Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Amatorska Liga Piłki Nożnej - tabela, wyniki 2012/13

AMATORSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ

Wyniki spotkań i tabele - II runda

Amatorska liga piłki nożnej - wiosna 2013 - I liga
Lp. Drużyna Pkt. po I rundzie MR Pkt. Miejsce Z R P BZ BS SB
1 Old Stars 33 6 51 1 6 0 0 169 58 111
2 Biłgoraj 2010 34 6 46 2 4 0 2 116 49 67
3 Blokersi 30 6 42 3 4 0 2 110 59 51
4 RWKS Sparta 28 6 40 4 4 0 2 130 91 39
5 Straż 27 6 27 5 0 0 6 74 96 -22
6 Spartakus Team 21 6 25 6 1 1 4 72 71 1
7 Bezimienni 19 6 23 7 1 1 4 72 87 -15

 

Amatorska liga piłki nożnej - sezon 2012/2013 - II liga
Lp. Drużyna Pkt. po I rundzie MR Pkt. Miejsce
Z R P BZ BS SB
1 Załadunek Team 18 6 30 1 4 0 4 86 79 7
2 Puszcza 17 6 25 2 2 2 1 121 110 11
3 Faiter 14 6 23 3 3 0 3 59 72 -13
4 OKS Sitarska 7 6 14 4 2 1 3 84 123 -39
5 CH.Z.O 10 6 14 4 1 1 4 75 138 -63
6 Biłgolaxia 7 6 14 4 2 1 3 78 142 -64
7 PKS Team 0 6 13 7 4 1 1 81 158 -77

 

Kolejka XX – 22.06.2013

I liga - boisko przy SP Nr 1

RWKS Sparta - Strzaż - 10 : 4

(Staszczak Leszek 3, Iwanek Cezary 2, Deryło Artur 4, Bąk Stanisław 1 - Różański Piort 2, Adamek Damian 1, Chyl Patryk 1)

Old Stars – Bezimienni - 17 : 5

(Skubisz Dariusz 4, Wachowicz Andrzej 1, Kozyra Krzysztof 4, Szpinda Stanisław 1, Zarczuk Ireneusz 5, Olszewski Tomasz 1 - Pawluk Jakub 3, Wolanin Piotr 1, Sobieszczański Łukasz 1)

Blokersi – Spartakus - 4 : 3

(Krzepiłko Marcin 3, Stepień Przemysław 1 - Okoń Andrzej 1, Wesołowski Robert 1, Rękas Robert 1)

Biłgoraj 2010 – pauza

II liga - boisko przy SP Nr 4

CH.Z.O - OKS Sitarska - 4 : 11

(Ałabisz Łukasz 2, Iskierka Michał 2 - Krupczak Grzegorz 6, Sykała Karol 2, Mazur Wojciech 1, Wojciechowski Wojciech 1, Kuczyński Paweł 1)

Puszcza – PKS - 6 : 9

(Obszański Emil 2, Żybura Kacper 1, Garbacz Dominik 1, Piskorski Konrad 1 - Zdzioch Piotr 2, Żybura Jacek 5, Brodziak Łukasz 1, Zdzioch Jakub 1)

Faiter – Biłgolaxia - 5 : 0

Walkower dla drużyny Faiter. Biłgolaxia nie stawiła sie na mecz.

Załadunek - pauza

Klasyfikacja króla strzelców I ligi po dwudziestej kolejce:

  1. Dariusz Skubisz - 51 bramek - Old Stars
  2. Wachowicz Andrzej - 41 bramek - Old Stars
  3. Zarczuk Ireneusz - 37 bramek - Old Stars

Klasyfikacja króla strzelców II ligi po dwudziestej kolejce:

  1. Iwanek Marcin - 37 bramek - Puszcza
  2. Furmaniak Maksymilian - 37 bramek - Biłgolaxia
  3. Żybura Jacek - 31 bramek - PKS Team

Kolejka XIX – 15.06.2013

I liga - boisko przy SP Nr 1

Blokersi – Biłgoraj 2010 - 4 : 3

(Miciuk Kamil 1, Krzepiłko Marcin 1, Mazur Paweł 1, Surmacz Paweł 1 - Piskorski Jacek 1, Hasiak Jarosław 1, Hajduk Adrian 1)

RWKS Sparta – Bezimienni - 8 : 3

(Iwanek Cezary 1, Deryło Artur 4, Staszczak Leszek 1, Deryło Marek 2 - Bednarz Krystian 1, Rafał Jacek 2)

Straż – Spartakus - 1 : 10

(Datkiewicz Tomasz 1 - Mazurek Krzysztof 1, Kiełbasa Sławomir 2, Maternowski Tomasz 2, Wołoszyn Ryszard 3, Wesołowski Robert 1)

Old Stars – pauza

II liga - boisko przy SP Nr 4

Faiter – Załadunek - 2 : 4

(Blacha Dawid 2 - Ciecierski Michał 1, Łosiewicz Łukasz 1, Wójcik Marek 1, Żerebiec Wojciech 1)

CH.Z.O – PKS - 4 : 9

(Chyl Sebastian 2, Jabłoński Jakub 2 - Zdzioch Piotr 2, Zdzioch Jakub 2, Żybura Jacek 3, Dudek Mikołaj 1, Brodziak Łukasz 1)

OKS Sitarska – Biłgolaxia - 3 : 7

(Sykała Karol 1, Czuchra Mateusz 1, Kawalec Kamil 1 - Furmaniak Maksymilian 2, Ćwiek Mateusz 2, Małysza Miłosz 2, Wagner Paweł 1)

Puszcza – pauza

 

Klasyfikacja króla strzelców I ligi po dziewiętnastej kolejce:

  1. Dariusz Skubisz - 47 bramek - Old Stars
  2. Wachowicz Andrzej - 40 bramek - Old Stars
  3. Zarczuk Ireneusz - 32 bramek - Old Stars

Klasyfikacja króla strzelców II ligi po osiemnastej kolejce:

  1. Furmaniak Maksymilian - 39 bramek - Biłgolaxia
  2. Iwanek Marcin - 37 bramek - Puszcza
  3. Żybura Jacek - 26 bramek - PKS Team



Kolejka XVII – 8.06.2013

I liga - boisko przy SP Nr 1

Spartakus – RWKS Sparta - 6 - 7

(Łęcki Mariusz 2, Hanas Mariusz 1, Rekas Robert 2, Wesołowski Robert 1 - Staszczak Leszek 3, Iwanek Cezary 2, Deryło Artur 1, Deryło Marek 1)

Bezimienni – Blokersi - 3 : 7

(Pawluk Jakub 1, Rafał Jacek 1, Wolanin Piotr 1 - Krzepiłko Marcin 1, Surmacz Paweł 2, Dominik Mariusz 2, Sarzyński Grzegorz 1, Stepień Przemysław 1, Watrak Andrzej 1)

Biłgoraj 2010 – Old Stars - 2 : 3

(Hasiak Grzegorz 1, sam. 1 - Zarczuk Ireneusz 1, Wachowicz Andrzej 1, Skubisz Dariusz 1)

Straż – pauza

II liga - boisko przy SP Nr 4

Biłgolaxia – CH.Z.O - 11 : 6

(Furmaniak Maksymilian 7, Małysza Miłosz 3, Nizio Piotr 1 - Góralski Michał 2, Sidorowicz Radosław 1, Serafin Wojciech 1, Jabłoński Jakub 1, Ochab Tomasz 1)

PKS – Faiter - 6 : 2

(Żybura Jacek 2, Baryła Krzysztof 1, Zdzioch Piotr 2, Plizga Tomasz 1 - Papierz Zbigniew 1, Blacha Dawid 1)

Załadunek – Puszcza - 4 : 3

(Łosiewicz Łukasz 2, Żerebiec Wojciech 2 - Kutny Krzysztof 1, Iwanek Marcin 2)

OKS Sitarska – pauza

 

Klasyfikacja króla strzelców I ligi po osiemnastej kolejce:

  1. Dariusz Skubisz - 47 bramek - Old Stars
  2. Wachowicz Andrzej - 40 bramek - Old Stars
  3. Zarczuk Ireneusz - 32 bramek - Old Stars

Klasyfikacja króla strzelców II ligi po osiemnastej kolejce:

  1. Iwanek Marcin - 37 bramek - Puszcza
  2. Furmaniak Maksymilian - 37 bramek - Biłgolaxia
  3. Żybura Jacek - 23 bramek - PKS Team

Kolejka XVII – 1.06.2013

I liga - boisko przy SP Nr 1

Straż – Biłgoraj 2010 - 1 : 9

(Bazan Waldemar 1 - Hasiak Grzegorz 1, Wlaź Robert 1, Powroźnik Tomasz 3, Skubisz Paweł 1, Wlaź Marcin 2, Obszański Mirosław 1)

RWKS Sparta – Old Stars - 0 : 7

(Wachowicz Andrzej 3, Zarczuk Ireneusz 1, Kozyra Krzysztof 2, sam. 1)

Spartakus – Bezimienni 1 : 1

(Wołoszyn Ryszard 1 - Pawluk Jakub 1)

Blokersi – pauza

II liga - boisko przy SP Nr 4

CH.Z.O – Puszcza 7 : 7

(Siek Michał 1, Ałabisz Łukasz 1, Góralski Paweł 2, Zajączkowski Dominik 2, Rapa Adrian 1 - Iwanek Marcin 4, Kutny Krzysztof 1, Surowiecki Arkadiusz 1, Stachera Rafał 1)

OKS Sitarska – Załadunek - 0 : 3 wo

W drużynie OKS Sitarska mecz rozegrał zawodnik zgłoszony do rozgrywek w ZOZPN

Biłgolaxia – PKS 6 : 6

(Małysza Miłosz 1, Furmaniak Maksymilian 4, sam.1 - Zdzioch Piotr 1, Żybura Jacek 2, Baryła Krzysztof 1)

Faiter – pauza

 

Klasyfikacja króla strzelców I ligi po siedemnastej kolejce:

  1. Dariusz Skubisz - 46 bramek - Old Stars
  2. Wachowicz Andrzej - 39 bramek - Old Stars
  3. Zarczuk Ireneusz - 31 bramek - Old Stars

Klasyfikacja króla strzelców II ligi po siedemnastej kolejce:

  1. Iwanek Marcin - 35 bramek - Puszcza
  2. Furmaniak Maksymilian - 30 bramek - Biłgolaxia
  3. Żybura Jacek - 21 bramek - PKS Team

Kolejka XVI – 30.05.2013

I liga - boisko przy SP Nr 1

Bezimienni  - Straż - 2 : 1

(Stelmach Marcin 1, Pawluk Jakub 1 - Chyl Patryk 1)

Biłgoraj 2010 – RWKS Sparta - 3 : 2

(Powroźnik Tomasz 2, Hasiak Grzegorz 1 - Adamowicz Artur 1, Deryło Marek 1)

Old Stars – Blokersi - 3 : 0

(Skubisz Andrzej 1, Granda Artur 1, Skubisz Dariusz 1)

Spartakus – pauza

II liga - boisko przy SP Nr 4

PKS – OKS Sitarska - 5 : 6

(Żybura Jacek 3, Zdzioch Piotr 2 - Palinka Paweł 2, Czuchra Mateusz 1, Kawalec Kamil 1, Oszajca Mirosław 1, Krupczak Grzegorz 1)

Załadunek – CH.Z.O - 2 : 7

(Wójcik Marek 1, sam. 1 - Sidorowicz Radosław 2, Jabłoński Jakub 1, Iskierka Michał 2, Ałabisz Łukasz 1, Zajączkowski Dominik 1)

Puszcza – Faiter - obustronny walkower

Drużyny nie stawiły się na mecz w wyznaczonym przez organizatora terminie

Biłgolaxia – pauza

Klasyfikacja króla strzelców I ligi po szesnastej kolejce:

  1. Dariusz Skubisz - 46 bramek - Old Stars
  2. Wachowicz Andrzej - 36 bramek - Old Stars
  3. Zarczuk Ireneusz - 30 bramek - Old Stars

Klasyfikacja króla strzelców II ligi po szesnastej kolejce:

  1. Iwanek Marcin - 31 bramek - Puszcza
  2. Furmaniak Maksymilian - 26 bramek - Biłgolaxia
  3. Żybura Jacek - 19 bramek - PKS Team

 


Kolejka XV - 25.05.2013

I liga - boisko przy SP Nr 1

Biłgoraj 2010 - Spartakus Team - 6 : 2

(Hasiak Grzegorz 3, Powroźnik Tomasz 2, Wlaź Robert 1 - Maternowski Tomasz 1, Rękas Robert 1)

Old Stars - Straż - 8 : 3

(Zarczuk Ireneusz 3, Skubisz Andrzej 1, Kozyra Krzysztof 1, Wachowicz Andrzej 2, Olszewski Tomasz 1 - Myszka Marek 2, Różański Piotr 1)

Blokersi - Sparta - 2 : 3

(Miciuk Kamil 1, Mazur Piotr 1 - Deryło Marek 2, Staszczak Lesław 1)

Bezimienni - pauza

II liga - boisko przy SP Nr 4

Załadunek Team - Biłgolaxia - 4 : 2

(Łosiewicz Łukasz 1, Lewandowski Jarosław 2, Żerebiec Wojciech 1 - Ćwiek Mateusz 1, Siek Krystian 1)

Puszcza - Sitarska - 4 : 4

(Obszański Emil 1, Garbacz Dominik 2, Król Krzysztof 1 - Krupczak Grzegorz 1, Oszajca Marcin 3)

Faiter - CH.Z.O - 6 : 5

(Papierz Zbigniew 1, Kowal Artur 4, Dobrowolski Marek 1 - Rapa Adrian 1, sam. 1, Ałabisz Łukasz 1, Kusiak Adam 1, Chyl Sebastian 1)

PKS - pauza

Klasyfikacja króla strzelców I ligi po piętnastej kolejce:

  1. Dariusz Skubisz - 45 bramek - Old Stars
  2. Wachowicz Andrzej - 36 bramek - Old Stars
  3. Zarczuk Ireneusz - 30 bramek - Old Stars

Klasyfikacja króla strzelców II ligi po piętnastej kolejce:

  1. Iwanek Marcin - 31 bramek - Puszcza
  2. Furmaniak Maksymilian - 26 bramek - Biłgolaxia
  3. Krupczak Grzegorz - 17 bramek - OKS Sitarska



Kolejka XIV - 18.05.2013

I liga

Straż - Blokersi - 0 : 6

(Surmasz Paweł 2, Miciuk Kamil 2, Dominik Mariusz 1, Mazur Piotr 1)

Bezimienni - Biłgoraj 2010 - 0 : 7

(Piskoroski Jacek 2, Powroźnik Tomasz 2, Hasiak Grzegorz 2, Hajduk Adrian 1)

Old Stars - Spartakus - 4 : 3

(Zarczuk Ireneusz 1, Wachowicz Andrzej 3 - Wołoszyn Ryszard 1, Wesołowski Robert 1, Mazurek Krzysztof 1)

RWKS Sparta - pauza

II liga

OKS Sitarska - Faiter - 2 : 4

(Palinka Paweł 2 - Ożga Piotr 2, Kowal Artur 1, Kurzyna Jan 1)

Puszcza - Biłgolaxia - 14 : 3

(Stachyra Rafał 4, Iwanek Marcin 4, Garbacz Dominik 2, Surowiecki Arkadiusz 3, Kutny Krzysztof 1 - Ćwiek Mateusz 2, Małysza Miłosz 1)

PKS - Załadunek Team - 5 : 3

Plizga Tomasz 2, Żybura Jacek 1, Mazurek Dariusz 1, Zdzioch Piotr 1 - Kowalski Maciej 1, Malec Jacek 1, Ciecierski Michał 1)

CH.Z.O - pauza

Klasyfikacja króla strzelców I ligi po czternastej kolejce:

  1. Dariusz Skubisz - 45 bramek - Old Stars
  2. Wachowicz Andrzej - 34 bramek - Old Stars
  3. Zarczuk Ireneusz - 27 bramek - Old Stars

Klasyfikacja króla strzelców II ligi po czternastej kolejce:

  1. Iwanek Marcin - 31 bramek - Puszcza
  2. Furmaniak Maksymilian - 26 bramek - Biłgolaxia
  3. Żybura Jacek - 16 bramek - PKS Team
  4. Krupczak Grzegorz - 16 bramek - OKS Sitarska



Wyniki spotkań i tabela - I runda

Lp. Drużyna MR
Pkt. M Z R P BZ
BS
SB
1. Biłgoraj 2010 13 34 1 11 1 1 86 37 49
2. Old Stars 13 33 2 11 0 2 127 45 82
3. Blokersi 13 30 3 10 0 3 87 44 43
4. RWKS Sparta 13 28 4 9 1 3 100 66 34
5. Straż 13 27 5 9 0 4 64 51 13
6. Spartakus Team 13 21 6 7 0 6 47 48 -1
7. Bezimienni 13 19 7 6 1 6 58 46 12
8. Załadunek Team 13 18 8 6 0 7 66 60 6
9. Puszcza 13 17 9 5 2 6 87 78 9
10. Faiter 13 14 10 4 2 6 40 50 -10
11. CHZO 13 10 11 3 1 9 42 92 -50
12. OKS Sitarska 13 7 12 2 1 10 58 100 -42
13. Biłgolaxia 13 7 12 2 1 9 49 104 -55
14. PKS Team 13 0 14 0 0 13 41 131 -90

Zakończyła się pierwsza runda rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj. Zgodnie z regulaminem rozgrywek do I ligi walczącej o mistrzostwo awans uzyskały dryżyny z miejsc 1 - 7, natomiast do II ligi drużyny z miejsc 8 - 14. Mecze będą rozgrywane systemem "każdy z każdym" bez rundy rewanżowej, z zachowaniem dorobku punktowego i bramkowego z rundy pierwszej. Król strzelców będzie wyłaniany zarówno w lidze I jak i II. Na bosiku przy SP Nr 1 mecze rozgrywać będzie I liga, a na boisku przy SP Nr 4, II liga. Mecze będą się rozpoczynły o godzinie 1500.

Kolejka XIII - 11.05.2013

Biłgoraj 2010 - Bezimienni - 3 : 2

(Obszański Mirosław 1, Piskorski Jacek 1, Hasiak Grzegorz 1 - Pawluk Jakub 1, Rafał Jach 1)

Faiter - RWKS Sparta - 0 : 5 wo

Z powodu braku pełnego składu osobowego w drużynie Faiter zawody nie odbyły się

CH.Z.O - Old Stars - 2 : 14

(Granda Artur 2, Skubisz Dariusz 7, Szpinda Stanisław 1, Kozyra Krzysztof 1, Zarczuk Ireneusz 3 - Kawalec Kamil 1, Rapa Adrian 1)

Spartakus Team - PKS Team - 6 : 2

(Wesołowski Robert 3, sam. 1, Kiełbasa Sławomir 1, Wołoszyn Ryszard 1 - Zdzioch Piotr 2)

Puszcza - Załadunek - 6 : 8

(Żybura Kacper 4, Kutny Krzysztof 1, Garbacz Dominik 1 - Krzepiłko Marcin 5, Żerebiec Wojciech 2, Wójcik Marek 1)

Blokersi - Straż - 6 : 0

(Stepień Przemysław 2, sam. 1, Bączek Michał 1, Miciuk Kamil 1, Sarzyński Grzegorz 1)

OKS Sitarska - Biłgolaxia - 4 : 7

(Czuchra Mateusz 1, Kukiełka Piotr 2, Oszajca Mirosław 1 - Małysza Miłosz 3, Furmaniak Maksymilian 1, Paczos Marcin 2, Siek Krystian 1)

Klasyfikacja króla strzelców po trzynastej kolejce:

  1. Dariusz Skubisz - 45 bramki - Old Stars
  2. Wachowicz Andrzej - 31 bramek - Old Stars
  3. Iwanek Marcin - 27 bramek - Puszcza

Terminarz oraz kolejność spotkań I i II ligi zostanie podany w poniedziałek. "Okno transferowe" zostanie zamknięte w piątek /17 maja/ o godz. 1500. Do tego czasu kapitanowie drużyn zobowiązani są dostarczyć do organizatora aktualne listy zgłoszń bez względu czy transfer nowych zawodników został dokonany czy nie. Po tym terminie przejście zawodników do innych drużyn nie będzie możliwe.


Kolejka XII – 04.05.2013

Puszcza – Blokersi - 3 :4

(Surowiecki Arkadiusz 1, Stachera Rafał 1, Szczerba Tomasz 1 - Stępień Przemysław 2, Bączek Michał 1, Dominik Mariusz 1)

Biłgoraj 2010 – Old Stars - 3 : 2

(Hasiak Grzegorz 1, Wlaź Robert 1, Powroźnik Tomasz 1 - Zarczuk Ireneusz 2)

Sparta – PKS Team - 20 : 6

(Deryło Artur 5, Staszczak Leszek 4, Mizak Michał 1, Bąk Stanisław 4, Iwanek Cezary 1, Mazurek Marek 3, sam. 1, Lis Paweł 1 - Baryła Krzysztof 2, Ćwik Jakub 1, Żybura Jacek 2)

Faiter – Straż - 3 : 5

(Bździuch Wiesław 2, Dąbrowski Marek 1 - Chyl Patryk 1, Jaskuła Bartłomiej 1, Datkiewicz Tomasz 2, Halicki Jakub 1). Stec Zdzisław otrzymał czerwoną kartkę, co skutkuje pauzą w dwóch następnych meczach.

CH.Z.O – Biłgolaxia - 3 : 3

(Żywko Paweł 1, Chyl Sebastian 1, Sidorowicz Radosław 1 - Ćwiek Mateusz 3)

Bezimienni – Załadunek - 7 : 2

(Pawluk Jakub 4, Stelmach 2, Sobaszek Łukasz 1 - Żerebiec Wojciech 2)

Spartakus - Sitarska - 3 : 0

(Wesołowski Robert 2, Wołoszyn Ryszard 1)

Klasyfikacja króla strzelców po dwunastej kolejce:

  1. Dariusz Skubisz - 38 bramki - Old Stars
  2. Wachowicz Andrzej - 31 bramek - Old Stars
  3. Iwanek Marcin - 27 bramek - Puszcza


Kolejka XI – 27.04.2013

Biłgoraj 2010 – Faiter - 6 : 1

(Żuk Tomasz 1, Wlaź Tomasz 1, Hajduk Adrian 1, Hasiak Grzegorz 2, Wlaź Marcin 1 - Bździuch Wiesław 1)

CH.Z.O – Bezimienni - 0 : 5

(walkower - drużyna CH.Z.O nie stawiła się w komplecie na mecz)

Spartakus – RWKS Sparta - 3 : 5

(Okoń Andrzej 1, Wołoszyn Ryszard 1, Dworniczak Dariusz 1, Niemiec Wiesław  - Staszczak Leszek 1, Deryło Marek 1, Adamowicz Artur 2 sam. 1). Niemiec Wiesław otrzymał dwie żółte kartki, a w konsekwencji kartkę czerwoną co skutkuje pauzą w następnym meczu.

Puszcza – Old Stars - 10 : 8

(Iwanek Marcin 4, Surowiecki Arkadiusz 1, Stachera Rafał 3, Obszański Emil 1, Kutny Krzysztof 1 - Wachowicz Andrzej 2, Granda Artur 3, Brodziak Ryszard 1, Zarczuk Ireneusz 1, Szpinda Stanisław 1). Kozyra Krzysztof - żk

Blokersi – PKS Team - 7 : 3

(Stępień Przemysław 3, Mazur Piotr 1, Dominik Mariusz 1, Surmacz Paweł 1, Sarzyński Grzegorz 1 - Żybura Jacek 1, Mazurek Dariusz 1, Plizga Tomasz 1)

OKS Sitarska – Załadunek - 3 : 4

(Krupczak Grzegorz 1, Palinka Paweł 1, Oszajca Mirosław 1 - Żerebiec Wojciech 1, Litwin Grzegorz 1, Krzepiłko Marcin 2)

Biłgolaxia - Straż - 3 : 10

(Furmaniak Maksymilian 3 - Datkiewicz Tomasz 4, Myszka Marek 2, Jaskuła Bartłomiej 2, Adamek Dariusz 1, Lwekowicz Grzegorz 1)

Klasyfikacja króla strzelców po jedenastej kolejce:

  1. Dariusz Skubisz - 38 bramki - Old Stars
  2. Wachowicz Andrzej - 31 bramek - Old Stars
  3. Iwanek Marcin - 27 bramek - Puszcza


Wyniki spotkań po X kolejce - 17.11.2012

Straż - Bezimienni4 : 3

(Myszka Marek 1, Dorosz Marcin 2, Rymarz Jacek 1 - Jach Rafał 1, Pawluk Jakub 2)

Biłgoraj 2010 - Puszcza - 10 : 6

(Hasiak Grzegorz 2, Pokarowski Krzysztof 4, Piskorski Jacek 2, Wlaź Robert 1, Żuk Tomasz 1 - Rebacz Bartłomiej 2, Iwanek Marcin 1, Żybura Kacper 1, Surowiecki Arkadiusz 1)

Blokersi - Spartakus Team - 2 : 3

(Surmacz Paweł 1, Bednarz Piotr 1 - Wesołowski Robert 2, Marernowski Tomasz 1)

OKS Sitarska - CH.Z.O - 5 : 0 (walkower dla drużyny OKS Sitarska. Drużyna CH.Z.O nie stawiła się na mecz)

Biłgolaxia - Faiter - obustronny walkower

W meczu zostaje orzeczony obustronny walkower. W drużynie Biłgolaxia mecz rozegrał zawodnik niezgłoszony do rozgrywek, a wystepujący w klubie "Piast Babice" - Przemysław Zgnilec, natomiast w drużynie Faiter, zawodnik niezgłoszony - Jargieło Andrzej)

Załadunek Team - RWKS Sparta - 5 : 7

(Krzepiłko Marcin 3, Kmieć Piotr 1, Ciecierski Michał 1 - Deryło Artur 4, Mazurek Marek 1, Iwanek Cezary 2)

PKS Team - Old Stars - 1 : 17

(Żybura Jacek 1 - Wachowicz Andrzej 6, Skubisz Dariusz 5, Granda Artur 3, Zarczuk Ireneusz 2, Szpinda Stanisław 1)

Klasyfikacja króla strzelców po dziesiątej kolejce:

  1. Dariusz Skubisz - 38 bramki - Old Stars
  2. Wachowicz Andrzej - 29 bramek - Old Stars
  3. Iwanek Marcin - 23 bramek - Puszcza

Zaległe spotkanie pomiędzy RWKS Sparta - OKS Sitarska 12 : 2


Wyniki spotkań po IX kolejce - 10.11.2012

Biłgoraj 2010 - Spartakus Team - 3 : 1

(Piskorski Jacek 1, Koneczny Paweł 1, Obszański Mirosław 1 - Łecki Mariusz 1)

Puszcza - CH.Z.O - 11 : 2

(Iwanek Marcin 2, Surowiecki Arkadiusz 3, Żybura Kacper 5, Garbacz Dominik 1 - Sidorowicz Radosław 1, Żywko Paweł 1)

Blokersi - Faiter - 7 : 2

Mazur Paweł 2, Piech Grzegorz 2, Mazur Paweł 1, Surmacz Paweł 1, sam. 1 - Kowal Artur 1, Dąbrowski Marek 1)

OKS Sitarska - Bezimienni - 3 : 6

(Nizio Piotr 1, Oszajca Mirosław 1, Krupczak Grzegorz 1 - Pawluk Jakub 4, Stelmach Marcin 1, Raduj Bartosz 1)

Biłgolaxia - RWKS Sparta - 5 : 15

(Siek Krystian 1, Furmaniak Maksymilian 4 - Mizak Michał 6, Mazurek Marek 2, Bąk Stanisław 3, Dyl Dariusz 1, Iwanek Cezary 1, Kusz Czesław 1, sam. 1)

Straż - Old Stars - 2 : 6

(Rymarz Jacek 1, Dorosz Marcin 1 - Wachowicz Andrzej 3, Skubisz Dariusz 2, Zarczuk Ireneusz 1)

Załadunek - PKS Team - 14 : 1

(Krzepiłko Marcin 3, Litwin Grzegorz 2, Łosiewicz Łukasz 3, Żerebiec Wojciech 1, Ciecierski Michał 1, Ciecierski Marcin 1, Wójcik Marek 1, Kuceł Mateusz 2 - Zdzioch Jakub 1)

Zawodnik CH.Z.O Mazur Bartłomiej zostaje zawieszony na 4 nastepne kolejki spotkań, za naganne zachowanie wobec sędziego zawodów (używanie obrażliwych słów oraz pokazywanie obraźliwych gestów), skutkiem czego było otrzymanie przez niego czerwonej kartki (Pkt. 6 Regulaminu Rozgrywek).

Klasyfikacja króla strzelców po dziewiatej kolejce:

  1. Dariusz Skubisz - 32 bramki - Old Stars
  2. Wachowicz Andrzej - 20 bramek - Old Stars
  3. Furmaniak Maksymilian - 20 bramek - Biłgolaxia


Wyniki spotkań po VIII kolejce - 03.11.2012

Biłgoraj 2010 - RWKS Sparta - 2 : 2

(Pokarowski Krzysztof 1, Furlepa Michał 1 - Mazurek Marek 1, Deryło Artur 1)

Faiter - PKS Team - 5 : 2

(Kowal Artur 1, Kusz Bogusław 1, Bąk Jerzy 1, Dąbrowski Marek 1, Blacha Dawid 1 - Brodziak Łukasz 1, Zybura Jacek 1)

CH.Z.O - Załadunek Team - 2 : 11

(Chyl Sebastian 2 - Łosiewicz Łukasz 3, Litwin Grzegorz 3, Żerebiec Wojciech 1, Krzepiłko Marcin 2, Ciecierski Marcin 2)

Bezimienni - Old Stars - 4 : 11

(Pawluk Jakub 1, Jach Rafał 1, Wolanin Piotr 2 - Zarczuk Ireneusz 2, Skubisz Dariusz 5, Wachowicz Andrzej 3, sam. 1)

Spartakus Team - Straż - 4 : 5

(Maternowski Tomasz 2, Rękas Robert 2 - Rymarz Jacek 3, Adamek Dariusz 2, Dorosz Marcin 1)

Puszcza - Biłgolaxia - 11 : 10

(Iwanek Marcin 4, Surowiecki Arkadiusz 2, Szczerba Tomasz 1, Piskorski Konrad 1, Rębacz Bartłomiej 2, Stachera Rafał 1 - Furmaniak Maksymilian 6, Wagner Paweł 1, Furmaniak Mateusz 1, Ćwiek Mateusz 1, Świtała Artur 1)

Blokersi - OKS Sitarska - 11 : 7

(Mazur Piotr 3, Mazur Paweł 2, Watrak Piotr 1, Dziak Michał 1, Stepień Przemysław 2, Dominik Mariusz 1, Surmacz Paweł 1 - Sykała Karol 4, Krupczak Grzegorz 1, Denys Dariusz 1, Nizio Piotr 1)

Klasyfikacja króla strzelców po ósmej kolejce:

  1. Dariusz Skubisz - 30 bramek - Old Stars
  2. Michał Furlepa - 18 bramek - Biłgoraj 2010
  3. Wachowicz Andrzej - 17 bramek - Old Stars


Kolejka VII – odwołana z 27 października 2012 – 20.04.2013

Biłgoraj 2010 – Blokersi - 3 : 7

(sam. 1, Hasiak Grzegorz 1, Pokarowski Krzysztof 1 - Piech Grzegorz 2, Bączek Michał 1, Mazur Piotr 2, Surmacz Paweł 1)

OKS Sitarska – Puszcza - 5 : 12

(Krupczak Grzegorz 4, Pych Adam 1 - Iwanek Marcin 7, Stachera Rafał 3, Surowiecki Arkadiusz 2)

Old Stars – RWKS Sparta - 12 : 5

(Skubisz Andrzej 1, Granda Artur 2, Skubisz Dariusz 1, Zarczuk Ireneusz 4, Wachowicz Andrzej 3, Szpinda Stanisław 1 - Staszczak Lesław 2, Adamowicz Artur 2, Lis Paweł 1)

Straż – CH.Z.O - 11 : 1

(Myszka MArek 3, Kapka Wojciech 2, Jaskuła Bartłomiej 3, Rymarz Bartłomiej 1, Chyl Patryk 1, Datkiewicz Tomasz 1 - Chyl Sebastian 1)

Biłgolaxia – Spartakus - 2 : 9

(Furmaniak Maksymilian 2 - Wesołowski Robert 6, Wołoszyn Ryszard 1, Kulanica Jarosław 1, Niemiec Wiesław 1)

Załadunek – Faiter - 1 : 5

(Malec Jacek 1 - Blacha Dawid 2, Gromadzki Paweł 2, Olszewski Tomasz 1)

PKS Team - Bezimienni - 1 : 9

(Żybura Jacek 1 - Raduj Dariusz 3, Mielech Jacek 1, Smagała Jacek 1, Bednarz Krystian 1, Stelmach Marek 1, Pawluk Jakub 1)

W rozegranym meczu zaległej pierwszej kolejki drużyna Biłgoraj 2010 pokonała drużynę Straży 9 : 2.

Pilne!!!

Z uwagi na złe warunki atmosferyczne siódma kolejka ALPN zostaje odwołana. Następna VIII kolejka z 3.11.2012 roku bedzie rozegrana zgodnie z kalendarzem.


Wyniki spotkań po VI kolejce - 20.10.2012

Biłgoraj 2010 - CH.Z.O - 6 : 2

(Żuk Tomasz 1, Hasiak Grzegorz 3, Pokarowski Krzysztof 2 - Ałabisz Łukasz 1, Kawalec Kamil 1)

Spartakus Team - Faiter - 2 : 6

(Wesołowski Robert 1, Mazurek Krzysztof 1 - Gorczyca Robert 2, Bąk Jerzy 1, Paluch Robert 1, Kowal Artur 2)

Puszcza - Bezimienni - 5 : 5

(Iwanek Marcin 3, Rębacz Bartłomiej, sam. 1 - Paluch Jakub 3, Mielnik Jakub 1, Sobaszek Łukasz 1)

Blokersi - RWKS Sparta - 10 : 3

(Sarzyński Grzegorz 1, Miciuk Kamil 3, Stępień Przemysław 2, Mazur Piotr 1, Surmacz Paweł 1, Bączek Michał 1, Dominik Mariusz 1 - Iwanek Cezary 1, Deryło Marek 1, Staszczak Leszek 1)

OKS Sitarska - Old Stars - 5 : 15

(Sykała Karol 2, Oszajca Mirosław 1, Krupczak Grzegorz 1 - Skubisz dariusz 7, Zarczuk Ireneusz 2, Wachowicz Andrzej 6)

Biłgolaxia - PKS Team - 6 : 4

(Furmaniak Maksymilian 3, Ćwiek Mateusz 1, Małysza Miłosz 1, sam. 1 - Baryła Krzysztof 1, Zdzioch Jakub 1, Plizga Tomasz 2)

Straż - Załadunek Team - 4 : 2

Wynik meczu za zgodą drużyny Załadunku i przedstawicieli drużyn zostaje ponownie zweryfikowany na 4 : 2 na korzyść drużyny Straży.

Klasyfikacja króla strzelców po szóstej kolejce:

  1. Dariusz Skubisz - 25 bramek - Old Stars
  2. Michał Furlepa - 17 bramek - Biłgoraj 2010
  3. Wachowicz Andrzej - 14 bramek - Old Stars


23.10.2012 roku odbyło się spotkanie organizatora rozgrywek z przedstawicielami drużyn. Każda drużyna otrzyma protokół ze spotkanie. Wszelkie ustalenia po spotkaniu należe respektować i realizować już od najbliższej kolejki, która zostanie rozegrana 27.10.2012 roku.


Wyniki spotkań po V kolejce - 13.10.2012

RWKS Sparta - CH.Z.O - 8 : 7

(Staszczak Lesław 3, Deryło Marek 4, Mizak Michał 1 - Ałabisz Łukasz 2, Paluch Szymon 1, Jabłoński Jakub 1, Wołoszyn Bartłomiej 2, Kawalec Kamil 1)

Straż - OKS Sitarska - 8 : 5 (8 : 3 po weryfikacji)

(Dorosz Marcin 2, Chyl Patryk 1, Jaskuła Bartłomiej 1, Rymarz Jacek 3, Zarosa Aleksander 1 - Oszajca Mirosław 2, Farid Gormit 2, Kupczak Grzegorz 1)

Wynik meczu zostaje zweryfikowany na 8 : 3 na korzyść drużyny Straży. W drużynie OKS Sitarska mecz rozegrał Farid Gormit, zawodnik nie zgłoszony do rozgrywek. W związku z powyższym bramki strzelone przez tego zawodnika zostały anulowane)

Załadunek Team - Blokersi - 3 : 5

(Łosiewicz Łukasz 1, Krzepiłko Marcin 2 - Mazur Piotr 2, Piech Grzegorz 1, Marzec Szymon 2)

PKS Team - Puszcza - 4 : 10

(Mazurek Dariusz 1, Mędrykowski Łukasz 1, Kaczor Artur 1, Żybura Jacek 1 - Surowiecki Arkadiusz 1, Rębacz Bartłomiej 2, Żybura Kacper 4, Iwanek Marcin 2, Stachyra Rafał 1)

Old Stars - Spartakus Team - 9 : 1

(Wachowaicz Andrzej 2, Zarczuk Ireneusz 2, Skubisz Dariusz 3, sam. 2 - Mazurek Krzysztof 1)

Biłgoraj 2010 - Biłgolaxia - 14 : 5

(Piskorski Jacek 4, Pokarowski Krzysztof 3, Furlepa Michał 5, Hasiak Grzegorz 2 - Furmanek Maksymilian 4, Kurzyna Dominik 1)

Bezimienni - Faiter - 1 : 2

(Pawluk Jakub 1 - Dąbrowski Marek 1, Olszewski Tomasz 1)

Klasyfikacja króla strzelców po piątej kolejce:

  1. Dariusz Skubisz - 18 bramek - Old Stars
  2. Michał Furlepa - 15 bramek - Biłgoraj 2010
  3. Piotr Mazur - 12 bramek - Blokersi

Najszybciej strzelona bramka: Ałabisz Łukasz w 19 sek. w meczu RWKS Sparta - CH.Z.O


Wyniki spotkań po IV kolejce - 06.10.2012

Biłgoraj 2010 - OKS Sitarska - 11 : 4

(Hasiak Grzegorz 2, Wlaź Robert 2, Furlepa Michał 2, Wlaź Tomasz 2, Wlaź Marcin 1, Obszański Mirosław 1, Piskorski Jacek 1 - sam. 1, Palinka Paweł 2, Sykała Karol 1)

Biłgolaxia - Blokersi - 5 : 13

(Ćwiek Mateusz 1, Oleszczak Piotr 2, Świtała Artur 1, Wagner Paweł 1 - Miciuk Kamil 1, Stępień Przemysław 2, Mazur Piotr 5, Piech Grzegorz 2, Bednarz Piotr 2)

Straż - Puszcza - 4 : 3

(Jaskuła Bartłomiej 2, Chyl Patryk 1, Bazan Waldemar 1 - Iwanek Marcin 3)

Old Stars - Faiter - 6 : 3

(Wachowicz Andrzej 2, Granda Artur 1, Skubisz Dariusz 3 - Gorczyca Robert 1, Blacha Dawid 1, Olszewski Tomasz  1)

Załadunek Team - Spartakus Team - 8 : 2

(Łosiewicz Łukasz 2, Ciecierski Michał 1, Ciecierski Marcin 1, Wójcik Marek 1, Kowalski Maciej 1, Litwin Grzegorz 1, Krzepiłko Marcin 1 - Wołoszyn Ryszard 1, Maternowski Tomasz 1)

PKS Team - CH.Z.O - 6 : 10

(Żybura Jacek 5, sam. 1 -  Serafin Wojciech 1, Ałabisz Łukasz 4, Paluch Szymon 4, Ochab Tomasz 1)

RWKS Sparta - Bezimienni - 4 : 6

(Deryło Marek 1, Mizak Michał 1, Deryło Artur 2 - Pawluk Jakub 1, Wolanin Piotr 1, Raduj Dariusz 1, Raduj Bartłomiej 1, Smagała Jacek 2)

Klasyfikacja króla strzelców po czwartej kolejce:

  1. Dariusz Skubisz - 15 bramek - Old Stars
  2. Michał Furlepa - 10 bramek - Biłgoraj 2010
  3. Mazur Piotr - 10 bramek - Blokersi


Wyniki spotkań po III kolejce - 29.09.2012

PKS Team - Straż - 4 : 10 (4 : 6 po weryfikacji)

(Baryła Krzysztof 1, Mendrykowski Łukasz 1, Patro Jacek 1, Żybura Jacek 1 - Datkiewicz Tomasz 3, Halicki Jakub 1, Kapka Wojciech 1, Jaskuła Bartłomiej 1, Dorosz Marcin 4)

Bramki strzelone przez Datkiewicza i Halickiego ze Straży zostały anulowane

Old Stars - Biłgolaxia - 12 : 2

(Zarczuk Ireneusz 5, Szpinda Stanisław 2, Skubisz Dariusz 4, Wachowicz Andrzej 1 - Ćwiek Mateusz 1, Furmaniak Maksymilian 1)

RWKS Sparta - OKS Sitarska - 12 : 2

(Deryło Artur 5, Staszczak Lesław 2, Dyl Dariusz 1, Iwanek Cezary 1, Mazurek Marek 1, Bąk Stanisław 1, sam. 1 - Kupczak Grzegorz 2)

Bezimienni - Blokersi - 2 : 6

(Stelmach Marcin 1, Pawluk Jakub 1 - Mazur Piotr 2, Piech Grzegorz 2, Stepień Przemysław 2)

Faiter - Puszcza - 5 : 5

(Gorczyca Robert 1, Dabrowski Marek 1, Kowal Artur 1, Bąk Jerzy 2 - Iwanek Marcin 1, Śliwiński Krzysztof 2, Garbacz Dominik 1, Stachera Rafał 1)

Biłgoraj 2010 - Załadunek Team - 6 : 1

(Furlepa Michał 2, Pokarowski Krzysztof 3, Hasiak Grzegorz 1 - Łosiewicz Łukasz 1)

CH.Z.O. - Spartakus Team - 3 : 5

(Paluch Szymon 1, Chyl Sebastian 1, Ałabisz Łukasz 1 - Łęcki Mariusz 2, Kulanica Jarosław 1, Kiełbasa Sławomir 1, Dworniczak Dariusz 1)

Klasyfikacja króla strzelców po trzeciej kolejce:

  1. Dariusz Skubisz - 12 bramek - Old Stars
  2. Michał Furlepa - 8 bramek - Biłgoraj 2010
  3. Karol Sykała - 8 bramek - OKS Sitarska


Wyniki spotkań po II kolejce - 22.09.2012

Old Stars - Załadunek Team - 9 : 3

(Skubisz Dariusz 6, Kozyra Krzysztof, Wachowicz Andrzej 2 - Łosiewicz Łukasz 1, Litwin Grzegorz 1, Kukiełka Artur 1)

Bezimienni - Biłgolaxia - 5 : 0 - wo, drużyna gości nie stawiła sie na mecz

Faiter - OKS Sitarska - 6 : 6

(Gorczyca Robert 1, Momot Adam 1, Charkot Robert 3, Olszewski Tomasz 1 - Sykała Karol 3, Palinka Paweł 2, Kupczak Grzegorz 1)

RWKS Sparta - Straż - 4 : 3

(Deryło Artur 2, Cios Marek 1, Iwanek Cezary 1 - Rymarz Jacek 2, Dorosz Marcin 1)

CH.Z.O. - Blokersi - 6 : 5

(Żywko Paweł 3, Kawalec Kamil 1, Zajączkowski Dominik 1, Sidorowacz Radosław 1 - Mazur Piotr 3, Piech Grzegorz 2)

Spartakus Team - Puszcza - 3 : 0 wo

(w drużynie "Puszcza" mecz rozegrał nieuprawniony zawodnik)

Biłgoraj 2010 - PKS Team - 10 : 2

(Furlepa Michał 6, Obszanski Mirosław 1, Wlaź Marcin 1, Piskorski Jacek 1, Pokarowski Krzysztof 1 - Żybura Jacek 1, Mendrykowski Łukasz 1)


Wyniki spotkań po I kolejce - 15.09.2012

Załadunek Team - Biłgolaxia - 4 : 3

(Krzepiłko Marcin 2, Ciecierski Marcin 1, Łosiewicz Łukasz 1 - Furmaniak Maksymilian 2, Jargieło Krystian 1)

Faiter - CH.Z.O - 2 : 4

(Olszewski Tomasz 1, Bąk Jerzy 1 - Przybylak Filip 1, Charkot Robert 1, Zajączkowski Dominik 1, Sidorowicz Radosław 1)

RWKS Sparta - Puszcza - 10 : 5

(Deryło Artur 4, Mazurek Marek 2, Staszczak Lesław 1, Iwanek Cezary 1, Gontarz Piotr 1, sam. 1 - Rębacz Łukasz 1, Stachera Rafał 1, Mielcarz Jakub 1, Król Krzysztof 1)

Old Stars - Blokersi - 6 : 4

(Zarczuk Ireneusz 2, Skubisz Dariusz 2, Wachowicz Andrzej 1, sam. 1 - Stępień Przemysław 3, Mazur Paweł 1)

Biłgoraj 2010 - Straż - 9 : 2

(Furlepa Michał 2, Piskorski Jacek 1, Skubisz Paweł 1, Powroźnik Tomasz 2, Hasiak Grzegorz 1, Obszański Mirosław 1, Piskorski Artur 1 - Dorosz Marcin 1, Rymarz Jacek 1)

Bezimienni - Spartakus Team - 3 : 5

(Pawluk Jakub 2, Raduj Bartłomiej 1 - Maternowski Tomasz 4, Łęcki Mariusz 1)

PKS Team - OKS Sitarska - 5 : 11

(Baryła Krzysztof 2, Artur Kaczor 1, Iwanowicz Tomasz 1, Żybura Jacek 1 - Sykała Karol 5, Kupczak Grzegorz 4, Dybiak Krzysztof 1, sam. 1 )

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners