Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Amatorska Liga Piłki Nożnej o puchar "Burmistrza Miasta Biłgoraj" - 2017/2018

AMATORSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ

o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj - sezon 2017/2018


Lp Drużyna Mecze Pkt BZ BS RB W R P
1 Old Stars 12 36 82 28 54 12 0 0
2 Spartakus Team 12 27 74 29 45 9 0 3
3 Załadunek Team Biłgoraj 12 24 54 38 16 8 0 4
4 OKS Sitarska 11 22 65 30 35 7 1 3
5 Blokersi 12 19 81 42 39 6 1 5
6 RWKS Sparta Biłgoraj 12 19 66 43 23 6 1 5
7 SNW 12 10 35 52 -17 3 1 8
8 Galacticos 12 9 40 92 -52 3 0 9
9 FC Bażant 11 6 30 100 -70 2 0 9
10 100 Procent 12 3 31 104 -73 1 0 11

Formularz zgłoszeniowy TUTAJ


ALPN 2017/2018 - kolejka 1
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
26.08.2017   14:00   OKS Sitarska   12 : 0   FC Bażant    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        G. Krupczak 3, M. Kawalec 4, P. Oleszczak 1, D. Herda 3, S. Kozak 1    
26.08.2017   15:10   Spartakus Team   6 : 1   100 Procent    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        R. Wesołowski 2, M. Łęcki 2, R. Wołkoszyn 2 - J. Serafin 1    
26.08.2017   16:20   Blokersi   5 : 5   RWKS Sparta Biłgoraj    SP 1   Arkadiusz Oleszczak
        G. Piech 2, G. Sarzyński 1, P. Surmacz 1, A. Wachowicz 1 - M. Deryło 5    
26.08.2017   14:00   KS GYM ADDICT     :     Galacticos    SP 4    Zbigniew Skwarek
        Drużyna KS GYM ADDICT wycofała sie z rozgrywek    
26.08.2017   15:10   SNW   1 : 3   Załadunek Team Biłgoraj    SP 4    Zbigniew Skwarek
        M. Bartosz 1 - Ł. Łosiewicz 1, A. Kotwis 1, S. Kościelski 1    
26.08.2017       Old Stars     :     Pauza        

 


ALPN 2017/2018 - kolejka 2
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
2.09.2017   14:00   RWKS Sparta Biłgoraj   4 : 6   Spartakus Team    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        T. Wolanin 1, M. Paluch 3 - R. Wesołowski 1, M. Król 2, R. Rękas 3    
2.09.2017   15:10   Galacticos   4 : 5   Załadunek Team Biłgoraj    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        P. Kita 1, K. Jarosławski 1, M. Sprysak 1, Ł. Mendykowski 1 - S. Małek 1, Ł. Łosiewicz 2,
M. Kuceł 1
   
7.09.2017   19:50   OKS Sitarska   13 : 1   100 Procent    SP 1    Zbigniew Skwarek
        G. Krupczak 1, M. Kawalec 3, M. Czuchra 4, P. Oeszczak 2, A. Hajduk 1, D. Herda 2
- J. Moliter 1
   
2.09.2017   14:00   FC Bażant   2 : 6   SNW    SP 4    Zbigniew Skwarek
        M. Ciecierski 1, J. Żybura 1 - G. Ożga 2, K. Bednarz 2, P. Pieczonka 1, S. Wójcik 1    
7.10.2017   16:20   Old Stars     :     KS GYM ADDTCT    SP 4    Zbigniew Skwarek
        Drużyna KS GYM ADDICT wycofała sie z rozgrywek    
2.09.2017       Blokersi     :     Pauza      

 


ALPN 2017/2018 - kolejka 3
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
9.09.2017   15:00   OKS Sitarska     :     KS GYM ADDTCT    SP 1    Zbigniew Skwarek
        Drużyna KS GYM ADDICT wycofała sie z rozgrywek    
9.09.2017   16:10   Old Stars   2 : 1   Spartakus Team    SP 1    Zbigniew Skwarek
        A. Skubisz 1, J. Korzeń 1 - R. Wesołowski 1 -     
9.09.2017   14:00   FC Bażant   1 : 16   Załadunek Team Biłgoraj    SP 4    Artur Piskorski
        J. Żybura 1 - W. Żerebiec 1, S. Małek 5, Ł. Łosiewicz 6, S. Kościelski 3, sam. 1    
9.09.2017   15:10   RWKS Sparta Biłgoraj   11 : 5   Galacticos    SP 4    Artur Piskorski
        S. Skrzypek 3, T. Powroźnik 2, M. Deryło 3, K. Nalepa 1, M. Surma 2 - D. Peszek 1,
P. Skwarek 3
   
9.09.2017   16:20   100 Procent   3 : 20   Blokersi    SP 4    Artur Piskorski
        J. Kyc 1, A. Surowiecki 2 - M. Dziak 2, Ł. Jasiński 3, G. Litwin 1, G. Piech 7, G. Sarzyński 2,
M. Styk 1, M. Watrak 4
   
        SNW     :     Pauza        

 


ALPN 2017/2018 - kolejka 4
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
16.09.2017   14:00   OKS Sitarska   5 : 4   Spartakus Team    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        G. Krupczak 2, M. Kawalec 1, D. Herda 1, A. Hajduk 1 - R. Wesołowski 1, A. Okoń 3    
16.09.2017   15:10   FC Bażant   2 : 7   RWKS Sparta Biłgoraj    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        P. Kupczak 2 - T. Wolanin 1, T. Powroźnik 1, M. Deryło 2, M. Paluch 1, M. Surma 1, sam. 1    
16.09.2017   16:20   Old Stars   12 : 3   Galacticos    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        Z. Granda 1, S. Szpinda 1, A. Skubisz 5, J. Korzeń 3, K. Bilewicz 1, B. Stawarski 1 -
K. Jargieło 1, P. Kita 1, K. Siek 1
   
16.09.2017   14:00   100 Procent     :     KS GYM ADDTCT    SP 4    Zbigniew Skwarek
        Drużyna KS GYM ADDICT wycofała sie z rozgrywek    
16.09.2017   15:10   Blokersi   0 : 5   SNW    SP 4    Zbigniew Skwarek
       

J. Łuszczek 5  -  - Michał Bartosz - SNW,  - Ł. Jasiński - Blokersi
Na podstawie protokołu z meczu oraz oceny sędziego zawodów zawodnik drużyny Blokersów, Łukasz Jasiński zostaje zawieszony na 5 spotkań za uderzenie zawodnika drużyny SNW, natomiast zawodnik drużyny SNW, Michał Bartosz zostaje zawieszony na 3 spotkania za prowokowanie zawodnika drużyny Blokersów.

   
16.09.2017       Załadunek Team Biłgoraj     :     Pauza        

 


ALPN 2017/2018 - kolejka 5
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
23.09.2017   14:00   Blokersi   5 : 4   Załadunek Team Biłgoraj    SP 1    Artur Piskorski
        C. Iwanek 1, G. Piech 1, A. Wachowicz 1, M. Watrak 1, S. Tatara 1 - S. MAłek 1, Ł. Łosiewicz 2, M. Kuceł 1    
23.09.2017   15:10   OKS Sitarska   15 : 2   Galacticos    SP 1    Artur Piskorski
        G. Krupczak 1, M. Kawalec 6, M. Czuchra 1, A. Hajduk 3, S. Kozak 3, M. Drozdowski 1 -
P. Kita 1
   
23.09.2017   16:20   100 Procent   3 : 5   SNW    SP 1    Artur Piskorski
        R. Stachera 2, N. Termena 1 - J. Bielak 2, P. Lato 1, J. Łuszczek 2    
23.09.2017   14:00   Old Stars   14 : 5   FC Bażant    SP 4    Adkadiusz Oleszczak
        Z. Granda 1, A. Deryło 6, J. Korzeń 1, K. Bilewicz 3, B, Stawarski 2, A. Adamowicz 1 -
P. Kupczak 1, M. Robak 1, P. Momot 1, P. Kłos 2
   
21.09.2017   19:00   KS GYM ADDICT     :     Spartakus Team    SP 4    Artur Piskorski
        Drużyna KS GYM ADDICT wycofała sie z rozgrywek    
23.09.2017       RWKS Spatra Biłgoraj     :     Pauza      

ALPN 2017/2018 - kolejka 6
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
30.09.2017   14:00   Old Stars   3 : 0   OKS Sitarska    SP 1    Artur Piskorski
        Z. Granda 1, J. Korzeń 1, K. Bilewicz 1    
30.09.2017   15:10   FC Bażant   1 : 8   Blokersi    SP 1   Artur Piskorski
        P. Momot 1 - C. Iwanek 2, Ł. Norton 1, G. Piech 3, G. Sarzyński 1, S. Tatara 1    
30.09.2017   16:20   RWKS Sparta Biłgoraj     :     KS GYM ADDICT    SP 1    Artur Piskorski
        Drużyna KS GYM ADDICT wycofała sie z rozgrywek    
30.09.2017   14:00   Galacticos   6 : 3   SNW    SP 4    Zbigniwe Skwarek
        K. Peszek 1, D. Peszek 3, K. Siek 1, D. Grasza 1 - M. Dworniczak 1, D. Dworniczak 1, sam. 1    
30.09.2017   15:10   Załadunek Team Biłgoraj   2 : 0   Spartakus Team    SP 4    Zbigniew Skwarek
        Ł. Łosiewicz 1, M. Kuceł 1    
30.09.2017       100 Procent     :     Pauza      

 


ALPN 2017/2018 - kolejka 7
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
7.10.2017   14:00   Spartakus Team   14 : 2   FC Bażant    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        R. Wesołowski 4, M. Król 1, A. Baran 2, I. Zarczuk 6 - M. Ciecierski 1, S. Kłos 1    
7.10.2017   15:10   Blokersi   2 : 4   OKS Sitarska    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        C. Iwanek 1, S. Tatara 1 - G. Krupczak 1, D. Herda 1, A. Hajduk 1, S. Kozak 1    
7.10.2017   16:20   Galacticos   6 : 2   100 Procent    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        D. Peszek 1, P. Kita 2, M. Sprysak 1, Ł. Mędykowski 1, P. Krzykawski 1 - K. Kutny 1,
T. Żybura 1
   
7.10.2017   14:00   SNW   2 : 6   Old Stars    SP 4    Zbigniew Skwarek
        T. Iwanowicz 1, R. Jach 1 - A. Czerw 3, B. Kowalik 1, K. Bliewicz 1, J. Korzeń 1    
7.10.2017   15:10   Załadunek Team Biłgoraj   1 : 5   RWKS Sparta Biłgoraj    SP 4    Zbigniew Skwarek
        Ł. Łosiewicz 1 - T. Wolanin 1, M. Paluch 3, M. Surma 1    
        KS GYM ADDICT     :     Pauza        

 


Od kolejki 9, każdy zawodnik wpisany do protokołu meczowego przed spotkaniem, który weźmie udział w meczu, będzie uważany za zawodnika nieuprawnionego do gry, za co grożą kary przewidziane w Regulaminie Rozgrywek.


ALPN 2017/2018 - kolejka 8
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
14.10.2017   14:00   Blokersi   1 : 5   Old Stars    SP 1    Artur Piskorski
        M. Watrak 1 - A. Deryło 1, K. Bilewicz 2, B. Stawarski 2    
14.10.2017   15:10   100 Procent   6 : 8   Załadunek Team Biłgoraj    SP 1    Artur Piskorski
        Ł. Juśko 1, R. Stachera 5 - M. Ciecierski 1, S. Małek 2, Ł. Łosiewicz 3, B. Gregorczyk 1,
A. Kotwis 1
   
14.10.2017   16:20   SNW   0 : 7   RWKS Sparta Biłgoraj    SP 1    Artur Piskorski
        M. Deryło 3, M. Lewandowski 2, M. Paluch 2    
14.10.2017   14:00   Spartakus Team   13 : 3   Galacticos    SP 4    Arkadiusz Oleszczak
        R. Wesołowski 2, A. Okoń 2, R. Rekas 1, I. Zarczuk 5, R. Wlaź 3 - D. Peszek 1, P. Kita 2    
14.10.2017   15:10   KS GYM ADDICT     :     FC Bażant    SP 4    Arkadiusz Oleszczak
        Drużyna KS GYM ADDICT wycofała sie z rozgrywek    
14.10.2017       OKS Sitarska     :     Pauza      

 


ALPN 2017/2018 - kolejka 9
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
21.10.2017   14:00   100 Procent   0 : 9   RWKS Sparta Biłgoraj    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        M. Kowalik 1, T. Wolanin 1, T. Powroźnik 1, M. Deryło 5, M. Kuszka 1    
21.10.2017   15:10   Galacticos   2 : 7   FC Bażant    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        D. Peszek 1, P. Kita 1 - P. Kupczak 1, P. Palinka 2, J. Żybura 4    
21.10.2017   16:20   KS GYM ADDICT     :     Blokersi    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        Drużyna KS GYM ADDICT wycofała sie z rozgrywek    
21.10.2017   14:00   SNW   1 : 1   OKS Sitarska    SP 4    Zbigniew Skwarek ?
        S. Świerszcz 1 - M. Kawalec 1    
21.10.2017   15:10   Załadunek Team Biłgoraj   1 : 7   Old Stars    SP 4    Zbigniew Skwarek ?
        M. Małek 1- Z. Granda 1, J. Korzeń 2, K. Bilewicz 3, B. Stawarski 1    
21.10.2017       Spartakus Team     :     Pauza      

 


ALPN 2017/2018 - kolejka 10
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
28.10.2017   14:00   RWKS Sparta Biłgoraj   1 : 5   Old Stars    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        T. Powroźnik 1 - A. Deryło 1, J. Korzeń 2, K. Bilewicz 1, B. Stawarski 1    
28.10.2017   15:10   SNW     :     KS GYM ADDICT    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        Drużyna KS GYM ADDICT wycofała sie z rozgrywek    
28.10.2017   16:20   Załadunek Team Biłgoraj   4 : 1   OKS Sitarska    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        S. Małek 1, Mi. Małek, Ł. Losiewicz 2 - G. Bździuch 1    
28.10.2017   15:10   FC Bażant   6 : 0   100 Procent  - wo    SP 4    Zbigniew Skwarek
        P. Kupczak 2, M. Robak 2, S. Kłos 1, J. Żybura 1
Walkower dla drużyny FC Bażant. Drużyna 100 Procent w 35 minucie meczu opuściła plac gry. Wynik zostaje utrzymany z boiska.
   
28.10.2017   16:20   Spartakus Team   5 : 2   Blokersi    SP 4    Zbigniew Skwarek
        I. Zarczuk 2, R. Wesołowski 3 - G. Piech 1, P. Mazur 1    
28.10.2017       Galacticos     :     Pauza      

 


ALPN 2017/2018 - kolejka 11
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
4.11.2017   14:00   Spartakus Team   6 : 2   SNW    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        R. Wesołowski 2, M. Król 2, I. Zarczuk 2 - J. Bielak 2    
4.11.2017   15:10   100 Procent   2 : 7   Old Stars    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        Ł. Juśko 1, M. Dobosz 1 - S. Szpinda 1, A. Skubisz 1, J. Korzeń 1, K. Bilewicz 4    
4.11.2017   16:20   Galacticos   5 : 3   Blokersi    SP 1    Arkadiusz Oleszczak
        P. Kita 3, K. Pyzik 2 - Ł. Jasiński 2, P. Stępień 1    
4.11.2017   14:00   Załadunek Team Biłgoraj     :     KS GYM ADDICT    SP 4    Zbigniew Skwarek
        Drużyna KS GYM ADDICT wycofała sie z rozgrywek    
4.11.2017   15:10   RWKS Sparta Biłgoraj   4 : 5   OKS Sitarska    SP 4    Zbignew Skwarek
        T. Powroźnik 1, M. Deryło 3 - G. Krupczak 1, M. Kawalec 1, M. Czuchra 1, G. Bździuch 1,
M. Drozdowski 1
   
4.11.2017       FC Bażant     :     Pauza      
 
Klasyfikacja Strzelców po IX kolejce
 
M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 21
2  Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 18
3  Bilewicz Krzysztof Old Stars 16
3  Kawalec Mateusz OKS Sitarska 16

Wiosna 2018

Drużyna KS GYM ADDICT wycofała sie z rozgrywek ALPN. W z wiązku z powyższym, zgodnie z Art. 6 pkt i, j Regulaminu Rozgrywek, spotkania z jej udziałem są traktowane jako nie odbyte, gdyż drużyna nie rozegrała 50% + 1 spotkań. Zdobyte punkty oraz bramki z I rundy zostały anulowane. Jednocześnie na rundę wiosenną opracowany jest nowy harmonogram rozgrywek.

ALPN 2017/2018 - kolejka 10
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
7.04.2018   14:00   Spartakus Team   3 : 2   Załadunek Team Biłgoraj    SP 1    Artur Piskorski
        I. Zarczuk 2, R. Wlaź 1 - M. Małek 1, Ł. Łosiewicz 1    
7.04.2018   15:10   Blokersi   9 : 2   FC Bażant    SP 1    Artur Piskorski
        P. Bednarz 1, Ł. Jasiński 1, P. Stępień 1, A Wachowicz 4, M. Watrak 1, K. Miciuk 1 -
D. Garbacz 1, S. Kłos 1
   
7.04.2018   16:20   OKS Sitarska   2 : 6   RWKS Sparta Biłgoraj    SP 1    Artur Piskorski
        M. Kawalec 1, S. Kozak 1 - T. Wolanin 1, T. Powrośnik 2, M. Lewandowski 1, M. Paluch 2    
7.04.2018   14:00   100 Procent   7 : 3   Galacticos    SP 4    Grzegorz Wlizło
        J. Kyc 1, M. Kutny 2, Ł. Juśko 1, R. Stachera 2, D. Marzec 1 - D. Peszek 1, K. Jargieło 1,
M. Sprysak 1
   Kita Patryk - Galacticos
7.04.2018   15:10   SNW   5 : 7   Old Stars    SP 4    Grzegorz Wlizło
        J. Bielak 1, A. Rymarz 1, Ł. Mendykowski 1, M. Iwanek 1, sam. 1 - Z. Granda 2, A. Deryło 4,
J. Korzeń 1
 

 Kozyra Krzysztof - Old Stars
 Bartosz Michał - SNW
/3 mecze kary/

 
Klasyfikacja Strzelców po X kolejce
 
M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 21
2  Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 19
3  Zarczuk Ireneusz Spartakus Team 17
3  Kawalec Mateusz OKS Sitarska 17

ALPN 2017/2018 - kolejka 11
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
14.04.2018   14:00   OKS Sitarska   7 : 3   SNW    SP 1    Artur Piskorski
        G. Krupczak 2, M. Kawalec 2, M. Czuchra 1, A. Hajduk 1, K. Niedźwiedzki 1 - J. Bielak 1,
P. Lato 1, K. Bednarz 1
   
14.04.2018   15:10   Old Stars   6 : 3   100 Procent    SP 1    Artur Piskorski
        S. Szpinda 1, A. Deryło 3, A. Czerw 2 - R. Stachera 2, E. Wasiewicz 1    
14.04.2018   16:20   Galacticos   0 : 11   Blokersi    SP 1    Artur Piskorski
        M. Bączek 2, C. Iwanek 1, Ł. Jasiński 2, G. Sarzyński 1, P. Stępień 1, A. Wachowicz 4    
14.04.2018   14:00   FC Bażant   2 : 12   Spartakus Team    SP 4    Zbigniew Skwarek
        J. Garbacz 1, J. Żybura 1 - R. Wesołowski 2, P. Niemiec 2, R. Wołoszyn 2, I. Zarczuk 5,
R. Wlaź 1
   
14.04.2018   15:10   Załadunek Team Biłgoraj   5 : 3   RWKS Sparta Biłgoraj    SP 4    Zbigniew Skwarek
        W. Żerebiec 3, M. Małek 1, Ł. Łosiewicz 1 - M. Deryło 1, M. Paluch 2    
 
Klasyfikacja Strzelców po XI kolejce
 
M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 22
2  Zarczuk Ireneusz Spartakus Team 22
3  Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 20

ALPN 2017/2018 - kolejka 12
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
21.04.2018   14:00   Załadunek Team Biłgoraj   3 : 2   Galacticos    SP 1    Artur Piskorski
        W. Żerebiec 1, S. Małek 1, Ł. Łosiewicz 1 - P. Kita 1, D. Przytuła 1    
21.04.2018       FC Bażant     :     OKS Sitarska    SP 1    
        Mecz odbędzie się w innym terminie    
21.04.2018   15:10   RWKS Sparta Biłgoraj   4 : 8   Old Stars    SP 1    Artur Piskorski
        T. Powroźnik 2, M. Paluch 1, S. Kwieciński 1 - A. Deryło 3, K. Bilewicz 2, B. Stawarski 2, sam. 1    
21.04.2018   15:00   Blokersi   15 : 3   100 Procent    SP 4    Grzegorz Wlizło
        M. Bączek 1, Ł. Norton 1, G. Sarzyński 1, A. Wachowicz 11, M. Watrak 1 - J. Kyc 1,
R. Stachera 2
   
21.04.2018   16:10   Spartakus Team   4 : 2   SNW    SP 4    Grzegorz Wlizło
        R. Wesołowski 2, R. Wołoszyn 1, I. Zarczuk 1 - Ł. Mendykowski 1, sam. 1    Stec Zdzisław - SNW
 
Klasyfikacja Strzelców po XI kolejce
 
M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1  Zarczuk Ireneusz Spartakus Team 23
2  Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 22
3  Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 21
4 Wachowicz Andrzej Blokersi 21

ALPN 2017/2018 - kolejka 13
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
28.04.2018   14:00   Spartakus Team     :     Blokersi    SP 1    Artur Piskorski
             
28.04.2018   15:10   Old Stars     :     FC Bażant    SP 1    Artur Piskorski
             
28.04.2018   16:20   SNW     :     Załadunek Team Biłgoraj    SP 1    Artur Piskorski
             
28.04.2018   14:00   OKS Sitarska     :     Galacticos    SP 4    Zbigniew Skwarek
             
28.04.2018   15:10   100 Procent     :     RWKS Sparta Biłgoraj    SP 4    Zbigniew Skwarek
        Mecz zostanie rozegrany w innym terminie    

ALPN 2017/2018 - kolejka 14
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
12.05.2018   14:00   RWKS Sparta Biłgoraj     :     FC Bażant    SP 1    
             
12.05.2018   15:10   Załadunek Team Biłgoraj     :     OKS Sitarska    SP 1    
             
12.05.2018   16:20   Galacticos     :     Spartakus Team    SP 1    
             
12.05.2018   14:00   100 Procent     :     SNW    SP 4    
             
12.05.2018   15:10   Blokersi     :     Old Stars    SP 4    
               

ALPN 2017/2018 - kolejka 15
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
19.05.2018   14:00   Old Stars     :     Spartakus Team    SP 1    
             
19.05.2018   15:10   SNW     :     Blokersi    SP 1    
             
19.05.2018   16:20   OKS Sitarska     :     100 Procent    SP 1    
             
19.05.2018   14:00   FC Bażant     :     Załadunek Team Biłgoraj    SP 4    
             
19.05.2018   15:10   Galacticos     :     RWKS Sparta Biłgoraj    SP 4  
             

ALPN 2017/2018 - kolejka 16
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
26.05.2018   14:00   Blokersi     :     RWKS Sparta Biłgoraj    SP 1    
             
26.05.2018   15:10   Old Stars     :     Galacticos    SP 1    
             
26.05.2018   16:20   100 Procent     :     Załadunek Team Biłgoraj    SP 1    
             
26.05.2018   14:00   SNW     :     FC Bażant    SP 4    
             
26.05.2018   15:10   Spartakus Team     :     OKS Sitarska    SP 4    
             

ALPN 2017/2018 - kolejka 17
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
2.06.2018   14:00   100 Procent     :     Spartakus Team    SP 1    
             
2.06.2018   15:10   OKS Sitarska     :     Blokersi    SP 1    
             
2.06.2018   16:20   RWKS Sparta Biłgoraj     :     SNW    SP 1    
             
2.06.2018   14:00   Załadunek Team Biłgoraj     :     Old Stars    SP 4    
             
2.06.2018   15:10   Galacticos     :     FC Bażant    SP 4    
             

ALPN 2017/2018 - kolejka 18
 
Data   Godzina   Gospodarz   vs   Goście   Boisko   Sędzia
9.06.2018   14:00   Old Stars     :     OKS Sitarska    SP 1    
             
9.06.2018   15:10   SNW     :     Galacticos    SP 1    
             
9.06.2018   16:20   FC Bażant     :     100 Procent    SP 1    
             
9.06.2018   14:00   Blokersi     :     Załadunek Team Biłgoraj    SP 4    
             
9.06.2018   15:10   Spartakus Team     :     RWKS Sparta Biłgoraj    SP 4    
             
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners