Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Halowa Liga Piłki Nożnej o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj" - sezon 2016/2017

HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj"
wyniki spotkań i tabela końcowa- sezon 2016/2017

Lp Drużyna Mecze Pkt BZ BS RB W R P
1 Oldboje Łady Biłgoraj 13 34 61 24 37 11 1 1
2 Old Stars 13 31 51 23 28 10 1 2
3 RWKS Sparta Biłgoraj 13 31 59 32 27 10 1 2
4 Hansa Team 13 30 49 29 20 10 0 3
5 OKS Sitarska 13 24 42 26 16 8 0 5
6 Blokersi 13 22 45 33 12 7 1 5
7 Model 13 21 35 32 3 7 0 6
8 Załadunek Team Biłgoraj 13 19 40 35 5 6 1 6
9 Galacticos 13 15 37 51 -14 5 0 8
10 LZS Dąbrowica 13 13 37 47 -10 4 1 8
11 Spartakus Team 13 12 31 45 -14 3 3 7
12 Nadleśnictwo Biłgoraj 13 6 21 47 -26 1 3 9
13 100 Procent 13 6 14 65 -51 2 0 11
14 FC Bażant 13 2 18 51 -33 0 2 11

Lista strzelców, punktacja kanadyjska, punktacja Fair Play do pobtania TUTAJ


Wyniki spotkań - sądziowie: Artur Piskorski (4), Mirosław Kuszka (3)

 # 1 kolejka - sobota          
Old Stars 4 : 4 RWKS Sparta Biłgoraj 03 grudnia, 15:00
A. Deryło 3, J. Korzeń 1 - S. Skrzypek 1, T. Powroźnik 1, M. Deryło 2
Nadleśnictwo Biłgoraj 0 : 6 Hansa Team 03 grudnia, 15:40
W. Bździuch 2, G. Bździuch 3, A. Czerw 1
Oldboje Łady Biłgoraj 10 : 0 100 Procent 03 grudnia, 16:20
K. Wlaź 1, G. Hasiak 1, J. Hasiak 1, I. Zarczuk 3, S. Sawczuk 2, K. Pardo 2
Blokersi 6 : 1 FC Bażant 03 grudnia, 17:00
M. Bączek 1, P. Chyl 1, A. Hasiak 2, G. Sarzyński 1, M. Watrak 1 - R. Sarzyński 1
Galacticos 4 : 3 Załadunek Team Biłgoraj 03 grudnia, 17:40
D. Peszek 2, M. Żybura 1, J. Koluch 1 - M. Małek 1, Ł. Łosiewicz 2
Spartakus Team 3 : 4 Model 03 grudnia, 18:20
R. Wesołowski 1, M. Król 2 - J. Wróbel 1, J. Bielak 2, G. Litwin 1
OKS Sitarska 3 : 1 LZS Dąbrowica 03 grudnia, 19:00
K. Sykała 1, M. Kawalec 1, A. Hajduk 1 - M. Bielak 1

Klasyfikacja strzelców po I kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Zarczuk Ireneusz Oldboje Łady Biłgoraj 3
2 Bździuch Grzegorz Hansa Team 3
2 Deryło Artur Old Stars 3

Punktacja kanadyjska po I kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 3
1 Bednarz Marcin Hansa Team 2
1 Piech Grzegorz Blokersi 2
1 Żybura Maciej Galacticos 2

Punktacja Fair Play po I kolejce

M-ce Drużyna Punkty
1 Oldboje Łady Biłgoraj -1
1 OKS Sitarska -1
1 100 Procent -1
4 Model -2
4 Old Stars -2
6 LZS Dąbrowica -3
6 Spartakus Team -3
8 Blokersi -4
8 FC Bażant -4
8 Galacticos -4
11 RWKS Sparta Biłgoraj -5
11 Załadunek Team Biłgoraj -5
13 Nadleśnictwo Biłgoraj -7
14 Hansa Team -8

Wyniki spotkań - sędziowie: Grzegorz Wlizło (4), Zbigniew Skwarek (3)

 # 2 kolejka - sobota          
Spartakus Team 3 : 4 Blokersi 10 grudnia, 14:00
J. Kulanica 1, K. Hanas 2 - M. Bączek 1, G. Sarzyński 1, M. Watrak 2
Old Stars 2 : 3 OKS Sitarska 10 grudnia, 14:40
J. Korzeń 1, B. Kowalik 1 - W. Serafin 1, K. Kawalec 2
100 Procent 2 : 4 Nadleśnictwo Biłgoraj 10 grudnia, 15:20
R. Dąbrowski 1, R. Stachera 1 - D. Blacha 1, A. Zarosa 1, R. Pierścionek 1, S. Baryła 1
Oldboje Łady Biłgoraj 5 : 2 Galactocos 10 grudnia, 16:00
I. Zarczuk 1, A. Wachowicz 1, J. Birut 3 - M. Żybura 1, A. Cebula 1
Model 3 : 4 RWKS Sparta Biłgoraj 10 grudnia, 16:40
J. Bielak 1, P. Niemiec 2 - T. Powroźnik 2, M. Staroń 1, M. Deryło 1
LZS Dąbrowica 8 : 5 Hansa Team 10 grudnia, 17:20
P. Nizio 2, Krzysztof Tworek 3, A. Bielak 2, sam. 1 - A. Czerw 3, R. Wlaź 1, M. Furmaniak 1
FC Bażant 2 : 4 Załadunek Team Biłgoraj 10 grudnia, 18:00
P. Momot 1, E. Szponar 1 - W. Żerebiec 1, S. Małek 1, J. Lewandowski 1, D. Zań 1

Klasyfikacja strzelców po II kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Zarczuk Ireneusz Oldboje Łady Biłgoraj 4
2 Czerw Artur Hansa Team 4

Punktacja kanadyjska po II kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 5
2 Marzec Dawid LZS Dąbrowica 3

Punktacja Fair Play po II kolejce

M-ce Drużyna Punkty
1 Oldboje Łady Biłgoraj -3
2 100 Procent -6
2 Model -6
2 RWKS Sparta Biłgoraj -6
5 Spartakus Team -7
5 Nadleśnictwo Biłgoraj -7
7 OKS Sitarska -8
7 Old Stars -8
7 LZS Dąbrowica -8
10 FC Bażant -9
10 Galacticos -9
10 Hansa Team -9
13 Załadunek Team Biłgoraj -12
14 Blokersi -14

Wyniki spotkań - sędziowie: Mirosław Kuszka (4), Artur Piskorski (3)

 # 3 kolejka - sobota          
RWKS Sparta Biłgoraj 2 : 1 LZS Dąbrowica 17 grudnia, 14:00
S. Skrzypek 1, M. Deryło 1 - P. Obszański 1
Nadleśnictwo Biłgoraj 1 : 2 Model 17 grudnia, 14:40
sam. 1 - J. Wróbel 1, M. Krzepiłko 1
Blokersi 2 : 2 Oldboje Łady Biłgoraj 17 grudnia, 15:20
A. Hasiak 1, M. Watrak 1 - J. Hasiak 1, J. Piskorski 1
Hansa Team 3 : 2 FC Bażant 17 grudnia, 16:00
A. Baran 1, M. Blicharz 2 - R. Sarzyński 2
Galactocos 6 : 0 100 Procent 17 grudnia, 16:40
D. Peszek 1, D. Oleszczak 1, M. Żybura 1, M. Sprysak 1, P. Skwarek 1, P. Rękas 1
Załadunek Team Biłgoraj 3 : 4 Old Stars 17 grudnia, 17:20
S. Małek 1, Ł. Łosiewicz 1, B. Gregorczyk 1 - D. Skubisz 4
OKS Sitarska 2 : 3 Spartakus Team 17 grudnia, 18:00
G. Krupczak 1, K. Kawalec 1 - R. Wesołowski 1, W. Kapka 1, K. Hanas 1

Klasyfikacja strzelców po III kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Zarczuk Ireneusz Oldboje Łady Biłgoraj 4
1 Watrak Marcin Blokersi 4
1 Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 4
1 Artur Czerw Hansa Team 4
1 Skubisz Dominik Old Stars 4

Punktacja kanadyjska po III kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 6
2 Piech Grzegorz Blokersi 3
2 Blicharz Marcin Hansa Team 3
2 Deryło Artur Old Stars 3
2 Marzec Dawid LZS Dąbrowica 3
2 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 3

Punktacja Fair Play po III kolejce

M-ce Drużyna Punkty
1 RWKS Sparta Biłgoraj -6
1 100 Procent -6
3 Oldboje Łady Biłgoraj -7
4 Nadleśnictwo Biłgoraj -8
4 LZS Dąbrowica -8
6 Spartakus Team -10
7 OKS Sitarska -12
8 Model -14
8 Galacticos -14
8 Hansa Team -14
11 Old Stars -15
11 FC Bażant -15
13 Załadunek Team Biłgoraj -16
14 Blokersi -21

Wyniki spotkań - sędziowie: Grzegorz Wlizło (4), Zbigniew Skwarek (3)

 # 4 kolejka - niedziela          
Model 5 : 1 Galacticos 08 stycznia, 12:00
A. Kaczor 1, G. Litwin 1, M. Krzepiłko 2, sam. 1 - P. Rękas 1
Oldboje Łady Biłgoraj 4 : 3 OKS Sitarska 08 stycznia, 12:40
A. Wachowicz 2, J. Birut 2 - K. Sykała 1, P. Oleszczak 1, M. Kawalec 1
100 Procent 0 : 9 Blokersi 08 stycznia, 13:20
M. Dziak 1, G. Piech 1, G. Sarzyński 2, S. Tatara 2, M. Watrak 3
Old Stars 6 : 1 Spartakus Team 08 stycznia, 14:00
A. Deryło 4, M. Mizak 2 - M. Król 1
LZS Dąbrowica 3 : 1 Nadleśnictwo Biłgoraj 08 stycznia, 14:40
S. Surma 1, P. Nizio 1, K. Tworek 1 - S. Marczak 1
FC Bażant 1 : 6 RWKS Sparta Biłgoraj 08 stycznia, 15:20
P. Kupczak 1 - S. Skrzypek 1, M. Deryło 3, S. Bąk 1, M. Dołęcki 1
Załadunek Team Biłgoraj 2 : 5 Hansa Team 08 stycznia, 16:00
Ł. Łosiewicz 2 - W. Bździuch 1, G. Bździuch 1, A. Czerw 2, M. Blicharz 1

Klasyfikacja strzelców po IV kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 7
1 Deryło Artur Old Stars 7
1 Watrak Marcin Blokersi 7
2 Artur Czerw Hansa Team 6
3 Birut Janusz Oldboje Łady Biłgoraj 5
3 Łosiewicz Łukasz Załadunek Team Biłgoraj 5

Punktacja kanadyjska po IV kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 8
2 Piech Grzegorz Blokersi 5
3 Blicharz Marcin Hansa Team 4
3 Deryło Artur Old Stars 4
3 Dołęcki Mariusz RWKS Sparta Biłgoraj 4

Punktacja Fair Play po IV kolejce

Lp Drużyna Punkty
1 RWKS Sparta Biłgoraj -7
2 100 Procent -8
3 Nadleśnictwo Biłgoraj -9
4 Oldboje Łady Biłgoraj -10
4 Spartakus Team -10
6 LZS Dąbrowica -12
7 OKS Sitarska -14
8 Galacticos -17
8 FC Bażant -17
10 Model -18
10 Hansa Team -18
10 Old Stars -18
10 Załadunek Team Biłgoraj -18
14 Blokersi -22

Wyniki spotkań - sędziowie: Zbigniew Skwarek (3), Mirosław Kuszka (4)

 # 5 kolejka - niedziela          
Oldboje Łady Biłgoraj 6 : 2 LZS Dąbrowica 15 stycznia, 14:00
C. Iwanek 1, A. Wachowicz 4, J. Birut 1 - S. Surma 1, P. Nizio 1
Galacticos 4 : 7 RWKS Sparta Biłograj 15 stycznia, 14:40
M. Żybura 1, M. Sprysak 1 - S. Skrzypek 1, T. Powroźnik 4, M. Deryło 2
100 Procent 0 : 1 Model 15 stycznia, 15:20
M. Sędłak 1
OKS Sitarska 4 : 1 Załadunek Team Biłgoraj 15 stycznia, 16:00
G. Krupczak 1, M. Kawalec 1, M. Gancarz 1, K. Kawalec 1 - M. Wójcik 1
Spartakus Team 2 : 2 FC Bażant 15 stycznia, 16:40
A. Okoń 1, W. Kapka 1 - R. Sarzyński 1, P. Kupczak 1
Nadleśnictwo Biłgoraj 1 : 5 Old Stars 15 stycznia, 17:20
D. Blacha 1 - D. Skubisz 3, A. Deryło 1, J. Korzeń 1
Blokersi 3 : 2 Hansa Team 15 stycznia, 18:00
P. Stępień 1, M. Watrak 2 - W. Bździuch 1, M. Furmaniak 1

Klasyfikacja strzelców po V kolejce: 

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 9
1 Watrak Marcin Blokersi 9
2 Deryło Artur Old Stars 8
3 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 7
3 Powroźnik Tomasz RWKS Sparta Biłgoraj 7
3 Skubisz Dominik Old Stars 7

Punktacja kanadyjska po V kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 8
2 Piech Grzegorz Blokersi 5
2 Deryło Artur Hansa Team 5
4 Zarczuk Ireneusz Oldboje Łady Biłgoraj 4
4 Birut Janusz Oldboje Łady Biłgoraj 4
4 Dołęcki Mariusz RWKS Sparta Biłgoraj 4
4 Skrzypek Sebastian RWKS Sparta Biłgoraj 4
4 Blicharz Marcin Hansa Team 4

Punktacja Fair Play po V kolejce

Lp Drużyna Punkty
1 100 Procent -9
2 Oldboje Łady Biłgoraj -10
2 RWKS Sparta Biłgoraj -10
4 Nadleśnictwo Biłgoraj -11
5 LZS Dąbrowica -15
5 OKS Sitarska -15
7 Spartakus Team -17
7 Galacticos -17
9 Model -20
9 Załadunek Team Biłgoraj -20
11 Old Stars -21
12 Hansa Team -22
13 FC Bażant -24
14 Blokersi -32

Wyniki spotkań - sędziowie: Artur Piskorski (4), Grzegorz Wlizło (3)

 # 6 kolejka - sobota          
FC Bażant 2 : 4 Model 21 stycznia, 14:30
M. Ciecierski 1, R. Sarzyński 1 - J. Bielak 1, G. Litwin 1, M. Krzepiłko 2
Załadunek Team Biłgoraj 5 : 0 100 Procent 21 stycznia, 15:10
S. Małek 1, M. Małek 1, J. Lewandowski 1, Ł. Łosiewicz 2
Hansa Team 2 : 6 Oldboje Łady Biłgoraj 21 stycznia, 15:50
A. Czerw 1, M. Blicharz 1 - I. Zarczuk 3, A. Wachowicz 2, S. Sawczuk 1
RWKS Sparta Biłgoraj 5 : 3 Spartakus Team 21 stycznia, 16:30
S. Skrzypek 1, T. Powroźnik 1, M. Deryło 2, S. Bąk 1 - R. Wesołowski 1, J. Kulanica 1, D. Gałka 1
Nadleśnictwo Biłgoraj 1 : 6 OKS Sitarska 21 stycznia, 17:10
D. Blacha 1 - M. Czuchra 1, E. Sobaszek 1, K. Kawalec 4
Old Stars 6 : 2 LZS Dąbrowica 21 stycznia, 17:50
A. Deryło 3, B. Kowalik 3 - M. Bielak 1, D. Marzec 1
Galacticos 7 : 4 Blokersi 21 stycznia, 18:30
M. Żybura 1, M. Sprysak 3, J. Koluch 3 - G. Piech 1, G. Sarzyński 2, M. Styk 1

Klasyfikacja strzelców po VI kolejce: 

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 11
1 Deryło Artur Old Stars 11
3 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 9
3 Watrak Marcin Blokersi 9
5 Powroźnik Tomasz RWKS Sparta Biłgoraj 8
5 Kawalec Kamil Oks Sitarska 8

Punktacja kanadyjska po VI kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 8
2 Sawczuk Siergiej Oldboje Łady Biłgoraj 7
2 Skrzypek Sebastian RWKS Sparta Biłgoraj 7
4 Piech Grzegorz Blokersi 4
4 Deryło Artur Old Stars 4
4 Korzeń Jarosław Old Stars 4

Punktacja Fair Play po VI kolejce

Lp Drużyna Punkty
1 100 Procent -10
2 RWKS Sparta Biłgoraj -13
2 Nadleśnictwo Biłgoraj -13
4 Oldboje Łady Biłgoraj -15
5 LZS Dąbrowica -20
5 OKS Sitarska -20
7 Spartakus Team -21
8 Galacticos -22
9 Old Stars -23
10 Model -27
11 Załadunek Team Biłgoraj -28
11 Hansa Team -28
13 FC Bażant -31
14 Blokersi -35

Wyniki spotkań - sędziowie: Mirosław Kuszka (4), Zbigniew Skwarek (3)

 # 7 kolejka - sobota          
Model 2 : 3 Oldboje Łady Biłgoraj 9 lutego, 18:30
P. Niemiec 1, M. Krzepiłko 1 - A. Wachowicz 3
Blokersi 1 : 3 Załadunek Team Biłgoraj 28 stycznia, 14:30
A. Hasiak 1 - W. Żerebiec 1, S. Małek 1, Ł. Łosiewicz 1
LZS Dąbrowica 3 : 3 Spartakus Team 28 stycznia, 15:10
M. Bielak 1, P. Nizio 1, A. Bielak 1 - R. Wesołowski 1, M. Łęcki 1, R. Rękas 1
OKS Sitarska 4 : 2 FC Bażant 28 stycznia, 15:50
G. Krupczak 1, A. Hajduk 2, K. Kawalec 1 - P. Momot 1, sam. 1
Hansa Team 4 : 1 Galacticos 28 stycznia, 16:30
R. Bździuch 2, M. Blicharz 1, M. Furmaniak 1 - M. Sprysak 1
RWKS Sparta Biłgoraj 5 : 1 Nadleśnictwo Biłgoraj 28 stycznia, 17:10
S. Skrzypek 1, T. Powroźnik 1, M. Deryło 3 - D. Blacha 1
100 Procent 0 : 3 Old Stars walkower
 

Klasyfikacja strzelców po VII kolejce: 

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 14
1 Deryło Artur Old Stars 11
3 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 9
3 Watrak Marcin Blokersi 9
5 Powroźnik Tomasz RWKS Sparta Biłgoraj 8
5 Kawalec Kamil Oks Sitarska 9

Punktacja kanadyjska po VII kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Skrzypek Sebastian RWKS Sparta Biłgoraj 9
2 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 8
2 Sawczuk Siergiej Oldboje Łady Biłgoraj 7

Punktacja Fair Play po VII kolejce

Lp Drużyna Punkty
1 100 Procent -10
2 Nadleśnictwo Biłgoraj -13
3 Oldboje Łady Biłgoraj -15
4 RWKS Sparta Biłgoraj -16
5 Spartakus Team -22
6 Old Stars -23
7 OKS Sitarska -25
7 Galacticos -25
9 LZS Dąbrowica -27
9 Model -27
11 Załadunek Team Biłgoraj -33
11 Hansa Team -33
13 FC Bażant -38
14 Blokersi -39

Wyniki spotkań - sędziowie: Mirosław Kuszka (4), Grzegorz Wlizło (3)

 # 8 kolejka - sobota          
Old Stars 2 : 1 Oldboje Łady Biłgoraj 22 lutego, 20:10
K. Bilewicz 1, D. Skubisz 1 - A. Wachowicz
Spartakus Team 5 : 2 100 Procent 04 lutego, 14:00
R. Wesołowski 1, D. Gałka 3, W. Kapka 1 - M. Kutny 1, Ł. Tałanda 1, R. Stachera 1
Model 4 : 3 OKS Sitarska 04 lutego, 14:40
J. Bielak 1, M. Krzepiłko 3 - M. Kawalec 1, M. Czuchra 2
LZS Dąbrowica 1 : 5 Blokersi 04 lutego, 15:20
M. Bielak 1 - P. Chyl 1, G. Piech 1, G. Sarzyński 1, P. Stępień 1, M. Watrak 1
FC Bażant 2 : 3 Galacticos 04 lutego, 16:00
R. Sarzyński 1, E. Szponar 1 - D. Peszek 1, J. Koluch 1, P. Rękas 1
Załadunek Team Biłgoraj 2 : 2 Nadleśnictwo Biłgoraj 04 lutego, 16:40
J. Lewandowski 1, Ł. Łosiewicz 1 - B. Szpot 1, S. Baryła 1
Hansa Team 4 : 2 RWKS Sparta Biłgoraj 04 lutego, 17:20
G. Bździuch 1, A. Czerw 1, M. Blicharz 2 - M. Paluch 1, M. Dołęcki 1

Klasyfikacja strzelców po VIII kolejce: 

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 14
2 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 12
3 Deryło Artur Old Stars 11

Punktacja kanadyjska po VIII kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Skrzypek Sebastian RWKS Sparta Biłgoraj 9
2 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 8
2 Sawczuk Siergiej Oldboje Łady Biłgoraj 8
4 Piech Grzegorz Blokersi 7

Punktacja Fair Play po VIII kolejce

Lp Drużyna Punkty
1 100 Procent -11
2 Nadleśnictwo Biłgoraj -13
3 Oldboje Łady Biłgoraj -17
4 Spartakus Team -22
5 Old Stars -23
6 RWKS Sparta Biłgoraj -25
7 OKS Sitarska -28
7 LZS Dąbrowica -28
9 Galacticos -33
10 Model -35
11 Załadunek Team Biłgoraj -37
12 Hansa Team -39
13 FC Bażant -41
14 Blokersi -43

Wyniki spotkań - sędziowie: Artur Piskorski (4), Zbigniew Skwarek (3)

 # 9 kolejka - sobota          
OKS Sitarska 1 : 2 RWKS Sparta Biłgoraj 11 lutego, 13:30
K. Kawalec 1 - M. Lewandowski 1, M. Dołęcki 1
Oldboje Łady Biłgoraj 6 : 2 Załadunek Team Biłgoraj 11 lutego, 14:10
I. Zarczuk 1, A. Wachowicz 3, J. Birut 1, K. Pardo 1 - M. Ciecierski 1, M. Małek 1
Blokersi 3 : 1 Nadleśnictwo 11 lutego, 14:50
A. Hasiak 1, G. Sarzyński 1, M. Styk 1 - S. Zarosa 1
Spartakus Team 0 : 4 Hansa Team 11 lutego, 15:30
G. Bździuch 1, B. Antolak 1, M. Blicharz 2
Galacticos 1 : 6 Old Stars 11 lutego, 16:10
sam. 1 - D. Skubisz 1, A. Deryło 2, J. Korzeń 2, K. Bilewicz 1
100 Procent 2 : 1 FC Bażant 11 lutego, 16:50
R. Urbanik 1, R. Dąbrowski 1 - P. Kłos 1
Model 4 : 1 LZS Dąbrowica 11 lutego, 17:30
J. Wróbel 1, A. Świąder 1, P. Niemiec 1, G. Litwin 1 - A. Bielak 1

Klasyfikacja strzelców po IX kolejce: 

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 15
2 Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 14
3 Deryło Artur Old Stars 13

Punktacja kanadyjska po IX kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Skrzypek Sebastian RWKS Sparta Biłgoraj 9
2 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 8
2 Sawczuk Siergiej Oldboje Łady Biłgoraj 8
4 Krzepiłko Marcin Model 8

Punktacja Fair Play po IX kolejce

Lp Drużyna Punkty
1 100 Procent -13
2 Nadleśnictwo Biłgoraj -21
2 Oldboje Łady Biłgoraj -21
4 Spartakus Team -24
4 Old Stars -24
6 RWKS Sparta Biłgoraj -27
7 LZS Dąbrowica -30
8 OKS Sitarska -32
9 Galacticos -36
10 FC Bażant -41
11 Model -42
12 Hansa Team -43
13 Załadunek Team Biłgoraj -46
14 Blokersi -48

Wyniki spotkań - sędziowie: Artur Piskorski (4), Grzegorz Wlizło (3)

 # 10 kolejka - sobota          
Hansa Team 4 : 2 Model 18 lutego, 14:00
A. Czerw 3, G. Zarębski 1 - A. Świąder 1, M. Krzepiłko 1
Załadunek Team Biłgoraj 8 : 0 LZS Dąbrowica 18 lutego, 14:40
W. Żerebiec 2, M. Małek 1, J. Lewandowski 1, Ł. Łosiewicz 2, D. Zań 1
Old Stars 4 : 1 FC Bażant  
K. Kozyra 1, A. Deryło 1, J. Blicharz 1, M. Mizak 1 - R. Sarzyński 1
RWKS Sparta Biłgoraj 9 : 1 100 Procent 18 lutego, 15:20
M. Kowlaik 3, T. Powroźnik 1, M. Deryło 4, M. Paluch 1 - R. Stachera 1
Nadleśnictwo Biłgoraj 3 : 4 Oldboje Łady Biłgoraj 18 lutego, 16:00
D. Blacha 2, S. Marczak 1 - I. Zarczuk 1, A. Wachowicz 3
Galacticos 2 : 3 Spartakus Team 18 lutego, 16:40
M. Żybura 2 - R. Wesołowski 1, W. Kapka 1, R. Rękas 1
Blokersi 0 : 1 OKS Sitarska 18 lutego, 17:20
M. Czuchra 1

Klasyfikacja strzelców po X kolejce: 

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 19
2 Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 18
3 Deryło Artur Old Stars 14

Punktacja kanadyjska po X kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Skrzypek Sebastian RWKS Sparta Biłgoraj 11
2 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 8
2 Sawczuk Siergiej Oldboje Łady Biłgoraj 8
4 Krzepiłko Marcin Model 8

Punktacja Fair Play po X kolejce

Lp Drużyna Punkty
1 100 Procent -13
2 Oldboje Łady Biłgoraj -23
2 Nadleśnictwo Biłgoraj -23
4 Spartakus Team -25
5 RWKS Sparta Biłgoraj -30
5 LZS Dąbrowica -33
7 Old Stars -35
7 OKS Sitarska -35
9 Galacticos -37
10 FC Bażant -45
11 Hansa Team -48
12 Blokersi -49
13 Załadunek Team Biłgoraj -50
14 Model -52

Wyniki spotkań - sędziowie: Mirosław Kuszka (4), Zbigniew Skwarek (3)

 # 11 kolejka - sobota          
Old Stars 5 : 2 Blokersi 25 lutego, 14:00
A. Deryło 2, J. Korzeń 2, B. Kowalik 1 - M. Sytk 1, M. Watrak 1
OKS Sitarska 6 : 2 Galacticos 25 lutego, 14:40
K. Sykała 2, P. Oleszczak 1, M. Kawalec 2, K. Kawalec 1 - M. Żybura 1, A. Cebula 1
Model 2 : 3 Załadunek Team Biłgoraj 25 lutego, 15:20
J. Bielak 1, M. Krzepiłko 1 - S. Małek 1, Ł. Łosiewicz 2
Oldboje Łady Biłgoraj 6 : 3 RWKS Sparta Biłgoraj 25 lutego, 16:00
I. Zarczuk 2, A. Wachowicz 2, S. Sawczuk 1, J. Birut 1 - T. Powroźnik 1, M. Dołęcki 2
100 Procent 1 : 4 Hansa Team 25 lutego, 16:40
T. Szczerba 1 - A. Czerw 1, R. Wlaź 1, M. Furmaniak 1, G. Zarębski 1
Spartakus 3 : 3 Nadleśnictwo Biłgoraj 25 lutego, 17:20
R. Wesołowski 1, M. Król 1, W. Kapka 1 - D. Blacha 1, S. Zarosa 1, S. Marczak 1
LZS Dąbrowica 7 : 0 FC Bażant 25 lutego, 18:00
M. Bielak 2, S. Surma 1, P. Nizio 1, K. Tworek 1, P. Obszański 1, M. Kiełbasa 1

Klasyfikacja strzelców po XI kolejce: 

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 21
2 Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 18
3 Deryło Artur Old Stars 16

Punktacja kanadyjska po XI kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Skrzypek Sebastian RWKS Sparta Biłgoraj 11
2 Sawczuk Siergiej Oldboje Łady Biłgoraj 9
2 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 8
4 Krzepiłko Marcin Model 8

Punktacja Fair Play po XI kolejce

Lp Drużyna Punkty
1 100 Procent -15
2 Oldboje Łady Biłgoraj -26
2 Nadleśnictwo Biłgoraj -26
4 Spartakus Team -28
5 RWKS Sparta Biłgoraj -31
6 OKS Sitarska -36
7 LZS Dąbrowica -38
8 Old Stars -41
9 Galacticos -45
10 FC Bażant -49
11 Hansa Team -50
12 Model -52
13 Załadunek Team Biłgoraj -53
14 Blokersi -58

Wyniki spotkań - sędziowie: Grzegorz Wlizło (7)

 # 12 kolejka - niedziela          
OKS Sitarska 5 : 1 100 Procent 26 lutego, 15:00
G. Krupczak 1, K. Sykała 1, M. Kawalec 2, M. Czuchra 1 - M. Dobosz 1
RWKS Sparta Biłgoraj 4 : 1 Załadunek Team Biłgoraj 26 lutego, 15:40
S. Sebastian 2, T. Wolanin 1, M. Deryło 1 - Ł. Łosiewicz 1
Nadleśnictwo Biłgoraj 2 : 2 FC Bażant 26 lutego, 16:20
D. Blacha 1, S. Marczak 1 - R. Sarzyński, sam. 1
Galacticos 0 : 5 LZS Dąbrowica 26 lutego, 17:00
M. Bielak 2, K. Tworek 2, M. Kiełbasa 1
Blokersi 4 : 1 Model 26 lutego, 17:40
M. Bączek 1, P. Bednarz 1, G. Piech 1, M. Watrak 1 - sam. 1
Hansa Team 3 : 1 Old Stars 26 lutego, 18:20
A. Czerw 1, M. Blicharz 1, G. Zarębski 1 - J. Korzeń 1
Spartakus Team 1 : 4 Oldboje Łady Biłgoraj 26 lutego, 19:00
R. Wesołowski 1 - I. Zarczuk 2, A. Wachowicz 1, S. Sawczuk 1

Klasyfikacja strzelców po XII kolejce: 

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 23
2 Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 19
3 Deryło Artur Old Stars 16

Punktacja kanadyjska po XII kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Skrzypek Sebastian RWKS Sparta Biłgoraj 12
2 Sawczuk Siergiej Oldboje Łady Biłgoraj 9
2 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 9

Punktacja Fair Play po XII kolejce

Lp Drużyna Punkty
1 100 Procent -17
2 Oldboje Łady Biłgoraj -30
3 Spartakus Team -31
4 Nadleśnictwo Biłgoraj -33
4 RWKS Sparta Biłgoraj -33
6 OKS Sitarska -37
7 LZS Dąbrowica -44
8 Old Stars -45
9 Galacticos -54
10 Hansa Team -55
10 Model -55
10 Załadunek Team Biłgoraj -55
13 FC Bażant -57
14 Blokersi -67

Wyniki spotkań - sędziowie: Artur Piskorski (4), Zbigniew Skwarek (3)

 # 13 kolejka - sobota      
Załadunek Team Biłgoraj 3 : 1 Spartakus Team 4 marca, 13:30
M. Ciecierski 1, S. Małek 1, D. Zań 1 - M. Łęcki 1
LZS Dąbrowica 3 : 4 100 Procent 4 marca, 14:10
M. Bielak 1, P. Nizio 1, K. Tworek 1 - R. Urbanik 3, M. Dobosz 1
FC Bażant 0 : 4 Oldboje Łady Biłgoraj 4 marca, 14:50
G. Hasiak 1, I. Zarczuk 2, A. Wachowicz 1
Old Stars 3 : 1 Model 4 marca, 15:30
A. Deryło 1, B. Kowalik 1, K. Bilewicz 1 - J. Wróbel 1
OKS Sitarska 1 : 3 Hansa Team 4 marca, 16:10
E. Sobaszek 1 - A. Czerw 1, A. Baran 1, M. Furmaniak 1
RWKS Sparta Biłgoraj 6 : 2 Blokersi 4 marca, 16:50
S. Skrzypek 1, T. Powroźnik 2, M. Deryło 2, M. Paluch 1 - A. Hasiak 1, Ł. Jasiński 1
Nadleśnictwo Biłgoraj 1 : 4 Galactocos 4 marca, 17:30
A. Zarosa 1 - K. Peszek 1, D. Oleszczak 1, M. Sprysak 1, R. Odrzywolski 1

Klasyfikacja strzelców po XIII kolejce: 

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Ilość bramek
1 Wachowicz Andrzej Oldboje Łady Biłgoraj 24

Punktacja kanadyjska po XIII kolejce

M-ce Nazwisko i imię Drużyna Asysty
1 Skrzypek Sebastian RWKS Sparta Biłgoraj 13

Punktacja Fair Play po XIII kolejce

Lp Drużyna Punkty
1 100 Procent -23
2 Oldboje Łady Biłgoraj -32
3 Spartakus Team -33
4 RWKS Sparta Biłgoraj -36
4 OKS Sitarska -41
6 Nadleśnictwo Biłgoraj -41
7 LZS Dąbrowica -47
8 Old Stars -49
9 Model -56
10 Galacticos -56
10 Hansa Team -60
10 Załadunek Team Biłgoraj -60
13 FC Bażant -66
14 Blokersi -71

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners