Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Biłgorajska Liga Piłki Siatkowej - sezon 2017/2018

 

                                                       TABELA - II Runda
    I Liga   

MIEJSCE

  DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

SETY

1.

Junior Max

7

16

20

10

2.

  Rondo Rzeczyce

7

16

18

10

3.

Top 300  

7

14

17

11

4.

UKS Leśnik Biłgoraj  

7

14

17

11

5.

LHS Axstone Zamość 

7

13 17 12

6.

Gryf Tarnogród  

7 8 10 15

7.

Moto-Partner Zamość

7

3

4

18

8.

Tytan Gózd 

7

0

5

21























    II Liga   

MIEJSCE

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

SETY

1.

 Sokół Zwierzyniec 

5

15

15

3

2.

Jedynka Team

5

11

13

7

3.

UKS  Dynamika Lipiny

5

9

11

4

4.

Nadleśnictwo Biłgoraj 

5

6

9

11

5.

Belfer

5

4

6

13

6.

Elektryk

5

0

1

15

7.

Fire Team Tereszpol

0

0

0

0
























TERMINARZ SPOTKAŃ - II RUNDA

    I Liga  
Spotkania nr 1 - godz. 18:30, nr 2 - 20:00
         
  13.02 - wtorek     
1 Leśnik * Junior Max  2:3 (27:25, 23:25, 25:15, 20:25, 11:14)
2 Moto-P. * Top 300  1:3 (25:20, 20:25, 24:26, 23:25)
  16.02 - piątek      
1 Gryf * LHS Axstone  0:3 (17:25, 20:25, 23:25)
2 Tytan * Rondo  1:3 (19:25, 18:25, 25:17, 14:25)
  20.02 - wtorek       
1 Gryf * Top 300  0:3 (13:25, 17:25, 18:25)
2 Leśnik * Rondo  3:0 (25:17, 25:17, 25:23)
  23.02 - piątek       
1 Tytan * Junior Max  1:3 (9:25, 14:23, 25:19, 19:25)
2 Moto-P. * LHS Axstone  0:3 (11:25, 14:25, 20:25)
  27.02 - wtorek       
1 Moto-P. * Junior Max  0:3 (15:25, 13:25, 15:25)
2 Tytan * LHS Axstone  1:3 (25:21, 22:25, 20:25, 24:26)
  2.03 - piątek      
1 Gryf * Rondo  1:3 (19:25, 22:25, 25:23, 20:25)
2 Leśnik * Top 300  1:3 (25:19, 16:25, 22:25, 14:25)
  6.03 - wtorek       
1 Moto-P. * Rondo  0:3 (16:25, 14:25, 22:25)
2 Gryf * Junior Max  0:3 (23:25, 22:25, 19:25)
  9.03 - piątek       
1 Leśnik * LHS Axstone  3:1 (26:24, 25:16, 19:25, 25:18)
Top 300  * Tytan  3:0 (25:16, 25:18, 25:12                                                          

 

    II LIGA  
Spotkania nr 1 - godz. 18:30, nr 2 - 20:00     
 
  13.02 - wtorek
1 Dynamika * Jedynka  1:3 (25:21, 16:25, 22:25, 24:26)
2 Nadleśnictwo * Belfer  3:2 (25:15, 18:25, 27:25, 25:27, 15:8)
  16.02 - piątek      
1 Elektryk  *  Fire Team                       ----------------
  20.02 - wtorek      
1 Sokół * Elektryk  3:0 (25:11, 25:7, 25:20)
2 Nadleśnictwo * Jedynka  2:3 (25:14, 16:25, 25:18, 23:25, 6:15)
  23.02  - piątek    
1 Dynamika * Belfer  3:0 (30:28, 25:22, 25:21)
  27.02  - wtorek    
1 Nadleśnictwo * Fire Team                       --------------------
  2.03 - piątek      
Elektryk * Jedynka  0:3 (24:26, 17:25, 19:25)
2 Dynamika * Sokół  1:3 (29:27, 11:25, 14:25, 18:25)
  6.03  - wtorek      
1 Elektryk * Belfer  1:3 (19:25, 23:25, 25:23, 26:28)
  9.03 - piątek      
1 Nadleśnictwo * Sokół  1:3 (22:25, 25:17, 19:25, 23:25)
2 Dynamika * Fire Team                                                                

 

          I RUNDA 

Tabela  - GRUPA I

M-SCE

  DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

SETY

1.

Gryf Tarnogród

6

17

18

3

2.

UKS Leśnik Biłgoraj

6

16

17

6

3.

Moto-Partner Zamość  

6

11

12

8

4.

Tytan Gózd 

6

8

11

11

5.

 UKS Dynamika Lipiny   

6

7

9

12

6.

Nadleśnictwo Biłgoraj 

6

4

6

15

7.

Elektryk Biłgoraj 

6

0

0

18
























Tabela  - GRUPA II

M-SCE

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

SETY

1.

Rondo Rzeczyce

7

18

21

8

2.

Top 300    

7

14

17

9

3.

Junior Max 

7

14

18

10

4.

LHS Axstone Zamość 

7

13

17

11

5.

Sokół Zwierzyniec

7

12

13

12

6.

Jedynka Team 

7

10

12

14

7.

 Belfer

7

2

4

20

8.

Fire Team Tereszpol

7

1

3

21


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TERMINARZE i WYNIKI SPOTKAŃ

Grupa I - mecze we wtorki: 1,2 - godz. 18:30, 3 - godz. 19:30

5.12.2017
1 Leśnik * Elektryk    3:0 (25:16, 25:19, 25:20)  
2 Dynamika * Gryf    0:3 ( 15:25, 20:25, 16:25)  
3 Moto-P. * Nadleśnictwo    3:2 (25:12, 19:25, 24:26, 25:16, 15:11) 
  
12.12.2017
1 Elektryk * Dynamika   0:3 (17:25, 20:25, 19:25)
2 Nadleśnictwo * Leśnik   1:3 (14:25, 25:23, 19:25, 19:25)  
3 Tytan * Moto-P.   0:3 (14:25, 21:25, 17:25) 

19.12.2017
1 Leśnik * Tytan   3:1 (25:16, 23:25, 25:12, 25:20)  
2 Gryf * Elektryk   3:0 (25:18, 25:14, 26:24)  
3 Dynamika * Nadleśnictwo   3:0 (27:25, 25:18, 25:20)  

2.01.2018
1 Moto-P. * Leśnik   0:3  (15:25, 21:25, 18:25)  
2 Tytan * Dynamika   3:2  (19:25, 25:14, 25:18, 21:25, 15:13)  
3 Nadleśnictwo * Gryf  0:3 (23:25, 21:25, 20:25)  

9.01.2018
1 Elektryk * Nadleśnictwo   0:3  (15:25, 20:25, 18:25)  
2 Gryf * Tytan   3:1  (25:11, 25:13, 18:25, 25:23)  
3 Dynamika * Moto-P.   0:3  (16:25, 19:25, 20:25)  

16.01.2018
1 Leśnik * Dynamika    3:1  (20:25, 25:14, 25:16, 25:19)
2 Tytan * Elektryk   3;0  (25:10, 25:23, 25:17)  
3 Moto-P. * Gryf   0:3  (24:26, 20:25, 17:25)  

23.01.2018
1 Gryf * Leśnik    3:2  (23:25, 26:23, 15:25, 25:21, 15:9)
2 Elektryk * Moto-P.   0:3  (21:25, 14:25, 15:25) 
3 Nadleśnictwo * Tytan   0:3  (26:28, 10:25, 17:25)  

Grupa II mecze w piątki: 1,2 - godz. 18:30, 3,4 - godz. 19:30

8.12.2017
1 Junior * Top 300  3:2 (20:25, 25:15, 15:25, 15:25, 25:17, 17:15)  
2 Belfer * Fire Team  3:2 (22:25, 25:21, 25:23, 24:26, 15:10)  
3 Axstone * Jedynka  1:3 (25:20, 23:25, 20:25, 17:25)  
4 Rondo * Sokół  3:1 (25:22, 19:25, 25:17, 25:12) 

15.12.2017
1 Jedynka * Junior   0:3 (22:25, 23:25, 15:25)
2 Sokół * Belfer   3:0 (25:13, 25:18, 25:23)  
3 Top 300 * Rondo   1:3 (24:26, 24:26, 25:22, 17:25)  
4 Fire Team * Axstone   0:3 (20:25, 17:25, 15:25)  

22.12.2017
1 Top 300 * Jedynka   3:0 (25:14, 25:15, 25:23)  
2 Junior * Fire Team   3:0 (25:17, 25:20, 25:18)  
3 Axstone * Sokół   3:0 (25:20, 25:19, 25:18)
4 Rondo * Belfer   3:0 (25:23, 25:21, 25:17)  

5.01.2018
1 Jedynka * Fire Team   3:0 (25:23, 25:21, 25:22) 
2 Top 300 * Sokół   3:0 (25:19, 27:25, 25:18) 
3 Junior * Belfer   3:0 (25:23, 25:21, 25:17)  
4 Rondo * Axstone   3:2 (24:26, 21:26, 25:18, 25:21, 16:14)  

12.01.2018
1 Fire Team * Rondo   0:3  (19:25, 17:25, 10:25)  
2 Sokół * Jedynka   3:1  (25:18, 25:17, 14:25, 25:19)  
3 Belfer * Top 300   0:3  (25:18, 25:18, 25:22)  
4 Axstone * Junior   2:3  (23:25, 25:22, 21:25, 25:14, 14:16)

19.01.2018  
1 Junior * Rondo   2:3  (25:22, 20:25, 25:21, 20:25, 6:15)
2 Jedynka * Belfer   3:1  (25:18, 25:15, 22:25, 25:18)  
3 Top 300 * Axstone   2:3  (25:21, 26:24, 18:25, 26:28, 13:15)   
4 Fire Team * Sokół   1:3  (19:25, 26:24, 17:25, 18:25)  

26.01.2017
1 Sokół * Junior   3:1  (25:20, 20:22, 27:29, 21:25)
2 Fire Team * Top 300   0:3 (w-wer)
3 Jedynka * Rondo   (26:24, 25:21, 16:25, 14:25, 7:15)  
4 Belfer * Axstone   0:3 (12:25, 17:25, 20:25)

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners