Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Biłgorajska Liga Piłki Siatkowej - sezon 2016/2017

Wyniki spotkań i tabela   
Biłgorajskiej Ligi Piłki Siatkowej
- sezon 2016/2017 - 

I LIGA

– 07.03.2017

Leśnik – Rondo             3:0 (25:18, 25:22, 25:20)         
Axstone – Alexandria    3:2 (25:14, 25:16, 20:25, 24:26, 15:12)
Junior Max – Dynamika 2:3 (23:25, 25:19, 25:22, 15:25, 16:14)

– 28.02.2017
Junior Max – Alexandria      3:2 (25:19, 25:18, 16:25, 28:30, 15:10)       
Nadleśnictwo – Rondo         0:3 (22:25, 24:26, 19:25)        

MIEJSCE
  DRUŻYNA
MECZE
PUNKTY
SETY
1.
LHS Axstone Zamość 
7
18
20
7
2.
UKS Leśnik Biłgoraj
7
16
19
9
3.
Junior Max
7
13
17
14
4.
Top 300
7
11
15
14
5.
Rondo Rzeczyce 
7
8
12
16
6.
UKS Dynamika Lipiny
7
6
11
17
7.
Nadleśnictwo Biłgoraj
7
6
10
18
8.   Aleksandria  7 6 10 19
 
 

 

 

 

 

 


 


 


II LIGA

– 07-09.03.2017
Tytan  – Moto-P.            3:1 (25:19, 25:18, 24:26, 25:17)
Gryf - Sokół                   3:1 

– 03.03.2017
Fire Team – Tytan          2:3 (22:25, 25:22, 25:19, 13:25, 10:15) 
Tytan – Belfer                3:0 (25:18, 25:19, 25:23)
 

MIEJSCE
DRUŻYNA
MECZE
PUNKTY
SETY
1.
OSP RWiE  
6
17
18
4
2.
Tytan Gózd 
6
14 15 8
3.
Sokół Zwierzyniec
6 9 11 11
4.
FireTeam Tereszpol  
6
9 14 14
5.
Gryf  Tarnogród
6
8
11
14
6.
Moto-Partner Zamość
6
4
10
16
7.
Belfer
6
2
6
18


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                  TERMINARZ i WYNIKI GIER

  I Liga      
  Spotkania nr 1 - godz. 18:30, nr 2 - 20:00
         
  10.02 - piątek      
1 Axstone * Top 300 3:0 (25:19, 25:17, 25:18)
2 Junior Max * Rondo 3:2 (19:25, 21:25, 25:17, 25:16, 15:12
  14.02 - wtorek       
1 Leśnik * Dynamika 3:2 (25:23, 25:16, 20:25, 22:25, 15:13)
2 Nadleśnictwo * Alexandria 3:2 (25:27, 25:16, 25:20, 16:25, 15:12
  17.02 - piątek      
1 Axstone * Rondo 3:1 (25:23, 25:17, 25:27, 25:13)  
2 Junior Max * Top 300 3:1 (25:23, 25:19, 17:25,25:17)
  21.02 - wtorek       
1 Leśnik * Alexandria 3:1 (25:17, 25:21, 21:25, 25:19)
2 Nadleśnictwo * Dynamika 3:1 (25:21, 25:22, 22:25, 25:23)
  24.02 - piątek       
1 Axstone * Dynamika 3:0 (25:22, 25:17, 25:22)
2 Leśnik * Top 300 3:2 (21:25, 25:18, 21:25, 25:20, 15:10)
  28.02 - wtorek       
1 Junior Max * Alexandria 3:2 (25:19, 25:18, 16:25, 28:30, 15:10)
2 Nadleśnictwo * Rondo 0:3 (22:25, 24:26, 19:25)  
  3.03 - piątek      
1 Top 300 * Nadleśnictwo 3:2
2 Axstone * Alexandria 3:2 (25:14, 25:16, 20:25, 24:26, 15:12)
  7.03 - wtorek       
1 Leśnik * Rondo 3:0 (25:18, 25:22, 25:20)
2 Junior Max * Dynamika 2:3 (23:25, 25:19, 25:22, 15:25, 16:14)

 

  II Liga      
  Spotkania nr 1 - godz. 18:30, nr 2 - 20:00
         
  10.02 - piątek    
1 Sokół * OSP RWiE 0:3 (16:25, 19:25, 19:25)
2 Belfer * Gryf 1:3 (23:25, 26:24, 15:25, 20:25)
  14.02 - wtorek    
1 Fire Team * Tytan  2:3 (22:25, 25:22, 25:19, 13:25, 10:15)  
  17.02 - piątek      
1 OSP RWiE * Moto-P. 3:1 (25:16, 25:22, 22:25, 25:22)  
2 Gryf * Fire Team 2:3  (25:23, 17:25, 17:25, 25:8, 12:15)
  21.02 - wtorek      
1 Sokół * Tytan  1:3 (20:25, 25:21, 23:25, 24:26)
  24.02  - piątek    
1 OSP RWiE * Belfer 3:1 (25:18, 25:18, 23:25, 25:22)  
2 Moto-P. * Gryf 3:2  (25:22, 25:22, 18:25, 15:25, 16:14)
  28.02  - wtorek    
1 Fire Team * OSP RWiE 2:3 (26:24, 25:19, 23:25, 21:25, 7:15) 
  3.03 - piątek      
1 Tytan  * Belfer 3:0 (25:18, 25:19, 25:23)
2 Gryf * Sokół 1:3
  7.03  - wtorek      
1 Tytan  * Moto-P. 3:1 (25:19, 25:18, 24:26, 25:17)

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners