Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

ul. Targowa 15, 23-400 Biłgoraj

Rozgrywki ligowe

« powrót

Amatorska Liga Piłki Nożnej o puchar "Burmistrza Miasta Biłgoraj" - 2016/2017

AMATORSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ

o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj - sezon 2016/2017

Lp Drużyna Mecze Pkt BZ BS RB W R P
1 RWKS Sparta Biłgoraj 22 61 206 61 145 20 1 1
2 Blokersi 22 53 155 71 84 17 2 3
3 Załadunek Team Biłgoraj 22 51 115 65 50 17 0 5
4 Fat Boys Team 22 45 158 68 90 15 0 7
5 OKS Sitarska 22 45 158 86 72 14 3 5
6 Spartakus Team 22 40 133 97 36 13 1 8
7 Ekipa Biłgoraj 22 24 94 142 -48 8 0 14
8 Model 22 18 69 134 -65 5 3 14
9 SNW 22 17 46 126 -80 5 2 15
10 Galacticos 22 15 71 136 -65 4 3 15
11 FC Bażant 22 10 61 163 -102 3 1 18
12 100 Procent 22 8 64 181 -117 2 2 18

Formularz zgłoszeniowy TUTAJ


Wyniki spotkań - sędziowie: Wiesław Bąk SP1, Artur Piskorski SP4

 # 1 kolejka          
Blokersi 8 : 0 FC Bażant 25.10 - 18:30 SP5
G. Piech 3, M. Dominik 2, Ł. Jasiński 1, P. Bednarz 1, S. Tatara 1
Fat Boys Team 7 : 0 Galacticos 27.08 -  14:30, SP1
G. Hasiak 1, J. Hasiak 2, K. Wlaź 1, I. Zarczuk 3 
Załadunek Team Biłgoraj 5 : 4 SNW 27.08 -  15:40, SP1
W. Żerebiec 1, Ma. Małek 1, Mi. Małek 1, M. Kuceł 1 - M. Dorosz 2, G. Oszajca 1, E. Szponar 1
Ekipa Biłgoraj 1 : 14 RWKS Sparta Biłgoraj 27.08 -  14:30, SP4
M. Furmaniak 1, T. Powroźnik 2, A. Deryło 7, M. Deryło 2, M. Lweandowski 2, M. Paluch 1
Spartakus Team 6 : 3 Model 27.08 -  15:40, SP4
R. Wesołowski 2, M. Hanas 1, R. Rękas 1, A. Zarosa 1, P. Brodziak 1 - J. Bielak 1, G. Litwin 1, D. Mazurek 1
OKS Sitarska 11 : 2 100 Procent 27.08 -  16:50, SP4
G. Krupczak 1, K. Kawalec 3, M. Kawalec 1, M. Czuchra 2, P. Oleszczak 1, K. Sykała 1, M. Bielak 2 - J. Kyc 1,
A. Surowiecki 1

Klasyfikacja strzelców po I kolejce:

  1. Artur Deryło - RWKS Sparta Biłgoraj - 7 bramek
  2. Kawalec Kamil - OKS Sitarska - 3 bramki
  3. Zarczuk Ireneusz - Fat Boys Team - 3 bramki

Wyniki spotkań - sędziowie: Wiesław Bąk SP1, Zbigniew Skwarek SP4

 # 2 kolejka          
Spartakus Team 6 : 10 RWKS Sparta Biłgoraj 20.09 - 19:30, SP1
D. Blacha 2, R. Wesołowski 1, M. Łęcki 1, J. Kulanica 1, W. Niemiec 1 - S. Skrzypek 2, A. Deryło 4, M. Deryło 2,
M. Lewandowski 1, M. Paluch 1
Załadunek Team Biłgoraj 5 : 3 100 Procent 3.09 -  14:00, SP1
S. Małek 1, P. Kmieć 1, A. Czerw 2, S. Kościelski 1 - P. Nizio 2, Ł. Dąbrowski 1
Galacticos 1 : 2 SNW 3.09 -  15:10, SP1
D. Przytuła 1 - J. Rymarz 1, sam. 1
FC Bażant 1 : 14 Fat Boys Team 3.09 -  13:00, SP4
M. Ciecierski 1 - G. Hasiak 1, J. Hasiak 3, C. Iwanek 1, M. Wachowicz 3, K. Wlaź 1, I. Zarczuk 4, K. Pardo 1
Blokersi 5 : 2 Model 3.09 -  14:10, SP4
M. Dominik 2, G. Piech 1, G. Sarzyński 1, M. Watrak 1 - D. Mazurek 1, P. Zdzioch 1
OKS Sitarska 8 : 3 Ekipa Biłgoraj 5.09 - 19:45, SP 1
G. Krupczak 1, M. Kawalec 2, P. Oleszczak 1, K. Sykała 2, A. Hajduk 1, J. Paczos 1 - M. Furmaniak 3

Klasyfikacja strzelców po II kolejce:

  1. Artur Deryło - RWKS Sparta Biłgoraj - 7 bramek
  2. Zarczuk Ireneusz - Fat Boys Team - 7 bramk
  3. Hasiak Jarosław - Fat Boys Team - 5 bramek

Wyniki spotkań - sędziowie: Artur Piskorski SP1, Zbigniew Skwarek SP4

 # 3 kolejka          
Spartakus Team 5 : 5 OKS Sitarska 10.09 - 14:30, SP1
D. Blacha 1, R. Wołoszyn 1, J. Małek 1, A. Okoń 2, sam. 1 - G. Krupczak 1, A. Pych 3, sam. 1
FC Bażant 1 : 4 Model 10.09 - 15:40, SP1
M. Ciecierski 1 - J. Bielak 2, P. Niemiec 1, J. Zdzioch 1
Fat Boys Team 6 : 1 SNW 10.09 - 16:50, SP1
D. Dyl 1, G. Hasiak 1, J. Hasiak 1, D. Wasąg 3 - B. Kowalik 1
Załadunek Team Biłgoraj 10 : 4 Ekipa Biłgoraj 10.09 - 14:30, SP4
W. Żerebiec 1, S. Małek 4, J. Malec 1, S. Kościelski 3, sam. 1 - M. Furmaniak 4
Blokersi 1 : 10 RWKS Sparta Biłgoraj 10.09 - 15:40, SP4
G. Sarzyński 1 - S. Skrzypek 1, T. Wolanin 1, T. Powroźnik 1, M. Deryło 5, M. Paluch 1, K. Nalepa 1
Galacticos 5 : 2 100 Procent 10.09 - 16:50, SP4
P. Skwarek 1, Ł. Mędykowski 2, M. Sprysak 2, sam. 1 - J. Kyc 1, Ł. Dąbrowski 1

Klasyfikacja strzelców po III kolejce:

  1. Zarczuk Ireneusz - Fat Boys Team - 7 bramek
  2. Deryło Artur - RWKS Sparta Biłgoraj - 7 bramek
  3. Deryło Marek - RWKS Sparta Biłgoraj - 7 bramk
  4. Furmaniak Maksymilian - Ekipa Biłgoraj - 7 bramek
  5. Hasiak Jarosław - Fat Boys Team - 6 bramek
  6. Małek Szymon - Załadunek Team Biłgoraj - 5 bramek

Wyniki spotkań - sędziowie: Grzegorz Wlizło, Zbigniew Skwarek

 # 4 kolejka          
SNW 1 : 4 100 Procent 17.09 - 14:30, SP1
E. Szponar 1 - Ł. Juśko 2, R. Stachera 1, S. Kwieciński 1
FC Bażant 2 : 10 RWKS Sparta Biłgoraj 17.09 - 15:40, SP1
K. Bednarz 1, P. Kłosek 1 - S. Skrzypek 1, T. Wolanin 2, T. Powroźnik 2, A. Deryło 2, M. Deryło 3
Model 0 : 9 Fat Boys Team 5.10 - 17:30, SP1
G. Hasiak 2, J. Hasiak 2, S. Sawczuk 1, K. Wlaź 1, I. Zarczuk 3
Galacticos 2 : 4 Ekipa Biłgoraj 17.09 - 14:30, SP4
D. Peszek 1, Ł. Mędykowski  1- M. Furmaniak 4
Blokersi 2 : 3 OKS Sitarska 30.10 - 13:00, SP 1
G. Piech 2 - M. Kawalec 1, A. Hajduk 1, M. Bielak 1
Załadunek Team Biłgoraj 7 : 2 Spartakus Team 29.09 - 19:45, SP4
W. Żerebiec 1, S. Małek 1, A. Czerw 3, B. Krupa 2 - J. Bąk 1, M. Król 1

Klasyfikacja strzelców po IV kolejce:

  1. Deryło Artur - RWKS Sparta Biłgoraj - 13 bramek
  2. Deryło Marek - RWKS Sparta Biłgoraj - 12 bramk
  3. Furmaniak Maksymilian - Ekipa Biłgoraj - 11 bramek

Wyniki spotkań - sędziowie: Artur Piskorski, Zbigniew Skwarek

 # 5 kolejka          
FC Bażant 1 : 10 OKS Sitarska 24.09 - 14:30, SP1
D. Wolanin 1 - G. Krupczak 1, M. Kawalec 2, P. Oleszczak 1, K. Sykała 1, E. Sobaszek 3, A. Hajduk 2
Fat Boys Team 4 : 6 100 Procent 24.09 - 15:40, SP1
J. Hasiak 1, C. Iwanek 1, J. Piskorski 1, R. Wlaź 1 - R. Stachera 2, A. Surowiecki 1, Ł. Dąbrowski 2, D. Marzec 1
SNW 3 : 7 Ekipa Biłgoraj 24.09 - 16:50, SP1
M. Bartosz 1, B. Kowalik 2 - M. Furmaniak 4, P. Wagner 1, K. Siek 1, D. Fidżina 1
Galacticos 3 : 5 Spartakus Team 24.09 - 14:30, SP4
D. Peszek 1, P. Kita 1, Ł. Mendykowski 1 - D. Blacha 2, R. Wołoszyn 1, J. Kulanica 1, R. Rękas 1
Model 1 : 14 RWKS Sparta Biłgoraj 24.09 - 15:40, SP4
P. Niemiec 1 - S. Skrzypek 1, T. Wolanin 1, A. Deryło 2, M. Deryło 5, M. Lewandowski 1, L. Staszczak 1, S. Bąk 1,
T. Powroźnik 2
Blokersi 1 : 7 Załadunek Team Biłgoraj 24.09 - 16:50, SP4
P. Mazur 1 - W. Żerebiec 1, S. Małek 1, A. Czerw 1, S. Kościelski 1, M. Kuceł 2, B. Krupa 1

Klasyfikacja strzelców po V kolejce:

  1. Deryło Marek - RWKS Sparta Biłgoraj - 13 bramek
  2. Deryło Artur - RWKS Sparta Biłgoraj - 12 bramk
  3. Furmaniak Maksymilian - Ekipa Biłgoraj - 11 bramek
  4. Powroźnik Tomasz - RWKS Sparta Biłgoraj - 7 bramek
  5. Hasiak Jarosław - Fat Boys Team - 7 bramek
  6. Zarczuk Ireneusz - Fat Boys Team - 7 bramek

Wyniki spotkań - sędziowie:

 # 6 kolejka          
Model 2 : 7 OKS Sitarska 01.10 - 14:30, SP1
A. Kaczor 1, J. Zdzioch 1 - G. Krupczak 1, P. Oleszczak 2, K. Sykała 1, E. Sobaszek 1, M. Bielak 1, sam. 1
Galacticos 3 : 8 Blokersi 16.10 - 13:00, SP1
P. Krzykawski 1, D. Peszek 1, A. Cebula 1 - P. Chyl 1, G. Kominek 1, P. Mazur 3, P. Stępień 1, M. Styk 1, M. Watrak 1
RWKS Sparta Biłgoraj 8 : 2 Fat Boys Team 01.10 - 15:40, SP1
M. Kowalik 1, S. Skrzypek 1, A. Deryło 2, M. Deryło 1, P. Lis 1, R. Brzeźnicki 1, S. Bąk 1 - G. Hasiak 1, I Zarczuk 1
SNW 1 : 14 Spartakus Team 20.10 - 18:00, SP 4
T. Garbacz 1 - D. Blacha 8, R. Wesołowski 2, R. Wołoszyn 2, M. Hanas 1, A. Okoń 1
100 Procent 1 : 2 Ekipa Biłgoraj 28.09 - 18:50, SP4
P. Nizio 1 - M. Furmaniak 1, K. Siek 1
FC Bażant 2 : 6 Załadunek Team Biłgoraj 4.10 - 18:30, SP5
P. Jagodziński 1, P. Kłosek 1 - M. Małek 2, M. Małek 1, J. Lewandowski 2, M. Wójcik 1

Wyniki spotkań - sędziowie:

 # 7 kolejka          
Fat Boys Team 8 : 3 Ekipa Biłgoraj 08.10 - 14:30, SP1
G. Hasiak 2, J. Hasiak 3, I. Zarczuk 3 - M. Furmaniak 2, Ł. Paczos 1
SNW 0 : 8 Blokersi 08.10 - 15:40, SP1
M. Dziak 1, G. Piech 3, G. Sarzyński 1, M. Styk 1, M. Watrak 2
Model 0 : 3 Załadunek Team Biłgoraj 08.10 - 16:50, SP1
walkower
100 Procent 3 : 11 Spartakus Team 08.10 - 14:30, SP4
Ł. Juśko 1, Ł. Dąbrowski 2 - D. Blacha 5, R. Wesołowski 3, J. Kulanica 1, R. Rękas 1, A. Zarosa 1
RWKS Sparta Biłgoraj 7 : 3 OKS Sitarska 08.10 - 15:40, SP4
S. Skrzypek 1, A. Deryło 3, M. Deryło 2, M. Paluch 1 - M. Czuchra 2, G. Grzyb 1
FC Bażant 0 : 9 Galacticos 08.10 - 16:50, SP4
D. Wiśniewski 2, D. Przytuła 1, P. Skwarek 2, D. Peszek 3, P. Kita 1

Klasyfikacja strzelców po VII kolejce:

  1. Deryło Marek - RWKS Sparta Biłgoraj - 20 bramek
  2. Deryło Artur - RWKS Sparta Biłgoraj - 20 bramk
  3. Furmaniak Maksymilian - Ekipa Biłgoraj - 18 bramek
  4. Zarczuk Ireneusz - Fat Boys Team - 14 bramek

Wyniki spotkań - sędziowie: Artur Piskorski, Zbigniew Skwarek

 # 8 kolejka          
SNW 3 : 3 FC Bażant 15.10 - 14:30, SP1
B. Łukasiewicz 1, T. Garbacz 1, E. Szponar 1 - K. Bednarz 1, M. Ciecierski 1, P. Kłosek 1
Ekipa Biłgoraj 3 : 9 Spartakus Team 15.10 - 15:40, SP1
M. Furmaniak 1, K. Siek 1, M. Paczos 1 - D. Blacha 3, R. Wesołowski 2, M. Łęcki 1, A. Okoń 1, R. Rękas 2
100 Procent 2 : 7 Blokersi 15.10 - 16:50, SP1
Ł. Dąbrowski 1, N. Termena 1 - Ł. Jasiński 1, P. Mazur 2, M. Watrak 2, P. Watrak 1, sam. 1
RWKS Sparta Biłgoraj 3 : 2 Załadunek Team Biłgoraj 15.10 - 14:30, SP4
T. Powroźnik 1, A. Deryło 1, M. Deryło 1 - M. Ciecierski 1, B. Grzegorczyk 1
Model 2 : 2 Galacticos 15.10 - 15:40, SP4
P. Niemiec 1, P. Zdzioch 1 - P. Krzykawski 1, M. Sprysak 1
OKS Sitarska 2 : 11 Fat Boys Team 15.10 - 16:50, SP4
M. Kawalec 1, Borsuk 1 - D. Dyl 1, G. Hasiak 4, M. Mizak 2, S. Sawczuk 1, K. Wlaź 1, R. Wlaź 1, I. Zarczuk 1

Klasyfikacja strzelców po VIII kolejce:

  1. Deryło Marek - RWKS Sparta Biłgoraj - 21 bramek
  2. Deryło Artur - RWKS Sparta Biłgoraj - 21 bramk
  3. Blacha Dawid - Spartakus Team - 21 bramek
  4. Furmaniak Maksymilian - Ekipa Biłgoraj - 19 bramek
  5. Zarczuk Ireneusz - Fat Boys Team - 15 bramek

Wyniki spotkań - sędziowie: 

 # 9 kolejka          
Fat Boys Team 7 : 4 Spartakus Team 22.10 - 14:30, SP1
J. Hasiak 1, J. Piskorski 1, I. Zarczuk 3, K. Pardo 2 - D. Blacha 2, R. Wesołowski 1, R. Rękas 1
OKS Sitarska 4 : 6 Załadunek Team Biłgoraj 22.10 - 15:40, SP1
K. Kamil 1, M. Kawalec 2, G. Bździuch 1 - S. Małek 3, A. Czerw 1, S. Kościelski 1, M. Kuceł 1
RWKS Sparta Biłgoraj 9 : 4 Galacticos 22.10 - 16:50, SP1
A. Deryło 2, M. Deryło 6, M. Paluch 1 - D. Peszek 1, A. Sarzyński 2, sam. 1
Ekipa Biłgoraj 1 : 9 Blokersi 22.10 - 14:30, SP4
M. Furmaniak 1 - G. Piech 4, G. Sarzyński 1. M. Watrak 1, P. Watrak 1, S. Tatara 1, sam. 1
100 Procent 2 : 6 FC Bażant 22.10 - 15:40, SP4
J. Grabias 1, D. MArzec 1 - M. Ciecierski 2, P. Momot 3, R. Pawlos 1
Model 8 : 4 SNW 22.10 - 16:50, SP4
P. Niemiec 4, J. Wróbel 2, J. Żybura 1, P. Zdzioch 1 - M. Bartosz 2, M. Szuper 1, D. Dworniczak 1

Klasyfikacja strzelców po IX kolejce:

  1. Deryło Marek - RWKS Sparta Biłgoraj - 27 bramek
  2. Deryło Artur - RWKS Sparta Biłgoraj - 23 bramk
  3. Blacha Dawid - Spartakus Team - 23 bramek
  4. Furmaniak Maksymilian - Ekipa Biłgoraj - 20 bramek
  5. Zarczuk Ireneusz - Fat Boys Team - 18 bramek

Wyniki spotkań - sędziowie: 

 # 10 kolejka          
100 Procent 1 : 6 Model 29.10 - 14:30, SP1
P. Nizio 1 - J. Bielak 2, M. Sędłak 1, P. Niemiec 1, J. Żybura 2
Załadunek Team Biłgoraj 1 : 2 Fat Boys Team 29.10 - 15:40, SP1
W. Żerebiec 1 - I. Zarczuk 1, sam. 1
RWKS Sparta Biłgoraj 8 : 1 SNW 29.10 - 16:50, SP1
T. Wolanin 1, T. Powroźnik 1, A. Deryło 3, M. Lewandowski 1, L. Staszczak 1, M. Paluch 1 - K. Bartosz 1
OKS Sitarska 6 : 6 Galacticos 29.10 - 14:30, SP4
K. Kawalec 1, M. Kawalec 1, M. Bielak 1, A. Hajduk 1, G. Bździuch 2 - P. Skwarek 1, D. Peszek 1, P. Kita 2, A. Sarzyński 2
Spartakus Team 2 : 4 Blokersi 29.10 - 15:40, SP4
D. Blacha 1, S. Zarosa 1 - M. Dziak 1, G. Piech 2, G. Sarzyński 1
Ekipa Biłgoraj 12 : 5 FC Bażant 29.10 - 16:50, SP4
M. Furmaniak 10, K. Siek 1, Ł. Paczos 1 - R. Pawlos 1, P. Kłosek 2, P. Koneczny 1, sam. 1

Klasyfikacja strzelców po X kolejce:

  1. Furmaniak Maksymilian - Ekipa Biłgoraj - 30 bramek
  2. Deryło Marek - RWKS Sparta Biłgoraj - 27 bramek
  3. Deryło Artur - RWKS Sparta Biłgoraj - 26 bramk
  4. Blacha Dawid - Spartakus Team - 24 bramek
  5. Zarczuk Ireneusz - Fat Boys Team - 19 bramek

Wyniki spotkań - sędziowie: 

 # 11 kolejka          
Spartakus Team 9 : 3 FC Bażant 03.11 - 18:00, SP4
R. Wesołowski 2. D. Blacha 4, J. Kulanica 1, S. Zarosa 1, A. Okoń 1 - K. Bednarz 2, D. Wolanin 1
Ekipa Biłgoraj 4 : 9 Model 05.11 - 15:40, SP1
M. Furmaniak 3, A. Koper 1 - A. Kaczor 1, P. Niemiec 1, G. Litwin 4, J. Wróbel 1, J. Żybura 1
Fat Boys Team 4 : 9 Blokersi 05.11 - 16:50, SP1
J. Hasiak 2, C. Iwanek 1, K. Pardo 1 - M. Bączek 1, M. Dominik 1, G. Piech 2, M. Styk 1, M. Watrak 3, P. Watrak 1
Załadunek Team Biłgoraj 4 : 2 Galacticos 05.11 - 14:30, SP4
S. Małek 2, A. Czerw 1, J. Lewandowski 1 - M. Sprysak 1, A. Sarzyński 1
OKS Sitarska 17 : 1 SNW 05.11 - 15:40, SP4
K. Kawalec 8, G. Krupczak 3, M. Kawalec 2, M. Czuchra 2, P. Oleszczak 1, G. Grzyb 1 - E. Szponar 1
RWKS Sparta Biłgoraj 13 : 3 100 Procent 05.11 - 16:50, SP4
S. Skrzypek 4, M. Deryło 4, T. Powroźnik 2, L. Staszczak 1, S. Bąk 1, W. Cios 1 - P. Nizio 1, A. Surowiecki 2

Klasyfikacja strzelców po XI kolejce:

  1. Furmaniak Maksymilian - Ekipa Biłgoraj - 33 bramek
  2. Deryło Marek - RWKS Sparta Biłgoraj - 31 bramek
  3. Blacha Dawid - Spartakus Team - 28 bramek
  4. Deryło Artur - RWKS Sparta Biłgoraj - 26 bramk
  5. Zarczuk Ireneusz - Fat Boys Team - 19 bramek

Lista strzelców runda jesienna TUTAJ


Runda wiosenna - terminarz do pobrania TUTAJ

Wyniki spotkań - sędziowie: Zbigniew Skwarek (SP1), Artur Piskorski (SP4)

 # 12 kolejka          
RWKS Sparta Biłgoraj 9 : 4 Ekipa Biłgoraj 1.04 - 14:00, SP1
M. Kowalik 1, S. Skrzypek 1, T. Powroźnik 1, A. Deryło 2, M. Deryło 3, M. Paluch 1 - M. Furmaniak 3, K. Siek 1
Model 2 : 8 Spartakus Team 1.04 - 15:10, SP1
J. Bielak 1, J. Wróbel 1 - D. Blacha 2, R. Wesołowski 3, J. Małek 1, A. Okoń 1, R. Rękas 1
100 Procent 4 : 11 OKS Sitarska 1.04 - 16:20, SP1
R. Stachera 1, A. Surowiecki 3 - K. Kawalec 2, M. Kawalec 2, M. Czuchra 1, P. Oleszczak 4, M. Bielak 1, G. Bździuch 1
FC Bażant 5 : 9 Blokersi 1.04 - 14:00, SP4
S. Kłos 2, P. Kupczak 2, D. Garbacz 1 - P. Mazur 1, P. Stępień 4, M. Watrak 4
Galacticos 2 : 9 Fat Boys Team 1.04 - 15:10, SP4
A. Sarzyński  1, Ł. Mędykowski 1 - J. Hasiak 1, R. Wlaź 1, I. Zarczuk 5, A. Skubisz 1, M. Swacha 1
SNW 1 : 9 Załadunek Team Biłgoraj 1.04 - 16:20, SP4
B. Łukasiewicz 1 - S. Małek 3, M. Małek 1, M. Ciecierski 1, J. Lewandowski 3, M. Furmanek 1

Klasyfikacja strzelców po XII kolejce

1. Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 36
2. Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 34
3. Blacha Dawid Spartakus Team 30
4. Deryło Artur RWKS Sparta Biłgoraj 28
5. Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 24

Wyniki spotkań - sędziowie: Mirosław Kuszka (SP1), Artur Piskorski (SP4)

 # 13 kolejka          
Fat Boys Team 11 : 2 FC Bażant 8.04 - 14:00, SP1
G. Hasiak 2, J. Hasiak 2, C. Iwanek 1, I. Zarczuk 6 - J. Garbacz 1, P. Momot 1
Model 2 : 21 Blokersi 8.04 - 15:10, SP1
Ł. Zub 1, D. Mazurek 1 - P. Bednarz 2, G. Piech 4, G. Sarzyński 1, P. Stępień 5, M. Watrak 7, P. Watrak 1, sam. 1
Ekipa Biłgoraj 2 : 7 OKS Sitarska 8.04 - 16:20, SP1
W. Bździuch 1, D. Lachowski 1 - K. Kawalec 2, M. Kawalec 1, M. Bielak 1, G. Grzyb 1, G. Bździuch 1, sam. 1
RWKS Sparta Biłgoraj 10 : 2 Spartakus Team 8.04 - 14:00, SP4
S. Skrzypek 3, T. Powroźnik 1, A. Deryło 1, M. Deryło 3, P. Lis 1, sam. 1 - D. Blacha 1, S. Zarosa 1
100 Procent 0 : 10 Załadunek Team Biłgoraj 8.04 - 15:10, SP4

W. Żerebiec 2, S. Małek 4, B. Antolak 1, M. Furmanek 2, D. Zań 1
Drużyna 100 Procent została ukarana walkowerem. Po I połowie zrezygnowała z gry. Wynik pozostaje z boiska.

SNW 1 : 0 Galacticos 8.04 - 16:20, SP4
S. Gorczyca 1

Klasyfikacja strzelców po XIII kolejce

1. Deryło Mrek RWKS Sparta Biłgoraj 37
2. Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 36
3. Blacha Dawid Spartakus Team 31
4. Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 30
5. Deryło Artur RWKS sparta Biłgoraj 29

Wyniki spotkań - sędziowie: Zbigniew Skwarek (SP1), Grzegorz Wlizło (SP4)

 # 14 kolejka          
Ekipa Biłgoraj 3 : 6 Załadunek Team 22.04 - 14:00, SP1
M. Furmaniak 2, D. Lachowski 1 - W. Żerebiec 1, S. Małek 3, M. Furmanek 2
RWKS Sparta Biłgoraj 5 : 5 Blokersi 22.04 - 15:10, SP1
M. Kowalik 1, S. Skrzypek 1, A. Deryło 1, M. Deryło 1, R. Brzeźnicki 1 - G. Piech 3, P. Stępień 1, M. Watrak 1
100 Procent 5 : 7 Galacticos 22.04 - 16:20, SP1
Ł. Juśko 2, J. Sreafin 1, P. Nizio 1, A. Surowiecki 1 - D. Peszek 4, P. Kita 1, M. Sprysak 1, S. Kwieciński 1
OKS Sitarska 5 : 6 Spartakus Team 22.04 - 14:00, SP4
K. Kawalec 2, M. Kawalec 2, P. Oleszczak 1 - R. Wesołowski 1, W. Kapka 4, A. Okoń 1
M. Kawalec za otrzymanie czerwonej kartki pauzuje w dwóch następnych spotkaniach
Model 6 : 8 FC Bażant 22.04 - 15:10, SP4
M. Sędłak 3, G. Litwin 1, J. Żybura 1, P. Zdzioch 1 - J. Garbacz 1, P. Momot 2, S. Kłos 1, P. Palinka 1, P. Kupczak 3
SNW 1 : 11 Fat Boys Team 22.04 - 16:20, SP4
K. Bednarz 1 - G. Hasiak 1, S. Sawczuk 1, M. Wachowicz 1, I. Zarczuk 2, K. Pardo 2, P. Skubisz 2, A. Skubisz 2

Klasyfikacja strzelców po XIV kolejce

1. Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 38
2. Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 38
3. Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 32

Wyniki spotkań - sędziowie: Artur Piskorski (SP1), Zbigniew Skwarek (SP4)

 # 15 kolejka          
Ekipa Biłgoraj 11 : 2 Galacticos 29.04 - 14:00, SP1
M. Furmaniak 3, K. Siek 1, W. Krzeszowiec 1, W. Bździuch 4, D. Lachowski 1 - K. Peszek 1, P. Kita 1
Fat Boys Team 6 : 0 Model 29.04 - 15:10, SP1
J. Hasiak 1, M. Wachowicz 2, I. Zarczuk 3
Spartakus Team 3 : 5 Załadunek Team Biłgoraj 29.04 - 16:20, SP1
D. Blacha 3 - S. Małek 2, A. Czerw 1, B. Gregorczyk 1, M. Kuceł 1
100 Procent 4 : 4 SNW 29.04 - 14:00, SP4
J. Kyc 1, M. Kutny 1, T. Gromadzki 2 - K. Bednarz 1, S. Maciukiewicz 1, S. Gorczyca 2
RWKS Sparta Biłgoraj 8 : 1 FC Bażant 29.04 - 15:10, SP4
T. Powroźnik 2, A. Deryło 3, M. Lweandowski 1, L. Staszczak 1, sam. 1 - J. Garbacz 1
OKS Sitarska 3 : 4 Blokersi 29.04 - 16:20, SP4
K. Sykała 1, M. Bielak 1, M. Birut 1 - P. Mazur 1, G. Sarzyński 1, P. Surmacz 1, S. Tatara 1

Klasyfikacja strzelców po XV kolejce

1. Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 41
2. Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 38
3. Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 35

Wyniki spotkań - sędziowie: Grzegorz Wlizło (SP1), Artur Piskorski (SP4)

 # 16 kolejka          
Spartakus Team 11 : 3 Galacticos 6.05 - 14:00, SP1
D. Blacha 5, R. Wesołowski 4, J. Kulanica 1, A. Zarosa 1 - A. Sarzyński 1, D. Peszek 1, Ł. Mędykowski 1
RWKS Sparta Biłgoraj 11 : 1 Model 6.05 - 15:10, SP1
M. Kowalik 1, A. Deryło 4, M. Deryło 3, M. Lweandowski 1, P. Lis 1, R. Brzeźnicki 1 - D. Mazurek 1
Załadunek Team Biłgoraj 2 : 5 Blokersi 6.05 - 16:20, SP1
W. Żerebiec 1, sam. 1 - G. Piech 2, M. Watrak 2, S. Tatara 1
OKS Sitarska 7 : 1 FC Bażant 6.05 - 14:00, SP4
W. Serafin 1, P. Oleszczak 1, G. Grzyb 4, T. Wlaź 1 - P. Kłos 1
100 Procent 0 : 17 Fat Boys Team 17.05. - 17:45, SP1
P. Grabias 1, J. Hasiak 1, G. Hasiak 1, A. Wachowicz 3, K. Wlaź 1, I. Zarczuk 8, K. Pardo 1, P. Skubisz 1 
Ekipa Biłgoraj 0 : 3 SNW 6.05 - 16:20, SP4
Po rozpatrzeniu protestu drużyny SNW, organizator rozgrywek ukarał zespół Ekipa Biłgoraj walkowerem za złamanie Regulaminu Rozgrywek w pkt. 5 ppkt. d, f, g /zgłoszony zawodnik w rozgrywkach związkowych/.

Klasyfikacja strzelców po XVI kolejce

1. Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 41
2. Blacha Dawid Spartakus Team 39
3. Deryło Artur RWKS Sparta Biłgoraj 37

Wyniki spotkań - sędziowie: Artur Piskorski (SP1), Zbigniew Skwarek (SP4)

 # 17 kolejka          
Załadunek Team Biłgoraj 9 : 3 FC Bażant 13.05 - 14:00, SP1
W. Żerebiec 2, S. Małek 4, J. Malec 1, A. Czerw 1, sam. 1 - M. Ciecierski 2, P. Kłos 1
Blokersi 10 : 0 Galacticos 13.05 - 15:10, SP1
P. Bednarz 1, G. Kominek 1, P. Stępień 3, P. Surmacz 1, M. Watrak 4
Fat Boys Team 2 : 4 RWKS Sparta Biłgoraj 13.05 - 16:20, SP1
A. Skubisz 2 - S. Skrzypek 1, T. Wolanin 1, A. Deryło 1, M. Deryło 1
Spartakus Team 3 : 1 SNW 13.05 - 14:00, SP4
D. Blacha 3 - S. Maciukiewicz 1
Ekipa Biłgoraj 12 : 4 100 Procent 13.05 - 15:10, SP 4
M . Furmaniak 9, A. Koper 1, W. Krzeszowiec 1, W. Bździuch 1 - J. Kyc 1, M. Kutny 1, A. Surowiecki 2
OKS Sitarska 4 : 4 Model 13.05 - 16:20, SP4
G. Krupczak 1, P. Oleszczak 1, M. Birut 1, T. Dziepak 1 - Ł. Róg 1, S. Wilczak 1, J. Wróbel 1, sam. 1

Klasyfikacja strzelców po XVII kolejce

1. Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 50
2 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 43
3. Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 42
4. Blacha Dawid Spartakus Team 42

Wyniki spotkań - sędziowie: Artur Piskorski (SP4), Zbigniew Skwarek (SP4)

 # 18 kolejka          
Galacticos 7 : 2 FC Bażant 20.05 - 13:00, SP4
K. Peszek 1, P. Skwarek 1, A. Sarzyński 2, D. Peszek 1, Ł. Mędykowski 1, M. Sprysak 1 - P. Kłos 1, D. Garbacz 1
Ekipa Biłgoraj 2 : 7 Fat Boys Team 20.05 - 14:10, SP4
M. Furmaniak 1, W. Bździuch 1 - G. Hasiak 2, J. Hasiak 2, S. Sawczuk 1, M. Wachowicz 1, K. Pardo 1
Blokersi 6 : 3 SNW 20.05 - 15:20, SP4
M. Dziak 1, J. Pawluk 3, M. Watrak 1, sam. 1 - M. Bartosz 1, M. Jednacz 1, M. Dorosz 1
Załadunek Team Biłgoraj 3 : 1 Model 20.05 - 16:30, SP4
W. Żerebiec 1, J. Lewandowski 1, M. Furmanek 1 - J. Bielak 1
OKS Sitarska 12 : 5 RWKS Sparta Biłgoraj 20.05 - 17:40, SP 4
M. Kawalec 4, M. Czuchra 1, W. Serafin 1, P. Oleszczak 3, K. Sykała 1, M. Bielak 2 - A. Deryło 2, L. Staszczak 2,
T. Datkiewicz 1
Spartakus Team 9 : 2 100 Procent 25.05 - 19:45, SP4
D. Blacha 2, R. Wesołowski 4, M. Łęcki 1, D. Gałka 2 - Ł. Juśko 1, P. Nizio 1

Klasyfikacja strzelców po XVIII kolejce

1. Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 51
2 Zarczuk Ireneusz Fat Boys Team 43
3. Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 42
4. Blacha Dawid Spartakus Team 42

Wyniki spotkań - sędziowie: Grzegorz Wlizło (SP1), Artur Piskorski (SP4)

 # 19 kolejka          
RWKS Sparta Biłgoraj 9 : 3 Załadunek Team Biłgoraj 27.05 - 14:00, SP1
A. Deryło 5, M. Deryło 1, M. Paluch 2, sam. 1 - S. Małek 1, B. Krupa 2
Model 3 : 3 Galacticos 27.05 - 15:10, SP1
J. Wróbel 1, J. Żybura 1, S. Wilczak 1 - P. Kita 2, K. Jargieło 1
OKS Sitarska 7 : 5 Fat Boys Team 27.05 - 16:20, SP1
P. Oleszczak 4, K. Sykała 1, M. Birut 1 - A. Wachowicz 2, K. Wlaź 1, A. Skubisz 2
SNW 5 : 2 FC Bażant 27.05 - 14:00, SP4
D. Dworniczak 1, K. Bednarz 2, S. Maciukiewicz 1, sam. 1 - P. Kupczak 2
Ekipa Biłgoraj 2 : 6 Spartakus Team 27.05 - 15:10, SP 4
M. Furmaniak 2 - R. Wesołowski 3, R. Rękas 1, P. Brodziak 1, D. Gałka 1
100 Procent 7 : 7 Blokersi 27.05 - 16:20, SP4
Ł. Juśko 2, P. Nizio 3, R. Stachera 1, A. Surowiecki 1 - G. Sarzyński 2, P. Stępień 2, M. Watrak 3

Klasyfikacja strzelców po XIX kolejce

1. Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 53
2 Deryło Artur RWKS Sparta Biłgoraj 45
3. Blacha Dawid Spartakus Team 44

Wyniki spotkań - sędziowie: Grzegorz Wlizło (SP1), Artur Piskorski (SP4)

 # 20 kolejka          
Blokersi 13 : 2 Ekipa Biłgoraj 3.06 - 14:00, SP1
P. Chyl 1, P. Mazur 1, G. Piech 5, P. Stępień 3, M. Watrak 3 - M. Furmaniak 2, Ł. Paczos 1
Spartakus Team 3 : 9 Fat Boys Team 3.06 - 15:10, SP1
D. Blacha 1, W. Kapka 1, D. Gałka 1 - P. Grabias 1, G. Hasiak 1, A. Wachowicz 4, I. Zarczuk 3
SNW 5 : 0 Model 3.06 - 16:20, SP1
K. Bednarz 1, S. Gorczyca 2, R. Pierścionek 1, M. Jednacz 1
Załadunek Team Biłgoraj 3 : 7 OKS Sitarska 3.06 - 14:00, SP4
S. Małek 1. M. Kuceł 1, M. Furmanek 1 - G. Krupczak 1, M. Czuchra 2, W. Serafin 1, P. Oleszczak 2, M. Bielak 1,
T. Dziepak 1
Galactocos 2 : 19 RWKS Sparta Biłgoraj 3.06 - 15:10, SP 4
D. Peszek 2 - S. Skrzypek 2, T. Wolanin 2, T. Powroźnik 3, A. Deryło 5, M. Deryło 5, M. Lewandowski 1, P. Lis 1
FC Bażant 7 : 3 100 Procent 7.06 - 20:00, SP4
M. Robak 1, M. Ciecierski 1, P. Kłos 4, P. Kupczak 1 - J. Kyc 1, P. Nizio 2

Klasyfikacja strzelców po XX kolejce

1. Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 55
2 Deryło Artur RWKS Sparta Biłgoraj 50
3. Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 48

Wyniki spotkań - sędziowie: Arkadiusz Oleszczak (SP1), Grzegorz Wlizło (SP4)

 # 21 kolejka          
Blokersi 6 : 3 Spartakus Team 10.06 - 15:00, SP1
M. Dziak 1, G. Piech 1, M. Watrak 3, Ł. Norton 1 - R. Wesołowski 1, D. Gałka 2
FC Bażant 3 : 5 Ekipa Biłgoraj 10.06 - 16:10, SP1
M. Ciecierski 1, P. Palinka 1, P. Kupczak 1 - M. Furmaniak 5
Galacticos 5 : 16 OKS Sitarska 10.06 - 12:30, SP4
D. Przytuła 1, P. Kita 1, K. Jargieło 3 - G. Krupczak 1, K. Kawalec 1, M. Kawalec 2, M. Czuchra 2, P. Oleszczak 2,
A. Paluch 5, T. Dziepak 1, G. Bździuch 2
Fat Boys Team 3 : 5 Załadunek Team Biłgoraj 10.06 - 14:00, SP4
K. Pokarowski 3 - S. Małek 3, B. Antolak 2
Model 9 : 3 100 Procent 10.06 - 15:10, SP 4
J. Bielak 4, M. Sędłak 1, P. Niemiec 1, P. Zdzioch 2, S. Wilczak 1 - J. Kyc 2, Ł. Juśko 1
SNW 0 : 3 RWKS Sparta Biłgoraj 10.06 - 16:20, SP 4
Drużyna SNW została ukarana walkowerem.

Klasyfikacja strzelców po XXI kolejce

1. Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 60
2 Deryło Artur RWKS Sparta Biłgoraj 50
3. Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 48

Wyniki spotkań - sędziowie: Arkadiusz Oleszczak (SP1), Artur Piskorski (SP4)

 # 22 kolejka          
Blokersi 7 : 4 Fat Boys Team 17.06 - 14:00, SP1
J. Pawluk 2, G. Piech 2, G. Sarzyński 1, M. Watrak 2 - G. Hasiak 2, J. Hasiak 2
SNW 1 : 7 OKS Sitarska 17.06 - 15:10, SP1
S. Gorczyca 1 - G. Krupczak 1, K. Kawalec 3, M. Czuchra 1, S. Serwin 1, M. Bielak 1
100 Procent 3 : 17 RWKS Sparta Biłgoraj 17.06 - 16:20, SP4
J. Serafin 1, P. Nizio 1, Ł. Dąbrowski 1 - M. Kowalik 1, T. Wolanin 1, A. Deryło 6, M. Deryło 6, S. Bąk 1, K. Nalepa 1, sam. 1
FC Bażant 3 : 6 Spartakus Team 17.06 - 14:00, SP4
P. Kupczak 2, D. Garbacz 1 - D. Blacha 1, R. Wesołowski 2, J. Kulanica 1, M. Król 1, P. Brodziak 1
Galacticos 3 : 4 Załadunek Team Biłgoraj 17.06 - 15:10, SP 4
D. Przytuła 1, P. Kita 1, S. Kwieciński 1 - S. Małek 4
Model 4 : 6 Ekipa Biłgoraj 17.06 - 16:20, SP 4
J. Bielak 1, P. Zdzioch 1, K. Jarosławski 2 - M. Furmaniak 3, W. Krzeszowiec 1, P. Różański 1, W. Bżdziuch 1

Klasyfikacja strzelców po XXII kolejce

1. Furmaniak Maksymilian Ekipa Biłgoraj 63
2 Deryło Artur RWKS Sparta Biłgoraj 56
3. Deryło Marek RWKS Sparta Biłgoraj 54

 

« powrót

Polecamy

Nasi sponsorzy

Nasi partnerzy

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

Projekt, wykonanie i utrzymanie: Net Partners