Team - 3:3 (2:0)

(Hasiak Grzegorz 3 - Dworniczak Dariusz 1, Małek Jacek 1, Wołoszyn Ryszard 1)

Fat Boys Team - Hansa Team - 4: 2 (0:1)

(Matwis Dariusz 3, Zarczuk Ireneusz 1 - Kowal Artur 1, Szostak Michał 1)

Old Stars - Blokersi - 2:6 (0:3)

(Deryło Artur 1, Deryło Marek 1 - Krzepiłko Marcin 2, Mazur Paweł 1, Norton Łukasz 1, Stępień Przemysław 2)

Klasyfikacja króla strzelców  po 19 kolejkach

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 60
2 Deryło Artur Old Stars 48
3 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 42
4 Bździuch Robert Hansa Team 37
5 Pawluk Jakub Bezimienni 35
6 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 32

KOLEJKA III - II runda 24.05.2014 r.

Spartakus Team - Old Stars - 5:9 (1:5)

(Dworniczak Dariusz 1, Kulanica Jarosław 2, Małek Jacek 1, Wołoszyn Ryszard 1 - Bździuch Ryszard 1, Deryło Artur 3, Deryło Marek 3, Granda Zdzisław 1, Szpinda Stanisław 1)

Biłgoraj 2010 - Hansa Team - 2:3 (2:1)

(Furlepa Michał 1, Koneczny Paweł 1, Sawa Filip - czk, Wlaź Krzysztof - żk  - Bździch Robert 2, sam. 1)

Fat Boys Team - Dynamiczni Puszcza - 7:2 (5:2)

(Brus Paweł 2, Dyl Dariusz 1, Matwis Dariusz 3, Zarczuk Ireneusz 1 - Iwanek Marcin 1, Powroźnik Tomasz 1)

OSP Squad  - Blokersi - 0:3 wo

Drużyna OSP nie stawiła się na spotkanie. Zgodnie z regulaminem zostanie ukarana odjęciem 3 punktów.

Bezimienni - Pol-Skone - 7:2 (3:0)

(Bednarz Krystian 1, Mielech Jacek 1, Pawluk Jakub 3, Raduj Dariusz 2 - Madejski Piotr 2)

Model - Fly Boys - 8:1 (2:0)

(Kaczor Artur 1, Mazurek Konrad 1, Zdzioch Jakub 1, Żybura Jacek 5 - Jargieło Krystian 1)

Załadunek Team Biłgoraj - RWKS Sparta - 8:2 (4:2)

(Ciecierski Marcin 1, Łosiewicz Łukasz 4, Małek Szymon 1, sam. 1 - Bąk Stanisław 1, Lis Paweł 1)

OKS SItarska - Nadleśnictwo Biłgoraj - 0:7 (0:2)

(Bielak Dawid 2, Blacha Dawid 5)

Klasyfikacja króla strzelców  po 18 kolejkach

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 60
2 Deryło Artur Old Stars 47
3 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 40
4 Bździuch Robert Hansa Team 37
5 Pawluk Jakub Bezimienni 35
6 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 31

KOLEJKA II - II runda 17.05.2014 r.

RWKS Sparta - Model - 5:9 (2:8)

(Nalepa Krzysztof 1, Sarzyński Adam 3, Staszaczak Leszek 1 - Bielak Jerzy 2, Groniak Piotr 1, Mazurek Konrad 1, Żybura Jacek 5)

Załadunek Team Biłgoraj - Bezimienni - 8:5 (3:3)

(Kuceł Mateusz 1, Łosiewicz Łukasz 3, Małek Szymon 3, Żerebiec Wojciech 1 - Pawluk Jakub 2, Raduj Dariusz 2, Sobieszczański Łukasz 1)

Pol-Skone - Nadleśnictwo Biłgoraj - 3:5 (1:3)

(Borsuk Tomasz 1, Charytański Daniel 1, Pieczykolan Zbigniew 1 - Bąk Jerzy 1, Blacha Dawid 3, Momot Adam 1)

Fly Boys - OKS Sitarska - 5:6 (1:4)

(Jargieło Krystian 1, Paczos Łukasz 3, Paczos Marcin 1 - Czuchra Mateusz 2, Kawalec Kamil 4)

Fat Boys Team - Old Stars - 10:3 (5:0)

(Brus Paweł 1, Iwanek Cezary 1, Lachowski Domink 2, Wachowicz Andrzej 3, Zarczuk Ireneusz 3 - Bździuch Ryszard 1, Deryło Artur 1, Deryło Marek 1)

Blokersi - Spartakus Team - 1:2 (0:2)

(Krzepiłko Marcin 1 - Gałka Dawid 1, Hanas Mariusz 1)

Dynamiczni Puszcza - Hansa Team - 6:4 (2:0)

(Granda Artur 2, Iwanek Marcin 1, Maziarz Bartłomiej 1, Pokarowski Krzysztof 1, Powroźnik Tomasz 1, Garbacz Dominik żk - Bździuch Robert 2, Góra Piotr 1, Oleszek Grzegorz 1)

Biłgoraj 2010 - OSP Squad - 7:3 (2:1)

(Furlepa Michał 2, Koneczny Paweł 1, Obszański Mirosław 1, Piskorski Jacek 3 - Adamek Dariusz 1, Chyl Sebastian 1, Zarosa Aleksander 1)

Klasyfikacja króla strzelców  po 17 kolejkach

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 60
2 Deryło Artur Old Stars 44
3 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 36
4 Bździuch Robert Hansa Team 35
5 Pawluk Jakub Bezimienni 32
6 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 30

KOLEJKA I - II runda - 10.05.2014 r.

Blokersi - Fat Boys Team - 1:4 (1:2)

(Krzepiłko Marcin 1 - Brus Paweł 2, Mizak Michał 1, Zarczuk Ireneusz 1)

Spartakus Team - Dynamiczni Puszcza - 3:2 (0:0)

(Gałka Dawid 2, Wesołowski Robert 1 - Maziarz Bartłomiej 1, Powroźnik Tomasz 1)

Hansa Team - OSP Squad - 8:1 (3:1)

(Bździuch Robert 4, Góra Piotr 2, Kiełbasa Wojciech 1, Stec Zdzisław 1 - Chyl Patryk 1)

Biłgoraj 2010 - Old Stars - 3:5 (1:2)

(Hasiak Grzegorz 1, Mura Mrcin 1, Wlaź Robert 1 - Deryło Artur 4, Deryło Marek 1)

Nadleśnictwo Biłgoraj - Fly Boys - 5:3 (2:1)

(Blacha Dawid 3, Kiełbasa Marcin 2 - Banach Norbert 1, Jargieło Krystian 1, Paczos Łukasz 1)

Załadunek Team Biłgoraj - OKS Sitarska - 11:2 (3:1)

(Ciecierski Michał 2, Łosiewicz Łukasz 6, Małek Szymon 2, Żerebiec Wojciech 1 - Czuchra Mateusz 1, Kawalec Kamil 1) 

Model - Pol-Skone - 11:0 (6:0)

(Bielak Jerzy 1, Groniak Piotr 1, Kaczor Artur 2, Mazurek Konrad 2, Zdzioch Jakub 1, Żybura Jacek 4)

Bezimienni - RWKS Sparta - 12:6 (7:0)

(Maciukiewicz Szymon 1, Pawluk Jakub 7, Raduj Dariusz 2, Smagała Jacek 1, Sobaszek Marek 1 - Bąk Stanisław 1, Sarzyński Adam 4, Staszczak Leszek 1)

Klasyfikacja króla strzelców  po 16 kolejkach

M-ce Zawodnik Drużyna Bramki
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 57
2 Deryło Artur Old Stars 43
3 Bździuch Robert Hansa Team 33
4 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 33
5 Pawluk Jakub Bezimienni 30
6 Iwanek Marcin Dynamiczni Puszcza 27

KOLEJKA XV - 3.05.2014 /sobota/

Old Stars - Dynamiczni Puszcza - 12:6 (3:2)

(Deryło Artur 7, Deryło Marek 4, Kozyra Krzysztof 1 - Iwanek Marcin 4, Kuszka Mirosław 1, Powroźnik Tomasz 1)

Model - Fly Boys - 3:2 (1:1)

(Bielak Jerzy 1, Mazurek Dariusz 2 - Tałanda Łukasz 1, Wlaź Tomasz 1)

RWKS Sparta - Blokersi - 4:9 (2:5)

(Staszczak Leszek 1, Sarzyński Adam 3 - Dominik Mariusz 3, Krzepiłko Marcin 1, Norton Łukasz 1, Piech Grzegorz 1, Stępień Przemysław 1, Surmacz Rafał 1, Watrak Piotr 1)

Nadleśnictwo Biłgoraj - Fat Boys Team - 4:15 (0:9)

(Bąk Jerzy 1, Blacha Dawid 2, Momot Adam 1 - Wachowicz Andrzej 6, Zarczuk Ireneusz 5, Iwanek Cezary 2, Gontarz Piotr 1, Mizak Michał 1)

OSP Squad - Biłgoraj 2010 - 0:3 wo (drużyna OSP Squad nie ztawiła się na spotkanie)

Spartakus Team - Bezimienni - 5:1 (3:0)

(Wołoszyn Ryszard 3, Wesołowski Robert 2 - sam. 1)

Hansa Team - Załadunek Team Biłgoraj - 0:3 wo (drużyna Hansa Team nie stawiła się na spotkanie)

OKS Sitarska - pauza

Klasyfikacja króla strzelców po I rundzie

Lp. Nazwisko i Imię Drużyna Bramki
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 57
2 Deryło Artur Old Stars 39
3 Bździuch Robert Hansa Team 29
4 Iwanek Marcin Dynamiczni Puszcza 27
5 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 27
6 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 26
7 Hasiak Grzegorz Biłgoraj 2010 23
8 Pawluk Jakub Bezimienni 23
9 Skubisz Dariusz Old Stars 23

KOLEJKA XIV - 26.04.2014

Załadunek Team Biłgoraj - Spartakus Team - 2: 6 (2:3)

(Łosiewicz Łukasz 1, Małek Szymon 1 - Dworniczak Dariusz 1, Gałka Dawid 1, Łęcki Mariusz 1, Mazurek Krzysztof 1, Wesołowski Robert 2)

Bezimienni - RWKS Sparta - 5:1 (1:1)

(Pawluk Jakub 4, Raduj Dariusz 1 - Staszczak Leszek 1)

Blokersi - OSP Squad - 9:3 (3:3)

(Krzepiłko Marcin 2, Norton Łukasz 1, Piech Grzegorz 4, Stępień Przemysław 1, sam. 1 - Adamek Dariusz 1, Datkiewicz Tomasz 1, Zarosa Aleksander 1)

Biłgoraj 2010 - Old Stars - 2:5 (1:3)

(Hasiak Jarosław 2 - Deryło Artur 2, Deryło Marek 3)

Dynamiczni Puszcza - OKS Sitarska - 3:0 wo (drużyna OKS  Sitarska nie staiła się na spotkanie)

Fat Boys Team - Model - 11:9 (6:6)

(Gontarz Piotr 1, Iwanek Cezary 2, Lachowski Dominik 2, Wachowicz Andrzej 6 - Bielak Jerzy 2, Dudek Mikołaj 1, Zdzioch Piotr 1, Żybura Jacek 3, Mazurek Dariusz 2)

Fly Boys - Hansa Team - 3:11 (0:5)

(Banach Norbert 1, Peszek Daniel 1, Tałanda Łukasz 1 - Bździuch Robert 8, Bździuch Wiesław 1, Góra Piotr 2)

Nadleśnictwo - pauza

Klasyfikacja strzelców po XIV kolejce

Lp. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 57
2 Deryło Artur Old Stars 32
3 Bździuch Robert Hansa Team 29
4 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 27
5 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 26
6 Hasiak Grzegorz Biłgoraj 2010 23
6 Iwanek Marcin Dynamiczni Puszcza 23
6 Pawluk Jakub Bezimienni 23
6 Skubisz Dariusz Old Stars 23
10 Krzepiłko Marcin Blokersi 21
11 Blacha Dawid Nadleśnictwo Biłgoraj 20
12 Hasiak Jarosław Biłgoraj 2010 19

KOLEJKA  XIII - 12.04.2014

OSP Squad - OKS Sitarska - 3:7 (2:2) - 3:0 wo

(W drużynie OKS Sitarska mecz rozegrał nieuprawniony zawodnik)

RWKS Sparta - Nadleśnictwo Biłgoraj - 2:5 (2:2)

(Cios Wojciech 1, Lis Paweł 1 - Bielak Dawid 1, Blacha Dawid 2, Giruć Paweł 1, Jargieło Andrzej 1)

Biłgoraj 2010 - Fat Boys Team - 7:10 (3:6)

(Furlepa Michał 1, Hasiak Grzegorz 1, Hasiak Jarosław 3, Obszański Mirosław 1, Piskorski Jacek 1, Wasąg Dawid - żk - Brus Paweł 5, Lachowski Dominik 1, Wachowicz Andrzej 2, Zarczuk Ireneusz 2)

Spartakus Team - Model - 5:1 (2:0)

(Dworniczak Dariusz 1, Kiełbasa Sławomir 2, Kulanica Jarosław 2 - Zdzioch Piotr 1)

Bezimienni - Hansa Team - 4:6 (1:2)

(Jach Rafał 1, Pawluk Jakub 1, Smagała Jacek 1, Wolanin Piotr 1 - Bździuch Robert 2, Góra Piotr 1, Kiełbasa Wojciech 3)

Blokersi - Fly Boys - 15:1 (6:1)

(Bączek Michał 1, Krzepiłko Marcin 1, Norton Łukasz 3, Piech Grzegorz 3, Sarzyński Grzegorz 2, Stępień Przemysław 2, Surmacz Paweł 3 - Banach Robert 1)

Załadunek Team Biłgoraj - Old Stars - 4:5 (3:1)

(Ciecierski Michał 1, Kuceł Mateusz 2, Małek Szymon 1 - Deryło Marek 4, Granda Zdzisław 1)

Dynamiczni Puszcza - pauza

Klasyfikacja strzelców po XIII kolejce

Lp. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 45
2 Deryło Artur Old Stars 30
3 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 26
4 Hasiak Grzegorz Biłgoraj 2010 23
5 Iwanek Marcin Dynamiczni Puszcza 23
6 Skubisz Dariusz Old Stars 23
7 Bździuch Robert Hansa Team 21
8 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 21

KOLEJKA  XII – 05.04.2014

Nadleśnictwo : Hansa Team - 1 : 7

(Socha Robert 1 - Bździuch Robert 2, Gancarz Marek 1, Góra Piotr 3, Kościelski Sylwester 1)

OKS Sitarska : Fly Boys - 8 : 2

(Kawalec Kamil 1, Krupczak Grzegorz 2, Sykała Karol 4, Dybiak Krzysztof 1 - Peszek Tomasz 1, Zań Dominik 1)

Old Stars : Fat Boys Team - 6 : 6

(Bździuch Hubert 1, Deryło Artur 2, Deryło Marek 2, Granda Zdzisław 1 - Wachowicz Andrzej 2, Zarczuk Ireneusz 4)

Spartakus Team : Biłgoraj 2010 - 3 : 5

(Gałka Dawid 1, Łęcki Mariusz 1, Wesołowski Robert 1 - Hasiak Grzegorz 1, Hasiak Jarosław 3, Piskorski Jacek 1)

Załadunek Team Biłgoraj : Model - 9 : 2

(Kuceł Mateusz 2, Łosiewicz Łukasz 6, Żerebiec Wojciech 1 - Bielak Jerzy 1, Żybura Jacek 1) 

RWKS Sparta : Dynamiczni Puszcza - 4 : 13

(Bąk Stanisław 1, Lis Paweł 1, Śnieżko Szymon 2 - Dorosz Marcin 4, Garbacz Dominik 1, Iwanek Marcin 4, Pokarowski Krzysztof 1, Powroźnik Tomasz 3)

Bezimienni : Blokersi - 2 : 3

(Raduj Krzysztof 1, Sobaszek Marek 1 - Krzepiłko Marcin 1, Stępień Przemysław 2)

OSP Squad : Pauza

Klasyfikacja strzelców po XII kolejce

Lp. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Wachowicz Andrzej Fat Boys Team 43
2 Deryło Artur Old Stars 30
3 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 26
4 Iwanek Marcin Dynamiczni Puszcza 23
5 Skubisz Dariusz Old Stars 23
6 Hasiak Grzegorz Biłgoraj 2010 22

KOLEJKA XI – 16.11.2013

Hansa Team : Fat Boys Team - 3 : 6

(Bździuch Grzegorz 1, Bździuch Robert 1, Bździuch Wiesław 1, Stec Zdzisław - ż.k. - Gontarz Piotr 1, Matwis Dariusz 1, Wachowicz Andrzej 2, Zarczuk Ireneusz 2)

Fly Boys : Załadunek Team Biłgoraj - 1 : 10

(Polowy Mateusz 1 - Ciecierski Marcin 1, Łosiewicz Łukasz 5, Małek Szymon 3, Żerebiec Wojciech 1)

Nadleśnictwo : Dynamiczni Puszcza - 3 : 6

(Bielak Dawid 2, Kiełbasa Marcin 1 - Dorosz Marcin 1, Iwanek Marcin 3, Pokarowski Krzysztof 1, Powroźnik Tomasz 1)

Old Stars : Blokersi - 1 : 7

(Deryło Artur 1 - Dominik Mariusz 1, Krzepiłko Marcin 4, Miciuk Kamil 2)

OKS Sitarska : Biłgoraj 2010 - 1 : 13

(Sykała Karol 1 - Furlepa MIchał 3, Hasiak Grzegorz 3, Hasiak Jarosław 2, Obszałski Mirosław 1, Piskorski Jacek 2, Wlaź Robert 2)

OSP Squad : Bezimienni - 4 : 2

(Kapka Wojciech 1, Kita Mateusz 2, Zarosa Aleksander 1 - Smagała Jacek 1, Sobaszek Marek 1)

RWKS Sparta : Spartakus Team - 2 : 2

(Staszczak Leszek 2 - Niemiec Wiesław 1, Wołoszyn Ryszard 1)

Model : Pauza

Klasyfikacja strzelców po XI kolejce

1 Wachowicz Andrzej FBT 41
2 Deryło Artur Old Stars 28
3 Skubisz Dariusz Old Stars 23
4 Hasiak Grzegorz Biłgoraj 2010 21
5 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team 20
6 Iwanek Marcin Dynamiczni Puszcza 19
7 Pawluk Jakub Bezimienni 18

KOLEJKA X – 9.11.2013

RWKS Sparta : Old Stars - 4 : 7

(Kusz Czesław 1, Rzeżnik Robert 1, Staszczak Leszek 2, Rzeźnik Robert - ż.k. - Kozyra Krzysztof 1, Pyz Marcin 1, Skubisz Dariusz 3, Wolanim Tomasz 1, Blicharz Jerzy)

Spartakus Team : OKS Sitarska - 6 : 3

(Dworniczak Dariusz 1, Małek Jacek 1, Rękas Robert 1, Wesołowski Robert 2, Wołoszyn Ryszard 1 - Palinka Paweł 2, Sykała Karol 1)

Blokersi : Model - 10 : 1

(Dominik Mariusz 3, Krzepiłko Marcin 1, Miciuk Kamil 2, Norton Łukasz 1, Stępień Przemysław 2, Surmacz Paweł 1 - Zdzioch Piotr 1) 

Bezimienni : Nadleśnictwo - 3 : 2

(Pawluk Jakub 1, Raduj Dariusz 1, Smagała JAcek 1, Pawluk Jakub cz.k. - Kiełbasa Zbigniew 1, Bąk Jerzy 1, Bąk Jerzy - ż.k.)

Załadunek Team Biłgoraj : OSP Squad - 2 : 3

(Ciecierski Michał 1, Żerebiec Wojciech 1 - Kita Mateusz 1, Rymarz Bartłomiej 2)

Biłgoraj 2010 : Hansa Team - 0 : 3

(Bździuch Robert 1, Góra Piotr 1, Kościelski Sylwester 1)

Dynamiczni Puszcza : Fly Boys - 16 : 3

(Dorosz Marcin 2, Iwanek Marcin 7, Pokarowski Krzysztof 4, Powroźnik Tomasz 2, Wenek Piotr 1 - Polowy Mateusz 1, Zań Dominik 1, Zawiślak Robert 1)

Fat Boys Team - Pauza

Klasyfikacja strzelców po X kolejce

1 Wachowicz Andrzej FBT 39
2 Deryło Artur Old Stars 27
3 Skubisz Dariusz Old Stars 23
4 Hasiak Grzegorz Biłgoraj 2010 18
4 Pawluk Jakub Bezimienni 18
6 Blacha Dawid Nadleśnictwo 16
6 Bździuch Robert Hansa Team 16
6 Iwanek Marcin Dynamiczni Puszcza 16
9 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team 15

KOLEKJA IX - 2.11.2013

Blokersi : Spartakus Team - 7 : 2

(Dominik Mariusz 1, Krzepiłko Marcin 2, Norton Łukasz 1, Sarzyński Grzegorz 2, Watrak Piotr 1 - Gałka Dawid 1, Wołoszyn Ryszard 1)

Bezimienni : Załadunek Team Biłgoraj - 6 : 1

(Pawluk Jakub 3, Raduj Dariusz 1, Smagała Jacek 1, Kiełbasa Krzysztof 1, Mielech Jacek - ż.k. - Łosiewicz Łukasz 1, Lewandowski Jarosław - cz.k.)

Biłgoraj 2010 : RWKS Sparta  - 6 : 2

(Hasiak Grzegorz 1, Hasiak Jarosław 2, Obszański Mirosław 1, Sawa Filip 1, Wlaź Robert 1 - Staszczak Leszek 1, Syty Dariusz 1)

Dynamiczni Puszcza : OSP Squad - 4 : 2

(Dorosz Marcin 1, Maziarz Bartłomiej 2, Wenek Piotr 1 - Zarosa Aleksander 1, Żbikowski Adam 1)

Fat Boys Team : OKS Sitarska - 11:4

(Brus Paweł 3, Mizak Michał 1, Mura Marcin 2, Wachowich Andrzej 4, Zarczuk Ireneusz 1 - Góralski Paweł 2, Kawalec Kamil 2)

Fly Boys : Nadleśnictwo - 4 : 11

(Jargieło Krystian 1, Weremiuk Marcin 2, Zań Dominik 1 - Blacha Dawid 7, Kiełbasa Marcin 1, Socha Robert 2, sam. 1)

Hansa Team : Model  - 9 : 2

(Bździuch Grzegorz 1, Bździuch Robert 3, Iwaniec Tomasz 3, Kościelski Sylwester 2 - Żybura Jacek 2)

Old Stars : pauza

Klasyfikacja strzelców po IX kolejce

1 Wachowicz Andrzej FBT 39
2 Deryło Artur Old Stars 27
3 Skubisz Dariusz Old Stars 20
4 Hasiak Grzegorz Biłgoraj 2010 18
5 Pawluk Jakub Bezimienni 17
6 Blacha Dawid Nadleśnictwo 16
7 Bździuch Robert Hansa Team 15
8 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team 15
9 Maziarz Bartłomiej Dynamiczni Puszcza 13
10 Zarczuk Ireneusz FBT 13

KOLEJKA VIII – 26.10.2013

Fat Boys Team : Załadunek Team Biłgoraj  - 12 : 6

(Iwanek Cezary 1, Mura Marcin 4, Wachowicz Andrzej 7 - Kuceł Mateusz 1, Lewandowski Jarosław 2, Łosiewicz Łukasz 1, Małek Marcin 1, Małek Szymon1)

Hansa Team : Dynamiczni Puszcza  - 4 : 7

(Grzyb Grzegorz 1, Kościelski Sylwester 2, sam. 1, Kusz Bogdan - żk - Dorosz Marcin 1, Garbacz Dominik 1, Maziarz Bartłomiej 3, Pokarowski Krzysztof 1, Powroźnik Tomasz 1, Iwanek Marcin - żk)

Model : Biłgoraj 2010  - 3 : 8

(Żybura Jacek 2, sam. 1 - Hajduk Adrian 2, Hasiak Grzegorz 2, Hasiak Jarosław 2, Piskorski Jacek 1, Wlaź Robert 1)

OKS Sitarska : Bezimienni  - 2 : 2

(Czuchra Mateusz 1, Kawalec Kamil 1 - Pawluk Jakub 2)

OSP Squad : RWKS Sparta  - 1 : 5

(Zarosa Sławomir 1 - Bąk Stanisław 2, Brzeziński Radosław 1, Lis Paweł 1, Staszczak Leszek 1)

Nadleśnictwo : Blokersi  - 4 : 8

(Bielak Dawid 1, Blacha Dawid 2, Kiełbasa Zbigniew 1 - Koszarny Grzegorz 1, Krzepiłko Marcin 2, Mazur Paweł 1, Miciuk Kamil 1, Piech Grzegorz 1, Stępień Przemysław 2))

Old Stars : Spartakus Team - 3 : 2

(Deryło Artur 1, Skubisz Dariusz 1, sam. 1 - Gałka Dawid 1, Wołoszyn Ryszard 1)

Fly Boys : pauza

Klasyfikacja strzelców po VIII kolejce

1 Wachowicz Andrzej FBT 35
2 Deryło Artur Old Stars 27
3 Skubisz Dariusz Old Stars 20
4 Hasiak Grzegorz Biłgoraj 2010 17
5 Pawluk Jakub Bezimienni 14
6 Bździuch Robert Hansa Team 12
6 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team 12
6 Zarczuk Ireneusz FBT 12
9 Maziarz Bartłomiej Dynamiczni Puszcza 11
9 Powroźnik Tomasz Dynamiczni Puszcza 11
9 Wołoszyn Ryszard Spartakus Team 11
12 Krzepiłko Marcin Blokersi 10

KOLEJKA VII – 19.10.2013

Hansa Team : Spartakus Team - 4 : 1

(Kościelski Sylwester 2, Kiełbasa Wojciech 1, Bździuch Robert 1, Kościelski Sylwester - żk - Wesołowski Robert 1)

Fat Boys Team : Blokersi - 4 : 4

(Matwis Dariusz 1, Wachowicz Andrzej 2, Zarczuk Ireneusz 1 - Krzepiłko Marcin 1, Norton Łukasz 1, Sarzyński Grzegorz 1, sam. 1, Mazur Paweł - żk)

Fly Boys : Bezimienni - 2 : 7

(Kanar Piotr 1, Mendykowski Łukasz 1 - Maciukiewicz Szymon 1, Pawluk Jakub 4, Bednarz Krystian 1, Skubis Marek 1)

Model : RWKS Sparta - 5 : 3

(Kaczor Mirosław 1, Dudek Mikołaj 2, Zdzioch Piotr 2 - Cios Wojciech 1, Syty Dariusz 2)

Nadleśnictwo : OSP Squad - 4 : 8

(Blacha Dawid 2, Kiełbasa Zbigniew 1, Bąk Jerzy 1 - BAzan Waldemar 2, Kapka Wojciech 1, Żbikowski Adam 1, Adamczuk Przemysław 1, Adamek Dariusz 1, Kita Mateusz 1, Zarosa Aleksander 1)

OKS Sitarska : Old Stars - 3 : 12

(Sykała Karol 3 - Skubisz Dariusz 7, Deryło Artur 4, Bździuch Ryszard 1)

Dynamiczni Puszcza : Załadunek Team Biłgoraj - 11 : 1

(Iwanek Marcin 5, Maziarz Bartłomiej 2, Sidorowicz Radosław 1, Powroźnik Tomasz 2, Pieczonka Paweł 1 - Lewandowski Jarosław 1)

Biłgoraj 2010 : pauza

Klasyfikacja strzelców po VII kolejce

Wachowicz Andrzej FBT 28
Deryło Artur Old Stars 26
Skubisz Dariusz Old Stars 19
Hasiak Grzegorz Biłgoraj 2010 15
Bździuch Robert Hansa Team 12
Pawluk Jakub Bezimienni 12
Zarczuk Ireneusz FBT 12
Łosiewicz Łukasz Załadunek Team 11
Wołoszyn Ryszard Spartakus Team 10
Powroźnik Tomasz Dynamiczni Puszcza 10
Brus Paweł FBT 9

KOLEJKA VI - 12.10.2013

Old Stars : Nadleśnictwo - 11 : 6

(Deryło Artur 7, Skubisz Dariusz 4 - Blacha Dawid 3, Bielak Dawid 1, Giruć Paweł 1, Momot Adam 1)

OSP Squad : Model - 5 : 0

(Kita Mateusz 1, Chyl Patryk 1, Żbikowski Adam 1, Zarosa Sławomir 1, Kapka Wojciech 1)

RWKS Sparta : Hansa Team - 3 : 11

(Kościelski Sylwester 5, Bździuch Grzegorz 1, Bździuch Robert 1, Bździuch Wiesław 1, Gancarz Marek 1, Góra Piotr 1, Stawarski Mateusz 1)

Załadunek Team Biłgoraj : OKS Sitarska - 7 : 2

(Ciecierski MIchał 1, Łosiewicz Łukasz 4, Żerebiec Wojciech 1, Małek Szymon 1 - Sykała Karol 2)

Spartakus Team : Fly Boys - 16 : 3

(Wołoszyn Ryszard 5, Maternowski Tomasz 3, Wesołowski Robert 5, Kiełbasa Sławomir 2, Rękas Robert 1 - Zań Dominik 2, sam. 1)

Bezimienni : Fat Boys Team - 2 : 13

(Jach Rafał 1, Pawluk Jakub 1 - Dyl Dariusz 1, Iwanek Cezary 1, Lachowski Dominik 1, Zarczuk Ireneusz 3, Wachowicz Andrzej 7)

Biłgoraj 2010 : Dynamiczni Puszcza - 5 : 5

(Hasiak Jarosław 1, Hasiak Grzegorz 2, Wlaź Robert 1, sam. 1, Wlaź Krzysztof - żk, Wlaź Robert - żk - Dorosz Marcin 2, Maziarz Bartłomiej 2,
Iwanek Marcin 1)

Blokersi - pauza

 

Drużyna Fanatycy Zieleni po szóstej kolejce została wycofana z rozgrywek ALPN. Zgodnie z regulaminem rozgrywek wszystkie mecze z udziałem tej drużyny zostały anulowane.

Klasyfikacja strzelców po VI kolejce

26 bramek - Andrzej Wachowicz (Fat Boys Team)

22 bramek- Artur Deryło (Old Stars)

15 bramek- Grzegorz Hasiak (Biłgoraj 2010)


KOLEJKA V - 5.10.2013

Dynamiczni Puszcza : Blokersi - 7 : 4

(Rębacz Łukasz 1, Pieczonka Paweł 1, Powroźnik Tomasz 3, Pokarowski Krzysztof 1, Iwanek Marcin 1, Maziarz Bartłomiej - żk - Surmacz Paweł 3, Krzepiłko Marcin 1, Sarzyński Grzegorz - żk, Norton Łukasz - żk)

Fat Boys Team : Spartakus Team - 9 : 3

(Wachowicz Andrzej 5, Mura Marcin 1, Prus Paweł 2, Lachowski Dominik 1 - Gałka Dawid 2, Rękas Robert 1)

Biłgoraj 2010 : Załadunek Team Biłgoraj - 4 : 5

(Furlepa Michał 2, Hasiak Grzegorz 1, Wlaź Robert 1, - Łosiewicz Łukasz 4, Małek Szymon 1)

Fly Boys : RWKS Sparta - 0 : 5

(drużyna gospodarzy nie stawiła się na mecz)

Hansa Team : OSP Squad - 7 : 1

(Bździuch Robert 3, Bździuch Grzegorz 2, Grzyb Grzegorz 1, Gancarz Marek 1 - Żbikowski Adam 1)

Model : Old Stars - 3 : 11

(Kaproń Piotr 1, Żybura Jacek 1, sam. 1 - Skubisz Dariusz 4, Deryło Artur 5, Pyz Marcin 1, Skubisz Andrzej 1)

Nadleśnictwo : OKS Sitarska - 4 : 4

(Kiełbasa Marcin 1, Bąk Jerzy 1, Bielak Dawid 1, Blacha Dawid 1 - Banach Piotr 1, Oszajca Mirosław 1, Kawalec Kamil 1, Sykała Karol 1)

Bezimienni - pauza

Klasyfikacja strzelców po V kolejce

19 bramek - Andrzej Wachowicz (Fat Boys Team)

15 bramek- Artur Deryło (Old Stars)

13 bramek- Grzegorz Hasiak (Biłgoraj 2010)


KOLEJKA IV - 28.09.2013

Załadunek Team Biłgoraj : Nadleśnictwo - 7 : 1

(Łukasz Łosiewicz 3, Szymon Małek 2, Wojciech Żerebiec 1, sam. 1 - Mirosław Kiełbasa 1)

OKS Sitarska : Model - 10 : 0

(Paweł Palinka 3, Paweł Góralski 1, Piotr Banach 2, Kamil Kawalec 1, Michał Góralski 1, Grzegorz Krupczak 1, Paweł Kuczyński 1)

Old Stars : Hansa Team - 2 : 2

(Dariusz Skubisz 1, Andrzej Skubisz 1, Andrzej Skubisz - żk - Robert Bździuch 1, Piotr Góra 1)

OSP Squad : Fly Boys - 9 : 6

(Dariusz Adamek 2, Adam Żbikowski 3, Jakub Halicki 2, Mateusz Kita 2, Adam Żbikowski- żk - Marcin Weremiak 3, Tomasz Wlaź 2,
Maciej Goral 1)

RWKS Sparta : Fat Boys Team - 3 : 12

(Paweł Brus 1, Andrzej Wachowich 3, Dominik Lachowski 2, Dariusz Marwis 2, Grzegorz Oszajca 2,
Ireneusz Zarczuk 2 - Leszek Staszczak 2, Tomasz Bury 1)

Bezimienni : Dynamiczni Puszcza - 1 : 7

(Krystian Bednarz 1 - Krzysztof Pokarowski 1, Tomasz Powroźnik 2, Bartłomiej Maziarz 2, Tomasz Szczerba 2)

Blokersi : Biłgoraj 2010 - 3 : 5

(Marcin Krzepiłko 3 - Grzegorz Hasiak 2, Robert Wlaź 1, Filip Sawa 1, Jacek Piskorski 1)

Spartakus Team - pauza

Klasyfikacja strzelców po IV kolejce

14 bramek - Andrzej Wachowicz (Fat Boys Team)

12 bramek- Grzegorz Hasiak (Biłgoraj 2010)

10 bramek- Artur Deryło (Old Stars)


KOLEJKA III – 21.09.2013

 Fat Boys Team : OSP Squad - 5:1

(Paweł Brus 4, Ireneusz Zarczuk 1 - Adam Żbikowski 1)

Biłgoraj 2010 : Bezimienni - 9:3

(Grzegorz Hasiak 6, Filip Sawa 1, Artur Piskorski 1, Adrian Hajduk 1 - Jakub Pawluk 3)

Dynamiczni Puszcza : Spartakus Team - 4:2

(Krzysztof Pokarowski 1, Bartłomiej Maziarz 2, Artur Granda 1 - Ryszard Wołoszyn 1, Dawid Gałka 1, 
Artur Grasza-czk)

Fly Boys : Old Stars 3:9

(Marcin Weremiuk 1, Dominik Zań 1, Robert Zawiślak 1 - Artur Deryło 7, Zdzisław Granda 1, Hubert Bździuch 1)

Hansa Team : OKS Sitarska - 10:3

(Robert Bździuch 5, Grzegorz Bździuch 2, Marek Gancarz 1, Wiesław Bździuch 2 - Kamil Kawalec 1,
Mirosław Oszajca 1, Grzegorz Kupczak  1
)

Blokersi : Załadunek Team Biłgoraj - 6:4

(Marcin Krzepiłko 1, Grzegorz Piech 2, Przemysław Stępień 1, Łukasz Norton 1, Paweł Surmacz 1 -
Łukasz Łosiewicz 1, Marek Wójcik 1, Mateusz Kuceł 1, Michał Ciecierski 1)

Model : Nadleśnictwo - 1:3

(Jacek Żybura 1 - Dawid Blacha 1, Dawid Bielak 1, Adam Momot 1)

RWKS Sparta - pauza

Klasyfikacja strzelców po III kolejce

11 bramek - Andrzej Wachowicz (Fat Boys Team)

10 bramek- Artur Deryło (Old Stars)

10 bramek- Grzegorz Hasiak (Biłgoraj 2010)


KOLEJKA II – 14.09.2013

Spartakus Team : OSP Squad - 6:1

(Robert Wesołowski 2, Ryszard Wołoszyn 3, Robert Rękas 1 - Adam Niemiec 1)

Załadunek Team Biłgoraj : RWKS Sparta - 2:1

(Łukasz Łosiewicz 1, Wojciech Żerebiec 1, Kowalski Maciej - żk - Paweł Lis 1, Brzeziński Radosław - żk)

Bezimienni : Old Stars - 3:6

(Jacek Smagała 1, Jakub Pawluk 2 - Krzysztof Kozyra 1, Artur Deryło 3, Jacek Smagała 1 (br. samobójcza), Dariusz Skubisz 1)

Blokersi : OKS Sitarska - 7:3

(Mariusz Dominik 1, Marcin Krzepiłko 2, Kamil Miciuk 1, Stępień Przemysław 1, Piotr Watrak 1, Mateusz Czuchra (br. samobójcza). 1 - Mirosław Oszajca 3)

Fat Boys Team : Fly Boys - 18:0

(Andrzej Wachowicz 9, Ireneusz Zarczuk 5, Dominik Lachowski 2, Marcin Mura 1, Cezary Iwanek 1)

Dynamiczni Puszcza : Model - 9:3

(Krzysztof Pokarowski 3, Marcin Dorosz 2, Marcin Iwanek 2, Tomasz Powroźnik 2 - Piotr Groniak 1, Jacek Żybura 1, Jerzy Bielak 1)

Biłgoraj 2010 : Nadleśnictwo - 7:2

(Jarosław Hasiak 2, Grzegorz Hasiak 2, Filip Sawa 1, Robert Wlaź 1, Michał Furlepa 1 - Adam Momot 1, Robert Socha 1)

Hansa Team - pauza

Klasyfikacja strzelców po II kolejce

11 bramek - Wachowicz Andrzej (Fat Boys Team)

5 bramek - Zarczuk Ireneusz (Fat Boys Team)


KOLEJKA I - 7.09.2013

Fat Boys Team : Dynamiczni Puszcza - 7:3

(Wachowicz Andrzej 2, Matwis Dariusz 1, Zarczuk Ireneusz 1, Niedźwiedzki Jarosław 1, Brus Paweł 2 - Dorosz Marcin 1, Powroźnik Tomasz 1, Pokarowski Krzysztof 1)

Fly Boys : Biłgoraj 2010 - 1:12

(Obszański Mirosław 2, Wlaź Robert 2, Hasiak Grzegorz 2, Hasiak Jarosław 2, Hajduk Adrian 1, Sawa Filip 2, Piskorski Jacek 1 - Zań Dominik 1)

Hansa Team : Blokersi - 2:3

(Bździuch Robert 1, Grzyb Grzegorz 1, Bździuch Grzegorz - żk - Stępień Przemysław 3 -  Piech Grzegorz - żk)

Nadleśnictwo : Spartakus Team - 2:4

(Giruć Paweł 1, Socha Robert 1 - Mazurek Krzysztof 2, Rękas Robert 1, Wołoszyn Ryszard 1)

Model : Bezimienni - 2:2

(Żybura Jacek 1, Zdzioch Piotr 1 - Pawluk Jakub 2)

OKS Sitarska : RWKS Sparta - 8:5

(Pintal Arkadiusz 3, Sykała Karol 2, Krupczak Grzegorz 1, Kawalec Kamil 2 - Śnieżko Szymon 2, Staszczak Leszek 3)

Old Stars : OSP Squad - 2:4

(Skubisz Dariusz 2 - Rymarz Bartłomiej 2, Adamczyk Przemysław 2)

Załadunek Team Biłgoraj - pauza

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners